No jo, mám rád tie filmy od ktorých nič neočakávate a oni vás proste dostanú. Hurikán v ringu je presne ten prípad. Denzel Washington hrá ako kráľ, soundtrack bol milým prekvapením a režisér odviedol kus poctivej roboty. Je mi jedno, že sa to možno nezhodovalo zo skutočnými udalosťami na sto percent, filmu to na kvalite neuberá. 80%(17.4.2012)

Toto je moje srdeční záležitost. Skutečný příběh Rubina " Hurikána " Cartera ( boxera střední váhy ), který je neprávem odsouzen k trojnásobnému doživotnímu trestu a i přes protesty mnoha slavných lidí, se spravedlnosti dočkává po dlouhých 20. letech, díky mladému černošskému chlapci a jeho kanadských chráněnců, kteří po přečtení jeho autobiografické knihy a následné návštěvě ve vězení, začínají bojovat za jeho očištění a propuštění. Nesmírně silný příběh, zpracovaný opravdu pozoruhodným způsobem a opírající se o FANTASTICKÉHO Denzela Washingtona coby Rubina " Hurikána " Cartera. Brilantní Deakinsova kamera, vše za citlivé režie Normana Jewisona, umocněno nádhernou hudbou Christophera Younga. Tento snímek rozhodně není bez chybiček, ale za to , jakým způsobem na mě zapůsobyl a jaké emoce ve mně vyvolal, si zaslouží mé plné hodnocení.(21.11.2008)

Uvažoval som aj nad piatimi hviezdičkami,kedže mám pre Denzla slabosť,ale nebolo by to spravodlivé. Bolo tu zopár hluchých miest a chybičiek No napriek všetkému som sa stotožnil s hlavnou postavou,fandil mu celú dobu a neznášal som Della Pescu. Záver bol peký,aj keď sa z neho dalo vyťažiť omnoho viac a chýbalo mi tam viac emócií. Napriek všetkému,celkový dojem je viac ako pozitívny.(19.8.2013)

Nenechte se zmást, mezi klasické snímky z boxerského prostředí Hurikán rozhodně nepatří. Záběrů z ringu je zde dohromady asi na pět minut. Tenhle film je o něčem úplně jiném. Příběh muže, který celý život sváděl marný boj s rasovými a společenskými předsudky. Ačkoli je skutečná postava Rubina "Hurikána" Cartera v Jewisonově podání značně zidealizovaná (podobně jako náš Kajínek) a zejména v závěru si tvůrci neodpustili tradiční citové vydírání a kýčovité proslovy, jedná se o velmi silnou podívanou, jež přesně splnila svůj účel. Washington podává jeden z nejlepších výkonů ve své kariéře a dokáže přinutit diváka, aby si jeho ústředního hrdinu zamiloval a prožíval s ním jeho chvíle slávy i utrpení od začátku až do konce.(16.7.2011)

Velice silný a poutavý příběh, na jehož hloubce se podepisuje skutečná událost, jež byla předlohou pro vznik tohoto snímku, v němž se Denzel Washington předvádí ve výborném světle a vychází k divákům vstříc se svým hereckým uměním. Je nutné podotknout, že tohle není pouze film o boxu, jde zejména o extrémně působivý příběh o nespravedlnosti a náročné cestě za svobodou, která jest lemována trním, ale i sílou přátelství a vírou ve svůj cíl. Rubin Carter vlétl do ringu jako hurikán a s podobnou vehemencí se pak systém postaral o jeho uvěznění. Nejtěžší zápas tohoto boxera tímto započal a trval mnoho "kol", v nichž se prověřovala psychická připravenost a zejména nezlomnost ducha. K závěrečným slovům Hurikána v soudní síni není co dodat, jelikož vše vyjádří mrazení v zádech a dojetí. Opravdový filmový zážitek!(4.4.2011)

• - Joey Giardello žaloval producentov filmu pre urážku na cti za zobrazenie jeho súboja s Carterom. Prípad bol vyriešený mimosúdnou cestou a režisér Jewison pristúpil na uverejnenie vyhlásenia na DVD verzii, že "Giardello bol nepochybne veľký bojovník." (Smok)

• - Rubin Carter bol väznený 22 rokov a skutoční vrahovia z baru neboli nikdy vypátraní. (Smok)

• - Denzel Washington trénoval kvôli filmu box s osobným trénerom viac ako rok. (Smok)