Mělčiny

• USA The Shallows (více)

kratajirka

Možná pokus o remake fenomenální série Jaws. Ono to do značné míry je pokus nemarný. Na jedné straně nic netušící občané, kteří se vydávají face2face vlnám a na straně druhé ztracená SharkAss, která se vydává rapovat do jiných vod, než by měla. A co se stane? BlakeLively se její rap moc nezamlouvá a tak vymýšlí pomocí vychytávek LádiHrušky všemožný způsob, jak jí odtud odehnat. Nepovede se jí to, ale SharkAss si z jejích počinů rovnou sedla přímo na Gesicht. Takže jo - thriller fajn, žralok fajn, hudba fajn, Blake moc fajn. 4 hvězda! ()

KcarlosK

Jako kdyby druhou půlku točil režisérův pětiletý syn. Začátek je celkem dobrý, scenérie jsou kouzelné, Blake je koukatelná. Pak střih a sledujeme Sharkanado 27. Na konci už jsem se ani nesmál, ale jen nevěřícně kroutil hlavou. ()

Sylviiik

No...špatné to nebylo. Ale herečka mi je absolutně nesympatická, docela jsem jí to sežrání i přála. Ale zase na druhou stranu, byla jsem ráda, že se nechovala jako hysterka a uvažovala. nedělala žádné blbosti, jak to v hororech a trillerech většinou hlavní hrdinky dělají (všude tma, mám jen baterku, ale proč bych nešla do sklepa, odkud se ozývaj divný zvuky, že jo...) Takže za tu chladnokrevnost jedna hvězda. A tu druhou...ehm...za to, že jsem to dokoukala až do konce! ()

StandikK

Film nebyl zas tak špatný. Akcí tu bylo docela hodně, ale ten konec je fakt postavený na hlavu. Hold, pan Spielberg a jeho Čelisti jsou jiné kafé. ()

Denzen

Fajnová survival dráma, kde je málo krvi a veľa blbostí. Blake robí, čo môže aby tento film utiahla a ja som jej to v celku žral. Potom je tu ešte krásne prostredie s nádhernou tyrkysovou vodou, veľké biele hovado a hneď je z toho 60%. ()

Lazy87

Film celkově o ničem. Hlavní role: blondýna, žralok a moře, pak pár vedlejších rolí, či předmětů. Jednosuché, jak facka. Přesto napíná jak éčko na kytaře. ()

sunny.day

Pěkná píčovina !! Nezajímavý, nenapínavý, předvídatelný .. kromě toho zabití žraloka, to jsem opravdu nečekala a proto dávám jednu hvězdu, jinak některý scény přehraný až teatrální, rozhodně to není horor, spíš takové drama, finále neoriginální a od začátku jasné ... přežití hlavní hrdinky .. film není ničím jiným a zajímavý ()

obewankenobe

Některé věci občas nedomyšlené a pro diváka předvídatelné. Např. na to jakou měl žralok hubu, dopadla Blake Lively až velmi dobře. ()

lineker

B survival thriller, který lze hodnotit pozitivně snad jen ze dvou důvodů. A to jsou akční scény shark atack a sexy postava Blake Lively, zbytek je přihlouplá vata tu a tam nasáklá krví. Závěr ten mně snad bolel ještě víc než toho žraloka. ()

Seiby1

Naposledy jsem dal šanci filmu se žralokem v hlavní roli. Docela pěkně se to rozjíždělo, ale ke konci jsem si už říkal, kdy to konečně skončí. Hvězdička za Blake. 30% ()

onevoice

Nadherná Blake Lively, prekrásna zátoka niekde v Mexiku, surfovanie všetko vyzeralo na super pohodu až kým neprišiel veľký žralok. Dobre natočené napínavé scény až na ten koniec, ktorý je riadne pristrihnutý za pačesy. V konečnom dôsledku mi to, ale veľmi nevadilo. Bavilo to určite a aj dĺžka filmu si myslím, že je primeraná. ()

LaPri

Celý film mě Blake Lively bavila, ať už svými křivkami nebo svým racionálním chováním ve snaze přežít. Bohužel už tak racionální nebyla, když poslala pryč, chvilku před setměním, kluky s autem. Je velká škoda toho konce, kdy se z celého napínavého filmu stává fraška. ()

hevys

pro mě méně uspokojivé než současník 47 meters down,ale pořad koukatelné.od čelisti vzniklo takových nesmyslu,že je potřeba si dobrých žraločích filmu vážít. ()