Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vikino1
  ***

  Ejhle.. Prý Hurikan v ringu. Mělo by se to spíš jemnovat Hurikan v krimu. Podle plakátu jsem čekal dalšího Rockyho a po shlédnutí jsem zjistil, že to byla spíš Zelená míle.. Jak happy endem, tak stopáží.. . Nepřu se, že černí a obvzláště Hurikán to měli v té době těžký (těch 22 let je půlka aktivního života člověka) , ale jak jsem již jednou psal, za dob komunismu u nás bylo takových bezejmených Hurikánů plný kriminály. A u federálního soudu mě dost chyběl ten mladej co ho z klubu odvážel. Jinak tradičně excelentní Danzel přebíjí ty hluchý místa, kterých ve filmů není málo...(3.8.2013)

 • martalini
  ****

  Stydim se, že sem to viděl až teď...I přes vážně dlouhou stopáž, film rozhodně nenudí, téma je brilantně zpracovaný a Denzel Washington je prostě perfektní. Je až neuvěřitelný, jak přirozeně zvládá všechny polohy poměrně složitý postavy Rubina Cartera...Ale jak už bylo řečeno, najdou se i hluchý místa, kterejch je ale naštěstí po málu...(26.11.2007)

 • Smok
  *****

  Vynikajúci športový a dojemný životopisný film o Rubinovi Carterovi, ktorý aktívne boxoval v šesťdesiatych rokoch a vďaka nepriazni osudu, páru neprajníkov a svojej nepoddajnosti si vo svojom živote musel prejsť doslova peklom. Aj napriek vyše dvojhodinovej stopáži nenudiaci film, ktorý ma držal v napätí až do záverečných titulkov. Zase sa mi potvrdilo, že tie najlepšie (ale aj najsmutnejšie) príbehy píše život sám.(4.11.2009)

 • C0r0ner
  ***

  Na začátku jsem byl nadšen z nelinearity vyprávění, která ovšem vydržela jenom tak třicet minut. Příběh jako takový to ale byl hodně zajímavý a neobyčejný, nicméně se nemůžu zbavit pocitu, že jsem všechno už někde viděl. A když se k tomu připočtou ty 2:20 stopáže, nemůžu jít výš jak na tři hvězdičky. 65%(25.5.2019)

 • Slarque
  ***

  Český titul sugeruje boxerský film, ale box má ve filmu místo jenom na chvíli. Tohle je daleko víc něco mezi soudním dramatem, detektivkou, melodramatem a hrou na pravdu. Norman Jewison nám tak předkládá Hurikánovu verzi pravdy a není při tom moc přesvědčivý. To naštěstí není případ Denzela Washingtona, který zachraňuje, co může (70%).(4.1.2007)