Útok trojhlavého žraloka

Scénografie:

Ryan Piotrowski

Kostýmy:

Janet Longton

Trojhlavej žralok, kterej vrčí jako nějakej medvěd. Samozřejmě je to uvěřitelný asi jako sedmihlavá saň a šílená píčovina, ale já se dobře bavil.(30.7.2015)

Rok 2050 - útok 100 hlavého žraloka. A zasa odpad, ako vždy. Nejako sa nám rozmohol žraločí odpad.(31.7.2015)

Výborný film. 80% -- Trochu slabšie ako jednotka, ale stále dobre. Atmosféra v pohode, herci niektorý zahrali dobre (napr. Danny Trejo) a niektorý nič moc, scenár nič moc (nereálne chovanie postáv), páčilo sa mi aj CGI žraloka + tie tri hlavy. Vtipné bolo ako tie tri žraločie hlavy medzi sebou súperili :)(31.7.2018)

První díl mě spíše zklamal, naneštěstí mě tenhle díl sednul o něco lépe. První co musím říct je že role Treja je strašná prdel, jen nám chlapík trochu ztloustl, ale je to frajer. Ostatní herci mě moc nezajímaly a hlavně ústřední dvojice je až moc generická. Efekty jsou jaký by jste čekaly, špatné ale sem tam vykoukne solidní efekt. Asylum už nedělá moc vážně filmy jako kdysi dělávalo a pro mě je to spíše škoda protože kde jsou ty časy kdy jsem se bavil aniž by se tvůrci křečovitě snažily.(8.8.2015)

Utněte zabijákovi hlavu, naroste mu několik dalších a pak se sám sežere. Já se dobře bavil. Je pravda, že Dannyho s mačetou mám raději v jiných snímcích, ale radši ho vidim po boku žraločí hydry, než u kola štěstí s Béďou Trávníčkem. Proč ale sakra nemohla chcípnout ta uřvaná kráva, co se všude do všeho angažovala? Přesto film zhodnotím nadprůměrnými šedesáti procenty, ale abych řekl pravdu, pořád jsem čekal, kdy se Machete proseká ven.(9.8.2015)

Zcela podobné jako předchozí díl ale zde to bylo už o něco lepší po technické stránce.(10.5.2017)

Komedie z produkce Asylum miluju. Po úžasných žraločích tornádech přichází tříhlavý žralok, aby zaútočil na naše bránice a trochu nám vypláchnul mozek. Stupidní dialogy ani tragické herecké výkony mne nepřekvapují, je to u těchto filmů víceméně standart, ale vždy se doma bavíme nad logickými úlety scénáristů. Tak například: Musíme utéci. Na OSTROVĚ nejsme v bezpečí, přesedneme na člun. Aby toho nebylo málo, na člunu nejsme v bezpečí, přesedneme na potápějícíse loď. Musíme doplout někam do bezpečí, třeba na 15 mil vzdálený atol, což je nejbližší pevnina. Že to řeší na palubě lodi, z které je po obou stranách vidět palmy, pláže a DOMY na blízkém pobřeží (protože se to natáčelo v nějaké zátoce?), to nikoho netrápí. Žralok ve filmu několikrát změní velikost, ale to je jen drobnost. Scéna z pobřeží, kdy frajer stojí po kotníky ve vodě a cca metr před ním vyskočí (ano, vyskočí!!!) žralok asi do výšky 5 metrů a při pádu zpět do vody SPOLKNE chlapa, POZOR!!! stále stojícího po kotníky ve vodě a v pohodě se celý ponoří zpět pod hladinu. Tohle umí jen v Asylum. Prostě komedie.(18.8.2018)

• Marceloo

Pri pobrežnej výskumnej stanici v USA sa znenazdajky objaví obrovský žralok, ktorý útočí na nevinné obete na pláži. Nebolo by na tom nič divné, keďže k útokom žralokov prichádza vo svete každoročne. Lenže tento žralok sa od ostatných líši tým, že má tri hlavy. Vedecký tím sa musí spolu s partiou ochrancov prírody pokúsiť zachrániť svet ešte predtým, než sa zúrivý žralok dostane zo zátoky a začne zabíjať všetko, čo mu stojí v ceste. - Hovorí sa, že s vekom prichádza rozum. To znamená, že starší ludia by mali vedieť, že kvalita je dôležitejšia ako kvantita. Jednému z mojich najoblúbenejších hororových hercov Dannymu Trejovi však toto príslovie očividne nič nehovorí. V poslednej dobe sa hrnie do samých céčkových hororov a ani do budúcna jeho filmografia nevyzerá velmi perspektívne. Je jasné, že svetlou výnimkou je Death House, ktorý dúfam všetkým idiotom ukáže, prečo je tento žáner najlepším žánrom v histórii filmografie. 3 Headed Shark Attack som pozeral len kvôli Dannymu a musím uznať, že jeho výkon bol velmi dobrý. Nedostal vela priestoru, ale jeho výkon sa mi páčil. Napriek veku pôsobil velmi svižne a odhodlane. Ostatné veci sú klasikou od štúdia The Asylum. Všetko je úplne brakové, digitálne efekty úplne podradné a herci sú otravní. Kamera je však už klasicky u tohto štúdia kvalitná, takže sa pekne pozeralo aspoň na pekné zábery z helikoptéry. Pri pozeraní som sa pristihol pri tom, že sa naozaj úprimne teším na Sharknado 4, aj keď vôbec neviem prečo. + Danny Trejo + herečka z The Bay(23.5.2016)

• Wacoslav1

Dvojhlavej žralok už tu byl, tak proč ne rovnou trojhlavej? Už tu chybí jenom ta sedmihlavá saň.35%(31.7.2015)

• hladass

Megažraloka už stihl Ray pohřbít, stejně jako žraločího lidožrouta a dvouhlavého žraloka... A co teď si určitě řekl... Dvouhlavého žraloka jsme tady měli, tak zkusíme něco originálního... Třeba něco jako trojhlavého žraloka... Jak už je u Rayových filmů zvykem, jedná se o amatérsky natočené béčko s naprosto katastrofálními digitálními efekty, plný neherců a k mému obrovskému překvapení s pár vtipnými hláškami a nápady, což jsem opravdu nečekal... Takže jeden bod za ně a druhý klasicky za Dannyho Treja, který se sice nechal strhnou svými nehereckými kolegy, ale co už, s mačetou v ruce je to pořád frajer...(27.7.2015)

• SeBig

Trejo s mačetou sekajíc do tříhlavé bestie neměl chybu.(13.7.2018)

• Terva

CITÁT - Vrať se, ve vodě je žralok........... Film jen pro otrlé diváky. Hrozí totiž, že při sledování chcípnete.....smíchy...... CITÁT - Musíme spustit poplach třetího stupně............. O trojhlavém žralokovi jsem ještě neslyšel, ale konečně jsem ho viděl. Krásná úleťárna, která je kupodivu zábavnější než předchůdce - "Útok dvojhlavého žraloka" Zde, dokonce, mají i některé dialogy smysl. Doporučuji si film pustit jen jako sluchovou kulisu a nedívat se, protože teprve tak si snímek vychutnáte a budete mu chtít dát nějakou cenu. Doporučuju Malinu, ale to bych urazil Malinu. Tohle je prostě jeden z těch filmů. který patří do kategorie 1 000 filmů, které (ne)musíte do konce života vidět. A proč dvě hvězdy? Jedna za odvahu to natočit a druhá za odvahu Danny Treja v tom hrát.(13.8.2015)

• kaylin

Když se chcete podívat na snímek „Útok trojhlavého žraloka“, tak nějak asi musíte čekat, že to bude hrozná kravina. Pokud od toho čekáte něco víc, zaručeně se vám to nebude líbit. Já jsem byl s výsledkem docela spokojený, a to hlavně proto, že CGI se docela povedlo a toho žraloka je ve filmu celkem dost. Čekal jsem, že to bude o něco horší. Jasně, ale zázrak se nekoná, zase taková zábava to není.(7.8.2016)

• Mr.Bulanek

Machete si odskočil do Karibiku, či kde se to odehrávalo, pro pár žraločích steaků. Přišlo mi to krapet lepší než Útok dvojhlavého žraloka.(28.7.2015)

• darthhokro

Trojhlavej žralok? Co to hulíš mladej?(6.8.2015)

• JardoLe

Na priblizne rovnakej urovni ako jednotka,len s tym rozdielom,ze zralokovi pribudla jedna hlava,opat dve hviezdicky z rovnakych dovodov ako pri prvom dieli...:-)(11.1.2018)

• buchannon

O jednu hlavu víc než u dvojhlavého žraloka, co z toho vyplývá? Mnohem větší prdel. O 100% lepší film než Útok dvojhlavého žraloka. Ale i tak se divím, že zlanařili Dannyho Treja. Vím, že to bylo napsáno ve scénáři, ale tupost všech zúčastněných je opravdu bezbřehá a udivující. Hrdinské výpady na záchranu ostatních jsou velmi zábavné.(14.9.2017)

• juta

Další z kousků nesmyslných filmů, které neměly vzniknout. Divím se, že se něco takového dabuje do češtiny a něco jako Insidious ne. Sice to má nějaký ten příběh, ale chování postav je neskutečně nesmyslné, jako třeba že v jednu chvíli se ten člověk bojí jít do vody a vzápětí se obětuje pro ostatní... Žádný horor, spíš je tohle k smíchu. Daleko od odpadu to tentokrát nebylo.(30.8.2015)

• ARI50

Za chvíli vymyslí křížence se vše mi zvířaty že je to baví pořád točit snad vidí že podobné filmy nemají uspěch a stejně vymyslí další šílený kousek :-D ale stejně se vždycky podívám jak pokročily.(5.6.2017)

• SOLOM.

Ti co mě znají již delší dobu z těchto stránek, nebo četli některou z mých předchozích recenzí na podobné céčkové filmy - ví, že patřím mezi příznivce podobných braků a dost často jim dávám i mnohem větší ohodnocení, nežli by si zasloužili. Bohužel poslední dobou už i já začínám být doslova alergický na výtvory od společnosti Asylum. Doba kdy tvořili jednu (ne)humornou „monster show“ gigantických rozměrů za druhou, je už dávno za zenitem. Popravdě jsem se v ujetých tvůrčích nápadech (o všelijakých přerostlých zabijácích) doslova vyžíval, ale už mi začínají lézt krkem. Na svět místo pořádných hororů přichází stále více totálních blbostí a začínám mít starosti i o duševní zdraví některých známých tváří, které se v nich objevují. Již 2-Headed Shark Attack (2012) hraničil s ODPADEM, ale režisér Ray si prostě nedá pokoj a tak přišel s ještě šílenějším upgradem. Oba filmy patří mezi žumpu, která už začíná být přeplněná jeho filmy. Vždyť podobné braky moc nestojí a těch několik (ne)herců hraje stejně jen za mrzký peníz. Sehnat pár ženských v bikinách není problém, stejně jako amatérských herců a tak jediné, co je potřeba udělat aby se na to vůbec někdo podíval, je sehnat nějakou známou tvář. Zde to byl Danny Trejo, který si nezapomněl sebou vzít ani svou nabroušenou mačetu. Dokonce se tu dočkáme i „parodie“ na Van Damma. No a v neposlední řadě jistě stojí za zmínku i pornoherečka Jazy Berlin, která se objeví hned na začátku. 3 Headed Shark Attack je stejně trapnou podívanou, jako jeho předchůdce. Jediný důvod proč tomu nedám rovnou odpad je přítomnost Treja a pohledné Karrueche Tran.(7.10.2015)

<< předchozí 1 2 3