Mělčiny

• USA The Shallows (více)

Pierre95

Obrovské zklamání, nechápu, proč tomu někteří dávají 4 a 5 hvězd?! Na to, že to natočil jeden z mých oblíbených režisérů, je to doslova průser, žralok je tam sotva 20 minut filmu, nudný, nedodělaný a předvídatelný. Blake Lively nemám co vytknout maximálně místy dost přehrává, aspoň je u toho sexy....Což ale nestačí, že?! ()

Cezar209

Viac menej one man show. S miernou predstavivostou uveritelna story o tom, ze ani surfovanie vo viditelnej vzdialenosti pobrezia nemusi byt bezpecne. Nasu slecnu "prekvapil" ujo zralok ...a tu by bolo hadam vhodne skoncit a pozriet si suboj medzi intelektom a umom blondinky a hladneho zraloka na pozadi zakonov prirody... fajn kamera a scenarista sa nenarobil ... ()

somme

Kdo by cekal, ze Blake Lively takhle utahne cely film. Ale povedlo se. Klasicka pohodicka na zacatku- surfy,krasna plaz,ocean,slunicko...a pak to zacne- napeti,strach,akce a fakt ji fandite at to zmakne s tou prechytrakovanou parybou. Asi jako Tom Hanks bojoval v Trosecnikovi sam se sebou, ani Blake nepotrebovala moc slov aby z toho udelala fajn film a misto mice si "podiri" racka. Jo proc ne. V porovnani s ostatnimi filmy to az takovy zazrak neni, ale ve svem zanru (mimo ktery se ani nesnazi vystoupit) je to urcite nadprumer. Blake zacina dokazovat, ze uz umi i vic nez jen roznaset drby po Manhattanu.. ()

pretorij

Tak jako nebylo to nejhorsi. Ty sceny vypadaji fakt dobre, pekne natocene a super prostredi. Trochu bliz celistem, nez In the deep , ale me se ty hlubiny stejne libily nejak vic. Byly holt realnejsi, nez tohle a asi mi to budovani atmosfery sedlo vic. Hlavne to byla fakt celkem lekacka. Takze za 3* ok, ale na In the deep /47 meters neco nebo tak to nema ()

QeeBee

Žádné velké překvapení. Scéna s medúzami byla super, ale In The Deep (47 Meters Down) bylo o stupeň lepší. Doufám, že racek dostal nějaký bonus. ;-) ()

DavidAAAA

Pro všechny žralokofobiky, medúzofobiky a asi ještě něcofobiky solidní horor. Slušně natočené, s dobrou atmosférou, bez nějakých zbytečných mouder. Roztomilej racek a úděsnej žralok. A jedna docela odolná blondýna. Dá se na to dobře kouknout a skoro i té bloncce fandit, ať přežije. ()

tXtX

Nemastné neslané.. čakal som od toho Čeľuste novej generácie, ale bohužiaľ, nestalo sa.. Zachraňuje to aspoň Blake Lively, keď už nič iné.. 60% ()

andydufrsn odpad!

Volovina, která se z počátku nadechovala k tomu, že třeba ani volovinou nebude, ale čím víc děj postupoval ke svému konci tím větší volovinu, neřku-li přímo hovadinou, se stával. Nejsem odborník na žraloky, ale jsem si jist, že žralok by se krmil mršinou velryby a nic jinýho by ho na světě nezajímalo. Natožpak aby se pokoušel sežrat železnou bóji…………. ()

kristovanoho

Sedmaštyrycet metrů důle nakonec pár chyb stálo trojec, ale u Mělčin šetřit nebudu, anžto tu není psychedelie, je tu víc zubatce a navíc, na rozdíl od sester, je Blejk potěchou pro oko heterákovo, kterýžto by jí s chutí prozkoumal hlubiny, na fialovou hnátu nehledě. Navíc zubatýho sundala moc činaně. ()

ciapok

pri vysokom rozlíšení je to pekný vizuálny zážitok + Blake má krásnu riť a aj dobre zahrala. Inak kokotina. ()

xladik

Jedna hvezda za ni,druha za prirodu zbytek totalni sracka a vsichni to moc dobre vite, 3+ davali vsichni akorat ptze je oblbla a zamilovali se do ni.zralok se chova jak tvle ze scifi. ()

WazzapKal

Slušně zahraný celkem i napínavé, občas lekačka. Ale jinak moc CGI a žralok Harvardu to se jim moc nepovedlo. tak 2,5 hvězdy 3 dávám za racka Steva :D jsem rád že to ten kluk ušatej dal, možná víc než za ní. ()

romcaulrych

Tady sem musel dát 4 už jen za to, že ten žralok konečne vypadá reálně a ne jak všude samé PC atd. Kdo má rád žraloky přijde si na své za mě spokojenost :) ()

BStone

Od Čelistí asi nejlepší "shark" snímek. Kamera o.k, slušně napínavé, Blake prudce jedlá, jen to finále rejžovi trošku nevyšlo. Každopádně to lepší z letošní produkce v našich kinech 70% ()

dark.knight

(možné spoilery) V poslednej dobe mi stále viac vadi ked cez tristvrte plátna 15 minút z filmu ukazujú chat na smartphone niekoho z hlavných postáv a práve v čistom a nádhernom prostredí v akom sa odohrával tento film ma to veľmi rušilo. Inak tento film nieje zlý, jeden z najlepších zo žánru so žralokom a aj keď je na mojom bucket liste si v takom prostredí raz zasurfovať tak dúfam že ma pritom nenapadne práve tento film pretože to ma do vody nikto nedostane. Takže fajn film, bavil ma, dobre sa na to pozeralo, jedna hviezda dole za vela smartphone chatu cez pol platna a druhá za záver. ()