Ropná společnost způsobí používáním ilegálních látek v oceánu velké otřesy a ty zničí past, ve které byl tisíce let držený superžralok. Monstrum začne okamžitě zabíjet a nikdo neví, jak by mohl být zastaven... Na ropné plošině dojde kvůli používání ilegálních chemických látek k nehodě. To vyvolá na mořském dně otřesy a následně jeho porušení. Což se stane příčinou toho, že je ze svého vězení osvobozen obří superžralok, který okamžitě zaútočí na ropnou plošinu a zlikviduje ji. Nehodu na ropné plošině vyšetřuje i mořská bioložka Kat, která si k vyšetřování najme Chuckovu loď. Kat na místě nehody odebere vzorky vody a podle nich odhalí, že ropná společnost používala k rozpuštění horniny na mořském dně ilegální látky. Ředitel ropné společnosti se pokusí Kat dostat na svou stranu. Wade nabídne dokonce Kat nějaké peníze, aby mlčela. Tou dobou už Kat době ví o obřím žralokovi, a tak si peníze s čistým svědomím vezme, protože tuší, že ropná plošina byla zničena žralokem, a ne ropnou společností. Obřího žraloka už vidělo více lidí, ale jen málo z nich zůstalo naživu. Žralok je skutečně obrovský, umí chodit po souši a umí skákat. Kat vypozorovala i to, že ho přitahují rádiové vlny. V bezpečí jsou na moři tedy lodě, které vypnou rádio. Kat a Chuckovi to zachránilo život.

Žralok zabíjí každým dnem více lidí, takže se armáda rozhodne zasáhnout. Kat a Chuck pozorují, jak vojáci proti žralokovi bojují, ale jejich kulky mu nezpůsobují žádná zranění. Vrchní velitelé se tedy sejdou s tajnou službou a na schůzku je přizvána i Kat, která se podělí o své poznatky. Podle ní jde o vyhynulý druh žraloka, který hibernoval, ale hledání ropy a rozpouštění horniny ho probralo ze spánku a osvobodilo z místa, kde byl držen tisíce let. Kat navrhuje, aby byly proti žralokovi použity velmi silné zbraně. Armáda prý něco speciálního má, ale zatím je to tajné. Kat později pozoruje, jak se armáda pokouší žraloka zastavit chodícím tankem, ale vojáci neuspějí. Kat s Chuckem vymysleli vlastní plán na vhození výbušniny přímo do žraloka a zničení té obludy zevnitř. Kat se podaří do žraloka výbušninu hodit, a žralok je skutečně zlikvidován. Kat a Chuck odcházejí spolu, nyní tvoří pár. (TV Prima)

Yoshimitsu

Epická bitva mezi superžralokem a supertankem nemá chybu. Jen kvůli téhle závěrečné bitvě to stojí za to jsi to pustit, nebo jen přetočit na konec. Zaručeně pobaví. Dávám 30% ()

progression odpad!

No když superžralok, tak superodpad. Todle vidět Spielberg, tak by mu asi docela dost "zaskočilo" :-) Nechápu proč a pro koho se točí takovéto "filmové poklady", ale pro tvůrce mám námět k pokračování : když už použili tu citlivost na radiové vlny, tak by potvora mohla v tom pokračování likvidovat letadla ze vzduchu, ev. i vesmírné koráby z oběžné dráhy. Ale každopádně už to bude bez mé divácké účasti. ()

AsylumFan

Lidi jsou opravdu divný. Hlavní rozdíl mezi tímto filmem a Čelistmi (který asi skoro nikdo nevidí), je v tom, že přeceňovaný Spielberg tu jeho slátaninu myslel vážně! Takže, na rozdíl od Čelistí, mne tento film pobavil a dávám 100 %. ()

Marrdaa odpad!

HAHAha , většinou mě tyhle trashe strašně baví, takže se tu ani moc nerozmachuju s odpadama, ale tohle je skoro stejný jako můj oblíbený Megashark vs. Giant octopus, tudíž postrádám originalitu...teda až na ten Camel-tank, ten byl top ! Co je ale zásadní, že mi vždycky začaly slzet oči, když kamera zamířila na tu pidlovokou pipinu, takže sem přišel zhruba o 1/3 filmu, abych se na to nemusel dívat. Jinak kravina ultimátní. ()

jefff

Strašná zhovadilost, ale s tim se počíná ne? :-) nadruhou stranu koukatelná zhovadilost a viděl jsem i horší céčka než superžraloka. Ale to, že jsem se na něj kouknul a dokouknul ho, může fakt, že jsem nic jiného sebou v notenbooku neměl a nic jiného mi nezbývalo. ()

klukluka odpad!

Ed Wood že byl nejhorší režisér všech dob???? To považuju po zhlédnutí pár minut Superžraloka za největší nespravedlnost v dějinách filmu!!!! Nebo vám přijde normální, aby žralok sundal stíhačku v letu??!!! ()

xaver

Celkem vzato ten snímek je skutečně jenom na odpad. Zajímalo by mne, kdo to financoval a proč. Protože jsem se občas zasmál (většinou nad naivitou scénáře a režie) dávám z milosti jednu *. ()

Paity odpad!

Ano, pochopitelně je to odpad. Ale ne jen tak ledajaký. Tohle je skutečné eso mezi těmi největšími blbostmi. Zajímalo by mne, kdo, proč a pro koho tohle točil. Stejně tak bych chtěl znát rozpoložení herců, kteří věděli v jaké pitomosti to hrají. ()

t.mon

Já sice miluju takovýhle kraviny typu Mega Shark vs. Giant Octopus, ale tohle bylo trochu moc přes čáru. Ropné vrty narazí na skálu a díky tomu probudí pravěkého žraloka. Raye moc nemusím, ale tohle trochu přehnal, to už i ten 2hlavý žralok snad musí být lepší, ne? 2 hvězdičky za to, že se při tom nad tou trapností občas zasmějete. Jinak ztráta času. ()

mira007

Ona už úvodní scéna ( papírový tank proti digitálnímu žralokovi na pláži bitka ) už definuje tuhle bizarní šílenost. Jednu hvězdu dávám za moře, sluníčko a tu jednu holku v bikinách. ()

arcticsky odpad!

Strašné. Děkuji csfd za zavedení slova odpad. V některých případech je to nejvýstižnější výraz....a teď koukám, že v charakteristice filmu je napsáno komedie. Hmmm... ()

waits

Hřbetní ploutev děsivého superžraloka je evidentně vyrobená z polystyrenu a pod ní se vlní jakési viditelně počítačové přidělávky. Pro fajnšmekry tohoto typu filmu samozřejmě doporučuji, sám jsem ho vleže dal až do konce. Ale i v této kategorii céčkových filmů se rozhodně dají najít lepší kousky. ()

Bozvav odpad!

Bože, co jsem komu udělala, že jsem se nechala ukecat a koukla na tuto hrůzu. a dokonce dokoukala. budiž mi útěchou, že jsem u sledování tohoto "klenotu" stihla vyžehlit dvě pračky prádla, tudíž to nebyl vyhozený čas. ()

sirien odpad!

:D (klidně tomu můžou říkat komedie, ale když se místo vtipů směju naprosto dětinské představě fungování torpéda jako nějaké obyčejné kulky co na konci trajektorije udělá jen tak pro formu "bum", tak to prostě nefunguje) ADD: MWAHAHAHAHAHA - ty "CGI" (ehm ehm ehm) sou fakt dokonale... dokonale... eh... na jiné téma: mariňáci jsou ještě horší, než torpéda. Zaprvé CGI grafika plamenometu vypadá hůř jak v počítačový hře z devadesátek, zadruhé co to je ksakru za mariňáky, co sebou tahaj plamenomety, aby na žraloka naběhli z blízka, ale co nemaj jedinej slušnej granátomet? Tohle je fraška jak Hvězdná pěchota 3, jen zdaleka ne tak dobrá. ()