Psycho.R

Velmi poctivá komedie, která má správnou vyváženost vážnosti v podání smutnícího Slye a věčně pubescentního De Nira. Hodně odkázů na původní boxerské filmy těchto borců, pěkná Basingerm která vypadá snad stejně jako v Batmanovi v roce 1989. Arkin mi přímo evokuje podobnost s Mikym, trenérem italského hřebce. Jelikož je pro mě celá sága Rockyho nadpozemský a úžasný film, pak nemám jinou možnost, než téměř vysoké hodnocení s téměř čistým štítem. ()

lakart

Další Expendablovka jak má být. Tentokrát ovšem s komediálním rozměrem, který tomuto filmu neskutečně dobře sedí. Rocky proti Zuřícímu býkovi? Proč ne. Oba dva herci si to neskutečně užívají a závěr je opravdu nostalgický. Pokud dobře znáte předchozí filmy, budete se válet smíchy a vzpomínat na staré dobré časy. Trochu bych to zkrátil kvůli dynamičnosti, ale jinak spokojenost. 90% ()

Mira90

Rockyho ani Zuřícího býka jsem (zatím!) neviděl, tak jsem se alespoň podíval na jejich souboj po třiceti letech v důchodu. Jasně, zase se jede podle určité šablony, ale to neubírá filmu na kvalitě, divák se baví, především Alan Arkin dostal naprosto perfektní roli. ()

ER

Kdyby to bylo trochu více "odlehčeno" (ve smyslu humoru), pak to mohlo být daleko záživnější. Momenty,kdy "staříci" spolu laškují, jsou výborné,ale jak se začne hrát na vážnější notu,je to trochu nuda a je to vidět hlavně na boxerském matchi. Dívat se na ty povadlé postavy a obličeje moc zábavy nepřináší. Přitom potence tu byla a byla ukázána v závěrečných titulcích. ()

HonzaMag

De Niro a Stallone jsou v pohodě. Kim Bassinger nám nějak neskutečně sešla a otravný Kevin Hart je maxi trapák na zabití. Je to přesně ten typ, kvůli kterému by i jinak slušný a nekonfliktní člověk začal uvažovat o založení místní pobočky Ku-klux-klanu, jehož prvním cílem by se stal tenhle týpek.... ()

danny_21

Pro oba borce byl Grudge match nejspíš především pobavení, ve smyslu vzpomínání na Rockyho a Býka, kteréžto byly jejich stěžejními rolemi asi před 150 lety :-). Filmem se prolíná spousta narážek na tato dílka, dědci s povislými bicepsy, snažící se hláškovat a odpouštět kde co, parodujíc sami sebe, že si jeden vzpomene na Expendables či dvakrát se loučícího Rockyho. Průměrná podívána, nakonec z toho všeho mi vyjde, jakožto věc hodná k zapamatování, výborný Bernthal a titulková debata Tysona s Holyfieldem - 55 % ()

neo93

Tak nakonec velice dobrý film. Byl jsem rozhodně zvědavý, jak dopadne toto setkání dvou bývalých boxerských es a musím uznat, že mě to bavilo a líbilo. Je pravda, že začátek je dost nudný a chvilku trvá, než se to rozjede. Ale za pár dalších minut už jsem měl jasno. Stačilo, aby oba dva soupeři se vrátili ke svým blízkým a započali tak svůj trénink a zábava může začít. Je skvělé sledovat Sylvestera Stallone a Roberta De Niro, jak si lezou po krku a snaží se dostat ze svých starých těl ten nejlepší výkon. Příjemná, úsměvná pohodovka o dvou velice aktivních postarších chlapech, kteří si jen tak střihnou zápas v ringu. ()

netWoor

Tak to byla děsná spatlanina, která nevěděla, jestli se má tvářit vážně či komediálně. Trochu mě mrzí, že dokonalý happyend nebyl dotáhnut do konce. Kdyby se s posledním úderem ukázalo, že syn toho je ve skutečnosti syn tam toho (zhruba taková spatlanina to je), přišlo by mi to dokonale blboučké. Takhle to bylo jen blboučké ... ()

Likan7

Obrovský potenciál byl zabit naprosto nezajímavým scénářem a režií Petera Segala. Netvrdím, že občasné komediální prvky by takovému filmu neslušely, koneckonců je to o tom, jak dva důchodci si jdou do ringu vyřídit účty, ale vážnější nota by Zpátky do ringu rozhodně prospěla. Na to, že má film 113 minut se v něm stane zoufale málo. Koláž tréninkových jednotek je fajn, trvá dohromady ale asi 5 minut, a pak se zase řeší jejich "nepřátelství", ze kterýho vlastně ani nevím, jestli se fakt tak nenávidí, nebo se mají hluboko v srdci rádi. I když byl Sly nominován na Zlatou malinu, moc nevím proč. On má tohle prostě v krvi, umí to v Rockym, umí to i tady, na svůj věk je v top formě a jeho pošťuchování s jinak nudný De Nirem mi sedlo. Bohužel to je ale málo, abych Zpátky do ringu pojmenoval jinak než, lehce průměrný a hodně rychle zapomenutelný film. Škoda, tady to mohlo jít klidně na 5. Creed a Rocky Balboa budiž důkazy. ()

rublik05

Sešlost dvou legend Sylvestera Stallona a Roberta De Nira dopadla nadmíru povedeně, byť jsem toho názoru, že se z daného námětu dalo vytěžit ještě trochu víc. Zpátky do ringu je příjemná oddechovka s několika povedenými humornými scénami, ale má naopak i pár fungujících vážnějších momentů. Je to vlastně takové milé setkání dvou stárnoucích legend, nečekejte nic náročného ani složitého, jde zde v první řadě o poctu a radost. Mohlo to dopadnout o malinko lépe, v žádném případě se však nejedná o nějaký průšvih. Fanouškům snímek dle mého názoru radost dozajista udělal, takže účel splněn. 7/10. ()

Nix

Herecké výkony obou představitelů mne na tomto filmu bavily nejvíc. Zbytek filmu mne moc nebavil. Konec v ringu byl dobrý, občas padla nějaká dobrá hláška, ale příběh mi moc nesedl. Na takovou stopáž to mělo spoustu hluhých míst, které mne moc nezajímaly. Bylo fajn vidět Rockyho a Býka pospolu, ale představoval bych si to jinak. Ale jako jednohubka v televizi to posloužilo. ()

hyundai

V Americe je možné všechno a pro filmařinu to platí dvojnásob. Sledovat, jak v ringu boxují dva sedmdesátníci a snáší jednu ránu za druhou, působilo komicky a až nevěrohodně, ovšem filmu to nijak zvlášť neuškodilo, protože humorný potenciál a atmosféra se táhnou od začátku do konce. Z těch prosincových novinek r. 2013 asi nejlepší film. ()

Bobbles

Všechna čest Stallonemu i De Nirovi, ale myslím si, že tyto filmy by už opravdu měli přenechat mladším hereckým generacím. Chápu, že jde především o nostalgii, ale ani tak se neubráním myšlence, zda by pro ně nebylo lepší v poklidu zestárnout a nedělat ze sebe kašpary mlátící se v ringu, jen proto, aby z toho káply nějaký ty prachy na nový zuby. ...holt gerontologie zjevně není moje hobby. ()

crjules

Filmu jsem se vylozene bal.Z ucty k De Nirovu Jakeu Lamottovi a Stalloneho Rockymu. Co proboha chteji predvadet v tomhle hlubokem duchodovem veku? Sly mozna, ale Bob?! Take namet samotny s nacrtem scenare mne nejak neoslnil , spis daval varovani. Jeste prvnich par minut filmu jsem mel tyhle predsudky, ktere se postupem casu rozplynuly a to uplne. Oba herci naprosto v pohode a panove, ja smekam! Ostatni obsazeni take, Arkin bozi-za roli by mel dostat nejakou cenu a Kim byla dokonale chytra volba. Nakonec to byl velmi mily pribeh. Tvurci si dali zalezet a vse bylo dost profesionalni.Vtipne obsazeni UFC sekce v cele s rejpalem Chealem Sonnenem (kym jinym uz :) bylo genialni. Samozrejmost po tomhle uz byl Larry Merchant, Chris Buffer a jine zname postavy okolo skutecneho boxu. Jen ten zapas samotny mne zklamal. Kdyz uz maji vsechno okolo tak pekne poresene, proc si nedali vic prace s choreografii zapasu, ktery nevypadal jako box, ale hospodska rvacka. Ale co, byla to vlastne jedina vada na krase. A to jenom kosmeticka :) Kdyz to shrnu, dostal jsem laskavy, mily pribeh z prostredi co mam rad, spoustu vtipnych hlasek a prijemnych prekvapeni.Nejlepsi cekalo na konci :)) ...a ja si behem filmu rikal " :sakra, chybi tady Mike ". Ode mne ****a pul! ()

Juwe

Asi jsem čekal vydařený comeback Rockyho a Zuřícího býka, ale toho se mi ani v nejmenší míře nedostavilo. V tomhle filmu jsem nevěřil nikomu ani jedno gesto, navíc černoch byl naprosto trapný jako skoro celý film, kde se mi ani u jedné scénky nezvedl koutek. Ani v ordinaci v růžové zahradě není děj tak předvídatelný jak v tomhle snímku. 2* je ještě poněkud mírné hodnocení, ale když uvažim, že se DeNiro a Stallone opět odvážili vrátit do ringu, tak si ty 2 krásné hvězdy za to zaslouží. Zkrátka čekal jsem pravou svíčkovou, ale místo toho se mi dostavilo mletý. ()

Mijagi

Postavit proti sobě dva důchodce a tvářit se, že se nejedná o bláznivou komedii, ale solidní biják s odlehčujícími pasážemi, přinejmenším hraničí s absurditou. Znovu jsme svědky oživení konceptu, který měl skončit s posledním dílem Rockyho v roce 2006. Zpátky do ringu nepřináší nic nového, jen ke Slyovi přibyl Robert De Niro a paběrkuje se ze Zuřícího býka. Kam nás vehementní snaha producentů a tvůrců podojit módní vlnu zájmu o americké retro béčko zavede příště? Úplně to vidím. Na moskevském letišti přistává speciál z USA, otevírají se dveře a rampa pomalu sváží na zem devadesátiletého Rockyho usazeného na invalidním vozíku, z haly ho vybíhá o berlích přivítat stejně starý Ivan Drago. Zápas století může začít! Nechci ale jen kritizovat, během sledování jsem se i bavil a to při všech pasážích, kdy se film nebere vážně, o kvalitní hlášky není nouze a postava Slyova trenéra rozesměje snad při každém výstupu. A kromě Kevina Harta v roli promotéra nemám výhrady ani k hereckým výkonům. S přimhouřeným okem 3 hvězdy. ()

odvedle

Nemozem si pomoct, ale film je NUDNY, nezaujalo ma nic, vobec nic, film bol taky umieracik, ze som nakoniec zaspal, nedopozeral a ani neplanujem si ho pozriet znova. De Niro je marny v poslednych filmoch (aj v tych dochodcoch co isli do Vegas aj tu) a len dufam, ze je to len stupidnymi scenarmi a nie jeho hranim, lebo premyslam ze ho odstranim zo svojho mienkotvorneho zoznamu oblubenych hercov... viem, ze tento prispevok zapadne medzi 2 stovky dalsich, ale ak by sa niekto chystal film pozerat, tak si to dobre rozmyslite! ()

stan87

Kevin Hart občas opravdu je příliš ukecaný, ale za to zbytek obsazení opravdu připomíná střetnutí Zuřícího býka a Rockyho. Ale dlouho jsem se nebavil u boxerského filmu... Naprostý vrchol dodávají nezapomenutelné hlášky Stallonova filmového trenéra v podání Alana Arkina. Pohodový, odpočinkový film s komickými momenty, které celému filmu dodávají odlehčenou atmosféru souboje dvou zestárlých mužů! :) ()

john.h

Kdo čekal dalšího Zuřícího býka nebo Rockyho, tak je vůl. Tenhle film je pocta dvěma nejznámějších představitelům filmových boxerů všech dob, je v něm hodně odkazů na jejich filmy (dokonce třeba i na takového Demolition Mana, když se jedna postava zeptá Stalloneho, kdy ho rozmrazili). Vůbec celé to má velmi příjemný nádech a fajn konec, ve kterém jsem si říkal, že jsou to oba ještě stále frajeři. U Stallonea je známá věc, že je stále pořád solidně nařachanej macho, takže mě překvapil hlavně De Niro, kterej je ještě starší, ale zde působil opravdu svěžím dojmem a ve formě. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012