inutihar

Smál jsem se hodně. Jako výplň týdne před premiérou Žraločího tornáda 6 docela dobré. Ale chtělo by to nevykastrovanou verzi s R ratingem. ()

Zajdo

Čeľuste sú len jedny, no ako letná oddychovka v kine fajn, nie som Stathamov fanúšik ale v tomto filme bol v pohode. Slabšie 4* ()

Sydonai

Pořádné akční béčko, které jsme všichni čekali a kvalitnějšímu výsledku chybí jen krvavější pojetí a méně hloupých dialogů. I přes to všechno ale film pobavil dle očekávání. Ale víte co? Ono je to vlastně tak blbý až je to dobrý! 70% ()

sadlokan

Průměrný inteligenční kvocient megalodona určili genetici z Jurassic park university rozborem zkamenělého filetu prsní ploutve.Pohybuje se o pouhých pět bodů níže než je zdrávo. ()

Hapretor

Totální debilita. Nehrát tam Statham, ani jedním okem o to nezavadím. Na zabití času to ujde. Ale "Čelisti" jsou snad jediný snímek té doby, který stál za to. Doteď jsem neviděl něco lepšího ... a já toho viděl dost ... ()

MickeyStuma

Monster Movie konečně přišel se změnou. Godzilly a King Konga už skutečně bylo dost. A tak tu máme žraloka. Ohromného žraloka, kterému se vědecky říká Megalodon. A jak praví stará známá Wikipedie, jedná se o vyhynulý druh žraloka, který žil asi před 23 až 2,6 milionu let během období od raného miocénu do svrchního pliocénu. A takový tvor se objevil v Mariánském příkopu, nejhlubším místě světa. Snímek, natočený na základě knihy ´Meg: A Novel of Deep Terror´ autora Steva Altena, přináší ekohororový příběh, avšak v čistě popkornovém kabátě, takže hrůzou si u toho nikdo kousat nehty nebude. Místy o napětí ale nouze není. Atmosfericky se jedná o něco podobného jako je třeba snímek z roku 1999 ´Útok z hlubin´. Co se týče příběhu, jako obvykle se nic nového nepředkládá. Jason Statham si zahrál kapitána Taylora, který měl s Megalodonem co do činění a byla na něj svalena zbytečná smrt mnoha lidí. A on svou práci opustil. A přišel den, kdy byl požádán o pomoc, protože se tak ohromný žralok opět objevil. On s výmluvou že to už nedělá nakonec jde. Tato dějová šablona byla už použita tak nesčíslněkrát, že začíná svým neustálým opakováním být pomalu trapná. A to se týká i ostatních scén, které jsme už prostě také nejednou viděli. Na druhou stranu je však otázkou, jestli vůbec lze ještě něco nového vymyslet. Děj je i přes svou stopáž velmi často zkratkovitý, což taktéž ve svém vývoji nevypadá zrovna nejlépe. Kniha je velmi obsáhlá a něco takového převedení do filmového scénáře není žádnou procházkou růžovým sadem, avšak v tomto případě to vypadá, že byla zřejmě cesta hodně trnitá. I když je fakt, že nevíme, je-li je na vině nepovedený scénář a nebo velice zbrklý střih. Vizuální efekty v podobě CGI jsou na kinofilm dobré, takže alespoň něco. Snímek jako takový tedy nijak zvlášť nepotěší, což je na dané téma docela škoda. ()

Rathalos

Kedze som fanusik animal hororov,ktorych je velmi malo,co sa tyka kvality,tak tento kusok o megalodonovi hodnotim ako velmi dobry,zralok bol na slusnej urovni,bolo to akcne,triky v pohode,takze spokojnost,aj ked na prvom mieste pre mna je vzdy film Celuste,tento kult je asi neprekonatelny...:-) ()

BOURQUE

Prekvapivo dobre fungujúci post-moderný „Jaws“, ktorý za svoj divácki úspech (hlavne) vďačí „nestarnúcemu“ J.Stathamovi. Asi viac k tomu nie je potrebné dodať. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Qeo

Pravděpodobně blbost roku. Ale musím se přiznat, že mě párkrát překvapili svojí vynalézavostí. ()

GOREGASM

Docela zklamání a rozhodně nevyužitý potenciál. Jon Turteltaub byl vždycky rutinér pro nenáročné masy a přesně tento pocit z jeho Megalodona mám. Na jakkoliv děsivou atmosféru zapomeňte a bohužel ani srandy si tady člověk moc neužije. Nakonec na snímku není viděl ani megalodonský rozpočet 130 mega, a protože i rating byl nastaven pro puboše , musel Turteltaub z Meg udělat jen bezzubě nablýskanou atrakci, která nekousne do živého. Kdybych byl v kůži Stathama a četl synopsi snímku, tak v něm chci hrát taky, ihned po přečtení scénáře, bych se ale na takovou měkotnou nudu vyprdnul. 50% ()

Faila

Vím, že je to film o pravěkém žralokovi, ale... nemyslím si, že je zas tak velká naivita očekávat, že logických failů tu bude méně. Velká část z nich byla naprosto zbytečná a bez nich by to nemusela být zas až taková ptákovina. Tři hvězdičky dávám proto, že mám slabost pro žraloky a Stathama a obojího tady bylo až až. ()

Olík

Útočí na nás za všech stran…..céčkové zmutované tarantule, žraloci, anakondy, muchomůrky, tchýně. No a pak jste ten šťastlivec, co má k dispozici o něco zlaťáčků víc, než třeba Anthony C. Ferrante a můžete si dovolit o pár laciných efektů navíc, nebo celkem sympatickou posádku podmořských hejblátek (jako bonus i Jasona Stathama). Pointa je však pořád stejná. ()

Ombak▼Penari

Docela dobrá chujovina. Ale na to, co to stálo peněz, to bohužel byla jen průměrná chujovina. Letní film jak vystřižený, ale pachuť zmařené příležitosti na fajn žraločí scifi zůstává. ()

helloween93

Béčko jak hrom v čínské koprodukci, o tom žádná, ale pokud k filmu tak přistoupíte, nemůžete být zklamáni. Turtelauba jako režiséra mám zafixovaného jako blockbusterového rutinéra, a tento film nebyl vyjímkou. Statham utáhl tenhle rizikový projekt a z prediktovaného propadáku udělal hit pozdního léta 2018. Myslím, že studio WB mohlo být spokojeno, protože výdělky přes 500 mil. $ nečekal nikdo. 3* ()

Heavyman

Dávám jenom ** , ale to vůbec neznamená, že se u filmu nebudete bavit. Ono je to tak pitomý, až je to v určitých momentech mile zábavný. Statham nezklamal, ale ta hromada vedlejších postav, mne totálně znechutila a veškerý děj pohřbila po čínsku. ()

Rockerman

Některé scény připomínají staré dobré Čelisti, ale čínské prachy jsou tu znát a proto je všechno modernější a s lepšími triky. Nicméně dívat se na to dá a příliš to neuráží a o dramatické scény není nouze, takže v podstatě spokojenost. ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident