Natalie789

U tohoto filmu ani nevím, co si mám myslet. Celkově na mě totiž působí tak prázdně. Což je zajímavé, protože to celkem koliduje s námětem a dějem, který je dost pestrý, akční a dramatický (nebo se o to alespoň snaží). Nelíbí se mi to přehnané množství zvratů. Mrtvé momenty s nezajímavým průběhem. Právě proto jsem asi nikdy neviděla nic podobného, co by tak skvěle balancovalo na hranici super akčním a naprosto nudným dějem. Samozřejmě, někteří herci vydali opravdu kvalitní výkony, o tom žádná. Nicméně tento film silně nedoporučuji, můj názor je, že se jedná o podprůměrný film. Hodně mi toto hodnocení sedí např. i na film jménem ,,Mrakodrap", tak bych to rád vypíchla. ()

KcarlosK

To násilné roubování asiatů do filmů už mě celkem pije krev, ale i tak se na to dá koukat. Milá blbinka na studený večer. ()

BigJohn02

Když si odmyslíme ulrtablboučký původ megalodona z neznámého světa pod Mariánským příkopem, mohl to být docela dobrý film, zvláště pro nás, kteří jsme byli odkojeni Čelistmi. Někdy až komické hrdinství Jasona Stathama se dá také vcelku zkousnout. Problém je v tom, že i když práva na film získali WB od Disneyho, film jako od Disneyho vypadá - i velký megalodonův masakr na pláži se odehraje bez jediné kapky krve. Škoda promarněné příležitosti, filmů pro děti je dost. ()

kesinaa

Filmu se nedá upřít nápad, těšila jsem se na něj od prvního traileru, na souboj člověka s vyhynulým žralokem. Film mě ale docela zklamal, čekala jsem něco víc. Lekací scény jsou dobré, potěší i přítomnost jiných živočichů - olihně, velryby. + spoiler + Jako většina hororů a podobných filmů má bohužel i tento film tendence sklouzávat ke klišé, kdy člověk zabíjí žraloky a všichni mohou žít šťastně až do smrti ... Nečekaný zvrat v podobě příchodu druhého žraloka na scénu mě potěšil, ale konec, kdy Jason tuto parybu zabije aniž by utrpěl byť jediný šrám mě hořce zklamal. Když už megalodon, tak pořádný, nelítostný, a ne tato slátanina bez krve a se šťastně přeživšími pejsky a vlastně téměř všemi - kromě žraloka, samozřejmě ... 50% ()

panfilmu

No co si o tomto snímku myslet, solidní podívaná s pěknými efekty, ale naprosto nevyužitý dobrý nápad, všechno se točí kolem megalodona a druhyho menšího megalodona, ale svět s krakaticemi a jinými obřími příšerami nechají ležet ladem, takže se ze solidního nápadu, vytratí po pěti minutách, to kouzlo, ale aspoň tam máte toho megalodona, no jo jenže to se vám, taky trochu zají, protože, víte dopředu co se bude dít a jak to všechno bude, protože, ten děj je prostě dost předvídatelný, takže ten kulervoucí pocit se nedostavil, což je škoda, leda by toho megalodona vzal STATHAM , jako stopadesátého člena EXPANDABLES. Neurazí nenadchne. ()

Hornet.CZ

78% / MEG je jeden z mála filmů na který jsem chtěl opravdu hodně do kina přeci jen trailer vypadal velmi dobře, to se ale nestalo, v době (cca před 2 měsíci) když jsem se jej snažil najít v programu blízkého kina tak jsem jej nenašel čemuž jsem se celkem dosti divil, ale je pravda, že málokdo by takovíto film vůbec v kině očekával. Každopádně vrátíme se k filmu, osobně jsem od tohoto filmu hodně očekával a i přes počáteční problémy to nakonec celkem i dopadlo, vadilo mi zde opravdu málo věcí jako např. někdy nepříliš reálné reakce herců ale je pravda, že v hlavě mi stále probíhají filmy s obdobnou tématikou a těmi jsou útok 6ti hlavého a 5ti hlavého žraloka, což se ale s tímto nedá vůbec měřit, zatímco tyto dva snímky jsou dolejší Céčko, tak MEG je hořejší Béčko nebo by možná mohl být i nižší Áčko a tím bezesporu (částečně) i je, přeci jen se málokterému Béčku naskytne možnost se podívat do celosvětových kin, ba dokonce hodlám říci, že pokud by reakce herců byly ještě trochu lepší a příběh nebyl tak předvídatelný, tak by šlo o jeden z opravdu nejlepších filmů s tématikou žraloků vůbec a i ted jde o velmi povedený film do kterého se ale začnete vciťovat až ke konci filmu což je celkem škoda, vzhledem k tomu, že mezi divákem a filmem je poměrně dlouhou dobu vidět bariéra, která se sice překoná ale dosti to trvá. Poznámka: Ještě než sem samotný film zhlédnul tak jsem měl trochu pocit, že to možná bude něco jako Godzilla z roku 2014 což se ale moc nepotvrdilo, protože ta uměla celkem rychle propojit diváka s postavami a také dokázala vytvořit neskutečně temnou atmosféru, která tady tak nějak chyběla. ()

velrybar.sk

Jason Statham vhlavni roli mno super moje dušička natěšena na výkony tohodle sympatického chlapa ....z mim jedmom filmu i přerostla sardinka teda paryba sam velky meg ....mno chvilemi jsem uvažoval zda se fakt divám na digitalniho žraloka nebo na pravého nefalšovaného mega....na muj skromny vkus dobře zahrány kousek ale jak už to tak chodi neni to pro každého ......kdo ma rad velké paryby ...a schopny dej ...smer kino a kouknout.... ()

stadoblec

Hele kdyby tam nebylo tolik nehereckých číňanů a ještě o jednoho žraloka víc, vyžralo by si to trojku. Nejvíc jsem oslavoval když se ten jeden číňan odebral do komunitního rudého nebe. Fakt se na ně nedá koukat jak nehrají. Chudáka pana žraloka mi bylo líto ()

Postradateln

Moc jsem si nesliboval a nečekal jsem od toho nic převratného. Film mě ale překvapil líbil se mi jak scénář tak i záběry až na jeden kdy se z vody vyšvihne na palbu lodi tam to měli lépe doladit.Sice je z filmu cítit nadýchanost o hrdinech ale to my nevadilo tolik jako když hrdina byl kritizován jinak normálně uvažující ženou ( zřejmě z důvodů návaznosti na romantiku). ()

tXtX

Kto chce vidiet ako Jason Statham s uplnou serioznou vaznostou rozreze ultra modernou ponorkou 30 metroveho pravekeho zraloka a vsetkych vzdy a vsade zachrani, smelo do toho.. Je to ale priserne dlhe. Necele dve hodiny je na takyto styl filmu fakt vela. Inac je to viac menej neskodna letna popcornovka.. dost hlupucka, ale da sa to prezit. ()

Chemik

Tohle opravdu, opravdu ne. Někdo píše béčko, ale za mě céčko je málo. Ok, chápu příběh o Meg, ale něco tka špatně natočené jsem dlouho neviděl. ()

Drogba

Neřešte hodnocení, kdo ma rad filmy jako Propast nebo Útok z hlubin ten si tenhle film užije stejně jako já. ()

Tyrannotitan

Opět film se žralokem na jedno použití. Nicméně však nejlepší co jsem kdy v tomto žánru viděl. Jason Statham je prostě skvělej jako vždy a celý film v klidu potahal. Akorát bylo zde málo akce a napětí. Kvůli tomu je z tohoto filmu opět jen zase postradatelné béčko. Jinak bych řek, že se žralok-Megalodon konečně dočkal svého pořádného filmu. 60% ()

Lew.Ashby

Čínská produkce pro čínské diváky. Těšil jsem se na akční béčko a dostal jsem nekonečný hon na mega žraloka plný sebeoběrování, ztráty blízkých, tupých dialogů nenapínavé akce postrádající jakoukoliv gradaci - koneckonců jako celý film. ()

Pennywise168

Guilty pleasure roku 2018. Jak řeknete "obří žralok", máte úspěch skoro zaručený. A když k tomu přihodíte Jasona Stathama, tak už je to tutovka. I přes trailery to není jen vysokorozpočtová verze Sharknada, ale trochu si to hraje i na nějaké sci-fi motivy. Hele, vážně to není nic geniálního, absence krve zamrzí, ale sakra, je tam fakt obří žralok. ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident