Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

dalziel

Lepšie animácie a triky sú snáď už aj v predpovedi počasia.Ku všetkému ostatnému radšej nemám ani slov... ()

zberatel

Moj prvy Asylum a na neurcito aj posledny :D Viem preco ich filmy nepozeravam, nie pre efekty, nie pre tych nehercov, ale pre ich skvely um dat na dlzku filmu minimum vtipnych veci a doviest cokolvek do ... ani nenachadazam slova :)))))) Jednu ale dam za ten KONIEC a la Jack Sparrow vs Kraken, len tu miesto meca je chainsaw :D ()

Ryšty

Sharknado je jedna velká bída. Od hereců, přes jejich výkony, příběh, zápletku až po střih a triky. Jestli to někdo myslel jako vtip, tak se to povedlo. Nad některýma scénama jsem jenom zíral, jak to někdo může vymyslet. Jedna hvězda za originalitu. Protože takhle debilní nápad nikdo eště neměl a dlouho asi zase nebude mít. ()

chaturga

Ty krááááááááááááááááávo to byl mazec.... Je to vůbec možný?? Že to myslí někdo vážně? Bral bych to jako parodii, ale fakt šílenost..... Debilita nezná mezí... Jednoznačně nejšílenější sračka všech dob, ale za tu neuvěřitelnou debilní scénku v domě plném vody a venku před dveřmi ani kapka, dám 1 hvězdu! Masakr! Při pivku se člověk fakt pobaví tou zhovadilostí. ()

Maiordomus

Nic podobného jsem opravdu nikdy neviděl. A ani by mě nenapadlo, že uvidím. 1 hvězdička za odvahu podobný scénář vůbec někomu ukázat, natož podle něj natočit film + Stevova paráda s motorovkou ...Možný nárůst hvězdiček přímo úměrný společnosti při sledování filmu a množství alkoholu v krvi... ()

vikino1

Fíha - úlet co po 10 minutách přestane bavit. Jedna hvězda za Steavovu záchranu polomrtvé kočky motorovou pilou :-D. Tak nějak mě připadá - neadoptoval si Stíva (když byl ještě mimino) náhodou Chuck Norris ???? ()

ing.man

To není hrdé béčko, to je fakt blbý snímek, co si hraje na "dobrý film". Ovšem ty efekty, jsou neskutečně legrační. Youtubeři dělaj lepší efekty a s nulovým rozpočtem. Stýf makal, Tara Reid je pěkná, ale herecky fakt na anticenu. Johna Hearda mi bylo opravdu líto, takový film si nezasloužil. Chce to hodně piv od startu abyste se pobavili a smysl spíš pro sarkasmus než recesi. P.S. Netuším jaká je vnější balistika letícího žraloka, ale střílet je brokovnicí jako špačky, je absolutní filmový úlet přesahující jakoukoliv kategorii čirého šílenství které znám. :/ ()

TSZ

V Sharknadu je digitální snad úplně vše: máme tu digitální tornádo, digitální krev, déšť, vlny a zřejmě nepřekvapí, že i digitální žraloky. Ti jsou zde zabíjeni prakticky vším, od tága na kulečník přes barovou stoličku až po motorovou pilu. Jeden bod za mimořádnou zábavnost, tenhle kulturní zážitek totiž vejde do dějin. ()

Godhaj

,,Nice shot!“ ,,By the way, I’m not stripper.“ Spojení žraloků, tornáda a produkčních společností Syfy a Asylum zní velmi dobře. Moje očekávání tedy byly veliké, doufal jsem v novou Megapiraňu, tedy hodně zábavy s minimem hereckého či režisérského umu. Toho druhého se mi dostalo požehnaně, scény a záběry na sebe vůbec nenavazují, postavy se chovají co nejvíc nelogicky stejně jako přespříliš agresivní žraloci. Ale vůbec jsem se nebavil. Nechápu proč, ale vůbec mi to amatérské počínání celého štábu nepřišlo legrační. ,,Steve Sanders“ bere svou roli s naprostou vážností, což je hrozná nuda! Kdyby si vzal třeba příklad z šíleně přehrávajícího Corina Nemece v Písečných žralocích, mohl tento film vyznít mnohem lépe. ()

mimozakon

Nápad to zaujímavý... asi :) Film poslúži ako survival príručka pri napadnutí žralokom. Teraz už viem, že s barovou stoličkou je možné odpálkovať tunového žraloka, ako keby bol z plastu. Požiadaním nejakej 40kg blondýnky, aby prepichla kožu žraloka tágom, zachránim situáciu. Vlny sa vlnia a narážajú na breh v intervale 3 sekúnd, takže je jednoduché si vypočítať, kedy s autom vyraziť. Stačí byť expertom na príliv ako povedal Steve Sanders. Než by som urobil 3 kroky do bezpečia, radšej natiahnem ruku a budem pričať o pomoc. stačilo... už vidím tie ďalšie tituly: Hadádo/Anakondádo, Krokodiládo, Godzilládo? ()

dwbmb

Asylum ve své nejryzejší podobě, které se může směle rovnat se skvosty jako je Mega Piraňa a pod. Laciné CGI, dementní scénář, pomatení ochotníci (vysloužilé hvězdičky z Beverly Hills included), ale především kopec nenapodobitelné srandy a hlasitého smíchu. ()

AndrewT

Ta nejistota, to drama, to napětí 100 bodů z 10. Jste ve vodě? To máte smůlu. Jste v baráku? Smůla, i tam si vás žraloci najdou. Jste ve vzduchu a oddechujete si, že nejste tam dole? BAM! smůla a zase jenom smůla. Nezáleží, kde se nacházíte, prostě si vás najdou a sežerou. Neustále se měnící a nelogická hladina vody vám nedá spát a tak nebudete vědět, kde se žraloci zrovna nachází, příklad: V baráku metr vody, samozřejmě plný žraloků, lidi se dostanou ven a tam nesahá voda ani po práh. Ty absurdní nápady tvůrců co zde uvidíte (ať už záměrně nebo ne) to se musí nechat, to jen tak sami nevymyslíte. A to se ještě nesmí zapomenout na holku s ohromnou chutí všechno střílet, která má neustále nervózní prst na své brokovnici s neomezeným počtem nábojů. BAM BAM BAM Hodnocení? Uff no pokud to vezmete vážně a bez nadsázky, tak jasně je to odpad. Ovšem s omamujícími látkami v těle a partou lidí se klidně může ohodnotit jako vysoce zábávná chujovina. ()

brabbik

Zajímavý nápad na film, ale brutální selhání skriptu v každé scéně. Dále žralok v 15 cm vody nebo na heliportech v 60. patře? Dost jsme se s přáteli nasmáli, :) ()

susan.s

Tento film můžete vzít ze dvou pohledů, pokud ho vezmete vážně tak je škoda že tady neni horší hodnocení než odpad. Pokud ho ale vezmete s nadsázkou třeba s partou už hodně sjetých kamarádů budete se královsky bavit a vůbec vám nepříjde divné, jak může žralok plavat v 20 cm vody a přehlídnete snad i otřesné herce, kdy jsem si občas přála, aby žralok vyhrál. ()

Pitryx

Triky na úrovni dítěte pokoušející nějaký laciný trikový soft. Děj je stupidita sama. Nevím, čemu jsem se měl smát, pokud to byla komedie. Mimo závěr s pilou ovšem. To jsem hýkal smíchy ještě hodinu poté. No řekněte sami, tomu přece nejde dát nula procent. A ještě plus Cassii Scerbo a to je asi vše. 201503228525/8716 ()

elanista1

Fuuu neviem co mam na toto povedat, to musi kazdy vidiet sam, neuveritelne. Zaverecna zachranna akcia nema v historii kinematografie fakt obdoby, nechapavo som si pretieral oci a rozum mi ostal stat, a kladol si otazku ci to tvorcovia myslia vazne, alebo si z nas len strielaju. Ale jedna hviezda je zasluzena hlavne kvoli onej poslednej vybornej scene, zabavnost sa tomuto neda upriet. Aspon Tara Reid vyzera dobre. ()

gt009

Viem si predstaviť že v komiksovom prevedení by to možno ušlo, ale ako paródia na horor to bolo slabé po každej stránke. 1 hviezda za poslednú akrobatickú scénu, pri ktorej sa mi hrnuli slzy do očí :-) ()

Futulama

K tomuto "počinu" som sa odhodlal nie preto, že by ma omrzel život, ale preto, že som sa jedného krásneho upršaného dňa neskutočne nudil, tak som si povedal že si deň spestrím nejakým filmom, ktorý mi zníži IQ o 30 bodov. Pustil som si Sharkando s tým, že je to neskutočná konina. A to bola pravda. Film bol tak blbý až smiešny a najlepšie boli filmové efekty. A či bol film nudný ? Bol... ale zvedavosť ma nútila dopozerať to do konca. Zvedavosť z toho, čo všetko si autori vymyslia. Hodnotenie "odpad" sa tomu dať nedá, aj keď to odpad je. Ktorý iný film sa môže chváliť tak veľkou originalitou ? ()

Aywes

Asi mě už po Megažralok vs Obří chobotnice nic jen tak nedostane. Aspoň si film nehraje, že je něco víc. Sám ví, že je blbost. Takže počítejte s nesmyslným chováním, mezery v ději, příšerný efekty a opakující se záběry. Ve výsledku to ale nesnesitelná blbost nebyla. Jo, Lorenzo Lamas vždy dodá nějakou blbost navíc. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3