Ropná společnost způsobí používáním ilegálních látek v oceánu velké otřesy a ty zničí past, ve které byl tisíce let držený superžralok. Monstrum začne okamžitě zabíjet a nikdo neví, jak by mohl být zastaven... Na ropné plošině dojde kvůli používání ilegálních chemických látek k nehodě. To vyvolá na mořském dně otřesy a následně jeho porušení. Což se stane příčinou toho, že je ze svého vězení osvobozen obří superžralok, který okamžitě zaútočí na ropnou plošinu a zlikviduje ji. Nehodu na ropné plošině vyšetřuje i mořská bioložka Kat, která si k vyšetřování najme Chuckovu loď. Kat na místě nehody odebere vzorky vody a podle nich odhalí, že ropná společnost používala k rozpuštění horniny na mořském dně ilegální látky. Ředitel ropné společnosti se pokusí Kat dostat na svou stranu. Wade nabídne dokonce Kat nějaké peníze, aby mlčela. Tou dobou už Kat době ví o obřím žralokovi, a tak si peníze s čistým svědomím vezme, protože tuší, že ropná plošina byla zničena žralokem, a ne ropnou společností. Obřího žraloka už vidělo více lidí, ale jen málo z nich zůstalo naživu. Žralok je skutečně obrovský, umí chodit po souši a umí skákat. Kat vypozorovala i to, že ho přitahují rádiové vlny. V bezpečí jsou na moři tedy lodě, které vypnou rádio. Kat a Chuckovi to zachránilo život.

Žralok zabíjí každým dnem více lidí, takže se armáda rozhodne zasáhnout. Kat a Chuck pozorují, jak vojáci proti žralokovi bojují, ale jejich kulky mu nezpůsobují žádná zranění. Vrchní velitelé se tedy sejdou s tajnou službou a na schůzku je přizvána i Kat, která se podělí o své poznatky. Podle ní jde o vyhynulý druh žraloka, který hibernoval, ale hledání ropy a rozpouštění horniny ho probralo ze spánku a osvobodilo z místa, kde byl držen tisíce let. Kat navrhuje, aby byly proti žralokovi použity velmi silné zbraně. Armáda prý něco speciálního má, ale zatím je to tajné. Kat později pozoruje, jak se armáda pokouší žraloka zastavit chodícím tankem, ale vojáci neuspějí. Kat s Chuckem vymysleli vlastní plán na vhození výbušniny přímo do žraloka a zničení té obludy zevnitř. Kat se podaří do žraloka výbušninu hodit, a žralok je skutečně zlikvidován. Kat a Chuck odcházejí spolu, nyní tvoří pár. (TV Prima)

predator.1

Filmy těchto společností mají jedno společné, že umí vybírat holky. Každopádně si to odpad nezaslouží. A smutné je i to, že 90% místních kids dala odpad za tank s nožičkama :D To jste děti neviděly ještě asi novou Godzillu, tam podobné kráčející monstrum je a akorát na to měli nějaké ty milióny navíc a jak film dokázali zprasit ;) ()

Mr.Hlodavec

"Ať žijí balóny! Jabadabadů!" Céčkový supernářez. Rybí doktorka nedoktorka Sumcová. Podlý těžař z německé rosamunde-pilcherovky. Stojatá pravá bradavka. Černý Daniel Nekonečný z rádia. Armádní štáb s tiskárnou. Missky zvolené třináctičlenným hospodským komparzem. Český dabing natočený za jedno odpoledne. Funková znělka. A samozřejmě superžralok se superschopnostmi v superzávěrečném superfinále se supertajným superobrněným supervelbloudem. Za mě je to superplná superpalba. "To je zlé." ()

kolin666

Tak nějak u mě tenhle film splnil očekávání. Dost mě pobavila dějová linie ohledně pobřežní hlídky. Romantický trojúhelník se začíná rozjíždět, říkám si jak to asi nakonec vyvrcholí a najednou bum, všichni jsou mrtví. Zůstane tam tedy jen parta nesympatických postav v čele s příšerně nadabovaným dýdžejem. Hlášek tu sice moc není, ale to zachrání armáda, která jako ve všech filmech tohoto typu čítá 5 členů, stíhačku ukradenou z nějakýho dokumetu a ještě k tomu to nejdivnější vozítko, které jsem kdy viděl. Efekty žraloka stály za to, krev taky trochu byla a toho si cením :) ()

mFranta odpad!

Musím si dát závazek, že se už nebudu dívat na filmy se slovem "shark" v názvu. Vedle chodícího žraloka byl chodící tank ještě zábavný. To, že produkce neměla neměla ani na pořádné uniformy, že na ponorce chyběl výkonný důstojník a že v letadlo se po každém záběru změnilo v jiné (z F/A-18 na letišti se stala F-15 při startu a z té zase F-16 v letu) mě už ani moc nepřekvapilo. A vykrádačka Pobřežní hlídky? Nad tím jsem už vypnul mozek. ()

lilekbig

Asi první Asylum, který se mi vysloveně nelíbilo a to jsem fanoušek těchto žraločích šílenství, ale tohle je prostě nehorázná blbost za mě jenom 5% ()

unclejack odpad!

Film možno chápať ako prehliadku bikín okorenenú o všetkéhoschopné patrične laciné podmorské krvilačné monštrum. Blbinka, ktorú treba rýchlo skúknuť a ešte rýchlejšie sa postarať o jej večné zabudnutie. ()

Cisarpan

Nápad zajímavý, ne přímo oroginální, ale proč ne. že žraloček nebyl kdo ví jak zpracovanej mi nevadí, pohodička do letních kin. v létě na velkém plátně, super filmeček! a pěkné hérečky. ()

Sunwheel odpad!

Už dlho som nemal takú produktívnu sobotu ako pri tomto filme. Už dlho som nepozeral sám od seba televízor. A ono tam ide takáto pecka! Úžasné herecké výkony, monumentálne efekty, toľko cudzích termitov na ospravedlnenie pravekého žraloka z pred milióna rokov, ľúbostná zápletka lepšia ako v Titanicu a na záver súboj chodiaceho tanku s chodiacim žralokom, kde jasný víťaz bude práve žena! Neverím, že toto nerobil Asylum. Mnoho c-éčkových filmov môže ísť z filmového univerza do pekla! ()

Pafouk odpad!

Děj to má asi jako nějaká slabší epizoda Pobřežní hlídky. Zlý těžař, sexy bioložka, drsný majitel člunu, nějaká děvčata v plavkách a pár vojáků (asi čtyři na pláži, asi tři v jaderné ponorce a jeden jako jednomužná posádka kráčejícího supertanku). Celou dobu se nic neděje, jen občas vyskočí obří digitální žralok na břeh a sežere někoho kdo tam stojí / fotí modelky / hlídá pobřeží proti vyskakujícímu žralokovi. Dívat se na to asi moc smysluplně nedá, ale pokud u toho děláte něco jiného, možná se bez přepnutí dočkáte závěrečného boje žraloka s nožičkatým tankem. Tvůrci chytře umístili kus závěrečné scény už před úvodní titulky, tudíž to ve vás společně s komentáři na csfd vzbudí mírnou zvědavost. Nestojí to za to. Poslední tříminutovou scénu si najděte na youtube a ušetřený čas věnujte čemukoliv jinému. Nicméně takový druh filmu by mě asi bavilo točit, třeba v létě, během dovolené u moře. Jen bych se pak asi styděl ho komukoliv pustit. :) ()

ZbynaRak odpad!

Po shlédnutí megažraloka proti obří chobotnici mi bohužel stačilo podívat se na trailer abych věděl, že tento film je pěkná ''píp''. Můj osobní názor ()

zurivymlok

Pár scén jsem viděl v televizi. Na tohle tu neexistuje kategorie a tak nemohu hodnotit. Kdybych to totiž hodil do odpadu, nebylo by to fér vůči tomu, co už tam je. ()

pájap

kurvadrát.....to je mazec....krásná doktorka,žralok,kterej sám potopil ropnou plošinu....-chááááááááááááááááá-,to se jinak jmenovat nemůže...ale psina je to náramná.... ()

Alekks80 odpad!

Netuším, kdo podobné filmy točí ani kdo na ně cíleně kouká. Obě skupiny mají nejspíš (podobně jako Homer Simpson) v mozku tužku. Z celého filmu jsem nesouvisle viděl asi 30 minut celkem, přesto to bohatě stačilo. Dle komentářů soudím, že jsem viděl nejdůležitější pasáže. Modelku mlátící barevným slunečníkem monstrum velikosti tankeru, létajcího žraloka kterak sestřeluje stíhačky z oblohy i závěrečný boj s chodícím tankem. Větší blbost jsem asi neviděl. ()

Pacas odpad!

Sračka, pocukrovaná průjmem se špetkou blitek ochucená fékálním hraním dementních herců. Viděl sem přesně 15 min. filmu, zbytek jsem proklikal. Opravdu už naposled co jsem se vůbec přiblížil ke sračkám od Asylum. ()

ellysium odpad!

Jen ze zvědavosti jsem to skouknul a vydržel u toho až do konce.Že jsem u toho nezačal řvát a kopat nohama,je znakem mých pevných nervů.Na tomhle není co hodnotit.Už jsme si zvykli na různý blockbustery,ale tohle překonává všechny doteď vydaný krávoviny.Žralok,který si poradí s nějakou tou vrtnou plošinou,stíhačkou,i když ho zajímají výhradně rádiové signály,po kterých by se užral,je umělecké dílo.Vrcholné scény: Snad bojující blonďavé tele s deštníkem,které statečně mečuje žralokovi po ksichtě,do tý doby,než ho přejde trpělivost,samozřejmě nelze vynechat scénu s chodící tajnou zbraní(Hitler by bledl závistí,kdyby to viděl-co tak nakopat pár rudoarmejců do ksichtu chodícím tankem) Ach joo.Copak nám ještě přinese budoucnost za voloviny.Samozřejmě odpad. ()