Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

Stružák odpad!

Je to tak blbý, až je to v podstatě docela sranda. Ale i tak nemůžu jinak, než dát poctivej odpad, protože to, co se tu děje, je něco šílenýho. Žraloci plavou ve 20 centimetrech vody, skáčou desítky metrů do vzduchu, proplouvaj potrubím a lezou po schodech. Závěr filmu, to je pak kapitola sama pro sebe, ale nechci moc prozrazovat: tohle se musí vidět. :-D ()

Dallon odpad!

Tohle byl jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Perfektní scénář a akční scény ze kterých je vám zle. Rozhodně se na to koukněte, alespoň promrháte 86 minut svého ubohého života, a dostanete Rakovinu a Ebolu dohromady. 1/10 ()

Norino12 odpad!

Myslel som si, že niečo takéto môže byť iba úchylným vtipom nejakého blázna na ulici. Ale ako vidím tak som sa mýlil. Je pravdou, že už boli žraloky všade, zaútočili na všetko a zožrali každého no aby padali z neba cez tornáda a rovno na ľudí, ktorý ich čakajú s motorovou pílou v ruke... ehm. Videl som už rôzne zvrhlosti ale toto bol asi maximálny vrchol. Katastrofálne efekty, smiešne herecké výkony a celkovo nápad, ktorý sa musel splašiť niekde v hlave na mol opitého režiséra. ()

Milodar odpad!

Toto dílo sází na svou debilnost, která je tak nezměrná, že si jí museli povšimnout i v USA. Nebo ne? Zábavu od toho (bohužel) neočekávejte. Nefunguje to ani jako parodie. Je to ale zajímavá studie toho, co všechno se dá zrealizovat. A evidentně plno lidí nadšeně hodnotí za 5, jako by to byl nejlepší film všech dob. Chápu, že i z průjmu lze mít radost, ale hodnotit za plný počet...ehm. ()

Prochy38 odpad!

Mám jeden velkej problém. Jsem abstinent. A jak tu mnozí píší, film klidně na 5*, ale musíte mít alespoň promile v krvi. K tomuto se nehodlám rozepisovat, ale asi nebudu moc lhát, když řeknu, že horších filmů jsem moc neviděl. Totální sračka s tak ubohými hereckými výkony, ještě ubožejšími efekty a nejvíc..... jak to říct... Dyť to je výsměch!! Ale komu?? Nám!!! Sorry, ale ten film se sám bral tak moc vážně, že to ani nešlo brát s nadsázkou... Jediný fyzikální zákon neseděl, zákony přírody, všechno totálně naruby, ale stylem, že mě to rozesmát nemůže.... Sorry. T. Reid už dávno není kočka, zde to marně zachraňuje C. Scerbo... ()

Mitin odpad!

Pár velice seriózních otázek... Kde se na tohle shánějí peníze? Tohle vážně někdo myslel vážně? Jakou školu trollů producenti navštěvovali? A poslední otázka - Tohle vážně pustí v televizi? - Jestli ano, NOVA už má určitě zálusk. ()

prezdivaka odpad!

Možná by si měli někteří uživatelé - rádobyrecenzenti uvědomit, že si mohou plkat u piva nebo s kamarády o filmu a smát se pitomosti scénáristů a ostatních tvůrců, ale hodnocení by mělo být odpovídající. Mohu říci jen (a to jsem zde poprvé vulgární) - jděte do prdele a založte si svůj ffdb - fuck film database. ()

KM Phoenix odpad!

Chtěl bych pracovat pro SyFy, tam můžete přijít se sebevětší zhovadilostí a oni vám ji stejně natočí. Jako v tomto případě, někdo si položil otázku v jaké formě ještě nebyli žraloci ještě použití. Takže tu máme spoustu žraloků jak prší z nebe, prolétávají okny, plavou ulicemi, vystřelují z kanalizace, plavou vám v bazénu a obýváku či se případně jak je jim vlastní houpou na lanech pod mostem. Ian Ziering ( Steve z Beverly Hills 90210) je tu za mega hrdinu a Taru Reid ( Bunny z Big Lebowski a několik Scary Movies) opět angažovali hlavně proto, že neumí hrát. Film obsahuje několik až vpravdě geniálních scén (ta s ruským kolem a pak samozřejmě ta závěrečná). Nicméně nemohu dát nic jiného než odpad, jelikož je to opravdu neskutečná hovadina ve který je špatný snad úplně všechno. Přesto je to dávka takové smršti (doslova), že se člověk neskutečně (doslova) baví. ()

Všelicos odpad!

Film, ve kterém fyzikální zákony neplatí, ve střižně se asi opili, když to stříhali, žraloky animovalo děcko ze základky... a vítejte ve světě, kdy žralok na suchu není naprosto hotový z toho, že nemůže dýchat, ale z toho, že může skočit a zežrat co nejvíce lidí, ideálně je v jednom kuse spolknout. Popravdě mi už dlouho nic takhle nepolechtalo bránici. Nicméně mě film v polovině už začal nudit a nakonec jsem jej nebyla schopná dokoukat, protože mi začalo připadat, že už uráží mou inteligenci... takže ani přes smích, který ze mě vycházel, nemohu dát jinak, než odpad... ()

Garch odpad!

Samozřejmě, je to taková pakárna, že se dá ohodnotit i pěti. Ale dnes ne. Mám pocit, že ještě žraloci vyskakují taky ze sjezdovek. Nebo se mi to zdálo? ()

Blue.Shark odpad!

Uh...myslel jsem, že Sharknado bude jeden z těch déčkových filmů, které, ač jsou natočené režisérem s downovým syndromem, scénárista to zachrání vtipnými dialogy a trefnými hláškami. Scénáristovi Sharknada ovšem nešťastnou shodou náhod diagnostikovali stejné onemocnění, jako režisérovi a hercům. Ale zpět k hodnocení: ten film je naprosto úžasný, jelikož ignoruje fyziku. A vlastně i počasí, chování kapalin, inteligenci diváků a dobu. S úžasem jsem sledoval, jak se střídají záběry na zuřící bouři s těmi z krásně prosluněného baru, kde, z neznámých důvodů, banda lidí šílí a pobíhá všude kolem. A pak se do toho prosluněného baru oknem bez pozvání vrhne žralok, který v intru vinhaloval drsného námořníka, a nadělá tam pěknou paseku. O půl hodiny později neohrožený hlavní hrdina zachraňuje svou rodinu z domu na kopci, do kterého přilétne kamarád žraloka z baru, a s ním i několik hektolitrů vody oknem. Potom, co žraloka neohrožená servírka zpacifikuje plastovou brokovnicí, se všichni šťastně vrátí do auta přistaveného opodál a ujíždějí od domu, který právě vybuchuje a smáčí celý naprosto suchý kopec hektolitry vody, které do něho pravděpodobně transportoval Spock z nouzových zásobáren enterprise. A potom je tu ten vrtulník, který se neohroženě vznáší šedesát centimetrů od tornáda velikosti F16 Fujitovy škály a jeho pilot, který se při smrti prsaté, a vlastně nejhezčí holky z celého filmu, šklebí jako Otík na nová sluchátka. Dost už. Zasmál jsem se dvakrát, když nepočítám nevěřícné uculování se nad špatným ... vším, co se ukáže v záběru. A to je špatné, protože vtipné dialogy dokážou zachránit i sebehorší blbost. Propříště si prostě tyhle downovské filmy odpustím. ()

Tigran odpad!

Dokonalý příklad filmu, který je vtipný tím, jak je debilní ve všech ohledech. Už samotný námět je poněkud dada a realizace je naprostý inferno. Nejen, že žraloci útočí ze vzduchu, ale taky lezou po lanech, útočí na auta tím způsobem, že vplují pod ně, kde je místa snad max. 20 cenťáků a oni si tam v klidu plavou a podobně . Do toho tam lítá Tara Reid a borci z Beverly Hills 9210 a Baywatch, triky až nádherně špatný... No až se z toho vzpamatuju, tak si musím sehnat další film od shit-studia Asylum protože taková antifilmařina mě zvráceným způsobem baví. Ale hvězdičku tomu nemůžu dát. Nemůžu :D ()

Ondrej120 odpad!

Já věděl do čeho jdu, věděl jsem to, radši jsem šel do odizolované místnosti pro blázny.... kdyby náhodou. I přes to, že jsem věděl kdo toto vydal, i přes ta varování, která jsem četl, tak jsem si to teda stáhl a... NE, NE, NE!!! Já dokážu něco ocenit i na totálně idiotském, blbě vypadajícím filmu. Ale tady to nejde, prostě ne, od první vteřiny do asi té 45 minuty co jsem vydržel to bylo jen utrpení, myslím že můj psychický stav nikdy nebude stejný. Už nikdy se nenechám nalákat na slova "Je to vlastně tak debilní, až to je sranda" NIKDY!!! ()

kristynca odpad!

To byl nějakej chyták, že jo? No tak... Mně to můžete říct! Co? Jinak jen tak tři věci v rychlosti... Za prvé: kde se dneska, kua, dají sehnat sifónový bombičky? Za druhé: mají VHSky svoje peklo? Všechny zlobivý pásky sestříhali do Shraknada, mám pravdu? No a do třetice: když se chce kluk sejít pod ocasem... Myslí tím, že mám vlézt do žraloka? ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3