V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv. (oficiální text distributora)

RajAthen odpad!

Tento film je dnem všech zúčastněných řemesel. Je to ryzí a ničím nezkalené dno, jehož existenci může pouze ospravedlňovat přidaná hodnota v podobě guilty pleasure. Skutečně se můžete s přáteli nad tímto dramatem pobavit. Výkon Ivety Bartošové v jeho počátku i celé "napětí" ve vzduchu vydrží až do hořkého konce. ()

RypavaDvojka odpad!

Jelikož Čepel smrti (stejnej propadák jako tohle) pojali Kučerovic kluci jako úspěch, natočili další českej vyvražďovák. No to musíš vidět... Opět amateřina, opět průser, opět 0%. A že se tohle dostalo nejen na DVD, ale i do kina je jeden velkej výsměch. Podruhé 0% ()

Psycho.R odpad!

Když uz samotný anglický nazev "filmu" je úplná kravina, pak si zo radsi nepoustejte. Cele se zo odehrává na městečku Petroviče, coz je zvláštní kontrast s tvůrčí volbou nazvu - Killer in the Prague. O zbytku se ani belze bavit, bejde nic hodnotit, bohužel to neni ani tak špatné, az by to stalo za vidění. ()

dewil21 odpad!

Jsem ráda, že jsem na to nešla do kina a počkala na kinoR.I.P. ano, tohle by bylo naprosto vyhozených 150 kaček. Autor natočil dílko, jehož jedinou budoucností je uplatnění ve výuce na filmových akademiích v předmětu Jak netočit slasher, případně Jak netočit ()

Godhaj odpad!

,,Je tady policie?“ ,,Já jsem policie!“ Nový český horor má evidentně chuť napodobit typické vyvražďovačky jako je například Vřískot. Tvůrcům se více méně daří držet a kopírovat žánrová schémata, ale ve všem ostatním zklamávají. Herecké výkony jsou opravdu jedny z nejhorších, co jsem kdy viděl. Příběh je hrozně děravý a plný logických chyb a nesrovnalostí, které jsou pro diváka utrpením. Proč například v městečku Petrovice má půlka obyvatel anglicky znějící jména? Scénář je na úrovni hereckých výkonů, to znamená velmi, velmi slabý s nejjednodušší dějovou linkou, co si člověk dokáže představit. Technická stránka filmu je příšerná. Ošklivé zvuky, předabování postav a zmatená kamera dokáží opravdu ztrpčit sledování tohoto braku. Povedlo se tedy na tomto filmu aspoň něco? Dle mého názoru, ne! ()

Miagy

podobnosť s Vreskotom, Tajomstvom minulého leta očividné. ALe priznám sa, že raz som sa zľakol ( keď vyskočil zo skrine :)) ()

RedRose

zacinam mit pocit ze jsem Troskovym Babovreskam ublizil... to byl odpad... tady tohle je ale mnohemhorsi... kdyby to slo do minusu tak dam -42% !! ()

ANTYCHRYST odpad!

Tak tohle se opravdu nedá!! Ani ten nejotrlejší divák nemůže takovou bídu vydržet. Kamera je, jak z nějaké nejlevnější evropské produkce minulého století. Ten - (slovo film nemůžu použít) ani nevim jak to nazvat .....nemá NIC. Těžko hledám slušné výrazy... Odpad nejhlubšího zrna. 0 % Ostuda Českého filmu. Fuj.. Pan Kučera by měl dostat doživotní zákaz točení filmů!!!! A při slově Džambulka - rovnou zvracím. ()

PRobin odpad!

OBSAHUJE SPOILERY! Ani nevím, co na to říct. Takže tu máme pokus o český slasher film. Což se cení.... a víc kladného o tomhle filmu říct nejde. Ale pěkně od začátku. Malé městečko Petrovice je jako stvořené pro sériového vraha oblečeného do zelené pláštěnky (opravdu! :), studenty Karin a její nedůležitou partu a v neposlední řadě detektiva Sinclara s jeho synovcem Erikem, který dolejzá za Karin a rád by smočil. Jako v každém správném slasherovém filmu tu musí být prsatá blondýna, kterou hned na začátku zakuklenec zapíchne. Samozřejmě až poté, co jí otravuje neustálým funěním do telefonu a zvoněním u dveří. Tu prsatku si zahrála naše drahá Ivetka Bartošů. Hlavně se neděste, ten vyfetlej obličej budete muset snášet jen deset minut. A pak se pokus o horor mění v tak neskutečnou komedii, až mě to upřímně překvapilo. Vrah dostane párkrát na držku, ale to mu nevadí a dál pronásleduje své oběti. O úrovni dialogů snad ani nemá cenu psát. Samozřejmě je tu plno šašků ze všech možných seriálů a tragédů z naší celebžumpy. Dá se říci, že celý ten film je takovým výletem do minulosti. Natočený v roce 2012, studenti mají mobily z roku 2000, bydlí v domech, které jsme mohli vídat v německých pornofilmech let osmdesátých a Miro Šmajda svůj účes okoukal snad jen od mladé Tiny Turner. Celkovou komediálnost nezachrání ani prsatá Karin v těsném tílku zdrhající před pláštěnkářem. Nakonec ho dostane karatistickým chvatem a zapíchne vlastním umělákem (rozuměj plastovým nožem, čím jiným taky, že? :) Ale nutno podotknout, že vraha jsem neuhodl. Celou dobu jsem sázel na zmrzlináře, který se mi se svým kolenem na hlavě a velkým předkusem zdál velmi nevěrohodný... Málem jsem zapomněl na policejního praktikanta. Ten je sice naprosto zbytečný, ale je to postavička natolik herecky tragická, že si zaslouží místo i v mém komentáři. Takový mix Muže v černém, Cimrmanova praktikanta Hlaváčka a Froda Pytlíka :) ()

MarkysDeSade odpad!

Ja mam pochopeni pro nizkorozpoctove masochisticke hratky, ale tohle slo do kina a bohuzel to nebylo jedno z tech kin kam chodim vic nez do nejakeho multiplexu, ne opravdu pokud vim to neslo v kinech, kde dve děvočky hazeji nevinne pohledy po oslu a ani do tohohle kina, kde vas opruzuje jiny zvuk nez susteni uprazene kukurice, tenhle skvost nepatri. Znam mnoho jinych filmu, ktere by si to zaslouzili a do klasicke distribuce se ani nepodivali. ()

topi80

Kdyby šlo o domácí kino, měl bych asi mnoho slov uznání. Ale film, který šel do distribuce, by mě mít přecejenom jiné standardy. S povděkem kvituji, že nějakou tu zvědavost (napětí by bylo asi silné slovo) udržet dokázal, rovněž prostředí školy, kde je to samé zákoutí, spousta dveří, některé zamčené, jiné odemčené, bylo poměrně zdárně využito. Práce s kečupem také moc dobrá. Skvělý byl René Přibil, který dokázal svou roli sehrát s mistrovskou tajemností a oscilací mezi normálností a psychopatismem. S dalšími hereckými výkony už to bylo horší. Tvůrcům bych odpustil i to, že nějak zapomněli na některé mrtvoly, které v příběhu zařvaly. Ovšem závěr s nezbytnou smrtonosnou okecávačkou byl slabý, motiv pachatele poněkud ujetý (a nikterak neodůvodňující další mrtvoly) a to objevování postav v zamčeném prostoru, ze kterého se nedalo dostat, to jsou věci, které by si měli ohlídat i tvůrci slabšího filmu. Přesto dávám pro povzbuzení dvě hvězdičky. Za René Přibila a za to, že mě tvůrci přecejenom dokázali touto vyvražďovačkou po česku na tu hodinu a půl v pohodě zaujmout. ()

JimDeNiro odpad!

Nejlepší Iveta BARTOŠOVÁ, která pěkně zdechne, jinak to stojí za pi.u celý. hnus... zlatá Čepel smrti, ta se dá omluvit, jako prvotina a fanouškovský film. Ale tohle je děs a už vůbec nepochopím, jak toto mohlo vejít do kin. WTF ????????????? ()

Webgirl

Normálně tam patří "odpad", ale budí to takový záchvaty smíchu, že jsem si to musela pustit už podruhé :-) ()