Sharknado 5: Global Swarming (TV film)

Sharknado 5... Earth 0

(neoficiální název)

Horor / Sci-Fi

USA, 2017, 90 min

• korbitch22

Tak bohužel pravidlo o lichém díle který by měl být lepší než sudý se nepotvrdilo. Tahle podivnost měla skončit kultovní trojkou, která byla opravdu dobrá, ne nedělám si prdel. Trojka měla vtip, zábavný...no asi scénář, laserové motorovky, bitku ve vesmíru a Myče Bukanýra. Tímhle debilním ale zábavným twistem to mělo skončit. Už od čtyřky to nemá co nabídnou, vtipy ani cameo role nefungují, bitky se omrzí a Tara Reid je opravdu kurva děsivá. Bohužel to nezachrání ani Lundgren, ani výborný Chris Kattan který je z celého obsazení aspoň jediný zábavný. Šestku dám, ale jen kvůli slibu, že to je opravdu poslední díl.35%.(30.9.2018)

• KM Phoenix

V tomhle díle to schytává kdeco a celkem nevybíravě, škoda, že je to tou nejtupější formou a vždy aspoň třikrát zdůrazněné aby to i ti největší retardi pochopili a mohli si u toho spokojeně zahýkat jak pochopili pointu. Tara Reid vypadá čím dál tím hůř a možná by tvůrci mohli pro příští díl zauvažovat o tom, nahradit ji opravdovým robotem - výsledek by přece jenom mohl být snesitelnější. Opravdu mne mrzí, že po lehkosti prvního dílu zde již opravdu není ani památky.(25.2.2018)

• honajz2

Žraloci opět lítají vzduchem a tentokrát celým světem, jenže je znát, že už to prostě není ono (zkuste taky 5 dílů vymýšlet nějaké nové absurdity), třeba prostředek mi tu, až na ten spolek, připadal takový prázdný. Ale pobavil jsem se, jenom už to prostě ztrácí kvalitu. Btw, povedlo se mi odhadnout konec.(14.4.2018)

• JohnMiller

Po pravde už ma to nebavilo. Nápadov bolo menej satyra a komédia ma už nerozosmiali tak ako predošlé časti. Hoci koniec s akčnou ikonou Lundredom stál za hriech po pravde je nepravdepodobné, že sa objaví v ďalšej časti ako to nepriamo sľuboval záver... Škoda, že Haselhoff sa v tejto časti neobjavil. V minulých častiach ma bavil.(22.9.2017)

• kolibricek

Tohle už snad nespadá ani do černého humoru. Mám neskutečný problém tenhle nelogický počin ohodnotit :( Boží, staletí stará kostra-čistá jak kdyby zrovna vypadla z továrny na ptákoviny, a klobouk zrovna přinesený z čistírny. Opět tu máme přehlídku zapomenutých hvězd s kapitánem 90210. Ten konec mi dohnal k pláči. Proč já na to vlastně čumím, když bych u tohoto nejraději spáchala sebevraždu? Řekněme si na rovinu, komu zde připadla ta nejlépe ušitá role... žralok, žralok, žralok, žralok, žralok, žralok!(12.8.2017)