CaptainPixel

Ultra suchej Jason, jeho modro-oka bejvala a sikmo-oka cinska nastavajici, kopec Juanu, Bckovej scenar, vystajlovana a nesnesitelna pytcha na prospleknuti (ktera ukradla Brucevi jeho hracky) a malej Kim s kruhem. ()

colis

Čekal jsem strašnou píčovinu. Vlastně píčovinu se Stathamem. Ale nebylo to tak zlé. Jen mě mrzí, že tam nezařvalo víc lidí :/ dobrá oddechovka. ()

Aceboris

Novodobý Chuck Norris , alias JASON STATHAM opäť v akcii a opat nesklamal. Tentokrát si za nepriateľa vybral prehistorickeho žraloka z neprebádaných hlbín oceánu . Tento chudáčik , zralocik si tam nazival dlhé a dlhé tisícročia nerušene až jeho domov narušil, pár bádateľov , ktorí ako ináč hladali niečo na čom zarobiť. Vytrhnutý , vyruseny žralok sa naštve a prevrta tu neskutočnú podmorský hlmu a za to , že bol vyruseny sa ide mstit , no má smolu na druhej strane je oceľový muz nad , ktorým aj Číňanky slintaju keď sa vyzlečie a prechádza sa po kajute polonahý a tento odvážny hrdina " rek " sa púšťa do neskutočného boja , ktorý môže aj prehrať , ale keďže to je Jason , je to vylúčené . Ako sa kedysi písalo , klasická Segalovka, Norrisovka tak toto je trošku lepšie vizuálne spracovaná Stathamovka. Za mňa 6/10 , nebolo to až také zle v celku pozeratelne . Inak herečka Bimbimg Li má v tomto filme ročník 73, 45 rokov ale vyzera neskutočne dobre. ()

randalll

Pohádka na nedělní odpoledne. Venku zima, sychravo. Na stole voní kafe s bábovkou a z bedny linoucí se zvuky vystrašených číňanů s vytřeštěnýma šikmýma očimama. Ne opravdu ne. ()

DiableBlanc

Takový vylepšený Čelisti - nelze čekat originální zápletku, ale co se týče podmořského světa nebo obecně efektů, tak samozřejmě pěkné - trošku zklamal konec, kam se samozřejmě musí nakýblovat pláž plná turistů ()

HitAgent

Hele... nebylo to vůbec špatné. Statham je frajer jako vždycky a zápletka také není zrovna marná. Přesto jsem docela zklamán, čekal jsem víc akce a napětí. 60% ()

Lalaith22

Očekávala jsem oddechovou zábavu se žralokem a tu jsem dostala. Film se nesnaží být v něčem přelomový nebo originální. Jedná se o klasický scénář: vědci šťourají kam nemají, je z toho monstrum, hele budeme to studovat a nezabíjet (tato část je naštěstí ve filmu v rámci dvou vět), OK zabíjí nás to, tak to zabijem. Hlavní hrdina (trochu bad boy, ale klaďas až do morku kostí) udělá několik neskutečně krkolomných a šílených manévrů a je pro monstrum rovnocenným soupeřem. Happy end. Jsme trochu překvapená, co na tom stálo tolik peněz, ale celkem spokojenost. ()

martingazo

Klasicky tupé béčko, které si sice uvědomilo svou stupiditu, ale na můj vkus ne dostatečně a hází sem a tam "vážné" momenty, které kvůli klišé postavám nefungují, přesto jsem se ale díky zábavným akčním scénám a hlavně charismatickému Stathamovi dokázal dost pobavit. Akorát strašná škoda absence nějaké větší brutality, která by v tomhle žánru dost přidala :/ 5/10 ()

LEFTFLANK

Made in China? alebo použijem novšie spojenie, keďže sa tento idióm používa ako prívlastok lacného braku. Made in PRC ()

frenky0074

Dobrá popkornovka, která má dobré tempo. Kdo umí utlumit mozek, tak si to velmi užije a kdo má rád  Jasona Stathama, tak si to užije dvojnásob. Samozřejmě je to celkově kravina, ale já si ji užil. ()

Hansolo35

Jako komedie nic moc...jo voni to myslej vážně! Takže takovej lehčí filmík před spaním. Ráno už si ho nebudete ani pamatovat. Největší prdel je, že i amíci lezou Číňanům do zadku a my pošleme Pepka Vyskočila a následně to nejhorší z líhně TOP09 Markétu Pekarovou na Tchajwan...to vše proto, aby Markéta dostala medaili, tajvanci si s ní mohli udělat selfie a na nás se Čína náležitě nasrala. ()

PORTER44

Dalo se to,megažralok  docela povedený ,dostali jednoho objevil se druhý ještě vetší, co jsem čekal když se ten tlusťoch žbrouchal ve vodě už bylo jasny že se něco stane,zrovna tak bylo jasny když se jejich šéf vydal zabít žraloka na vlastní pěst že to odnese,bylo to trochu předpovídatelné,akční scény jasně vedl Statham. ()

Adrer

Určitě film do top 3 filmů o žralocích. Zápletka je uvěřitelná, vizuální efekty na úrovni a velice slušné herecké výkony. Je tam sice pár opakujících se klišé jako děti a psi se nejedí nebo hurá na sebevražednou misi, protože proč čekat na armádu, která by to vyřešila hned když to můžeme risknout s pár harpunama, ale to je celkem v normě. ()

OnasisuHovne

Konečně někoho napadlo v té záplavě laciných žraločích sraček vrazit do paryby trochu víc peněz a lepších herců a hned je z toho hit. Stačí pořádný CGI, průměrný příběh, trocha napětí a baví to ()

Lukango

Je to kravina, u které vypnete hlavu a jen se bavíte nad požírání lidí žralokem. Co se týče děje, tak moc kvalit v něm nevidím, myslím si že téma ,,žralok“ je již vyčerpané a jen dokáže bavit nad svojí absurdností. Máme tu ploché postavy, které jsou lehce podprůměrné a je nám prakticky jedno co se s nimi stane. Statham klasicky drsňák, který neprochází zrovna hlubokým vývojem charakteru. Dialogy tu jsou prostě průměrné a snaží se apelovat, jak vše je velké. Fyzika, tlak a ostatní faktory tu moc neplatí takže hledat něco realistického je velmi těžké, protože věřit, že armádní ponorka a obří žralok dokáže odolat tlaku v hloubce 11 kilometrů mi moc do hlavy neleze - to je jen špička ledovce. Samotný děj nijak nepřekypuje originalitou, i když jak říkám u žraloků vymyslet něco nového je téměř nemožné. Výzkumná společnost zjistí, že Mariánský příkop není to nejhlubší místo, pošlou do hlubin neznáma ponorku, v neznámu žije megalodon a už to jede. Vše je průměrné a s ničím chytrým se tu nehraje. Máme tu scény, které jsou o trochu lepší jako například scéna s údajně jediným uloveným megalodonem na jachtě, ale těchto lehce nadprůměrných scén je minimum. Efekty tu jsou obstojné, je tu polovina hezky vypadajících scén pod vodou či dobře na animovaný megalodon, pak tu je druhá polovina, kde vidíte ty cgi, neříkám že byly vyloženě špatné, ale vidět šli. Celkově se jedná o zábavnou kravinu, kde díky velkému rozpočtu alespoň uvidíme dobře vypadající zabijácké monstrum. Známka: 4,5-5/10 ()

Tsukii

Najväčšia chujovina akú som videla za posledné roky. Nulový dej, málo krvi, úbohý žralok nemá ani pokoja. Nasilu dávaná romantika. K postavám sa nedá mať žiaden vzťah, empatiu. Dve hodiny sa opakuje to isté, bez logiky. A to ani nevravím o chudákovi žralokovi... ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident