Mělčiny

• USA The Shallows (více)

injoy

Žraločí špízy, aneb žralok nemá co jiného na práci, než kroužit dva dny kolem bójky :-/ Film plnej nesmyslů a nudy. V porovnání s 47 Meters Down je to hrozné. Zklamání jako prase. ()

Matty1208

Tak jsem se těšil. Digitální delfíni a žralok naprostá hrůza !!! Žralok co sežere i kovovou bóji ??? To snad ne. Potenciál to mělo, ale naprosté zklamání. Konec filmu naprostá komedie. Smál jsem se jako blázen. Dvě hvězdy za snahu. ()

Catchless

Prvá polovica: **** Kamera: ***** Druhá polovica: Odpad! Škoda, že tento originálne natočený film, s krásnymi vizuálnymi prvkami, nakoniec takto zvrhol. Autor si zjavne povedal, že a začiatok ľudí unudí a je potreba ich prebrať a tak do posledných pár minút dal totálne somariny, preplácané efekty a šialeného žraloka. Čo oceňujem je herecký výkon Blake Lively, ktorú až tak nemusím, ale mylsím, že tieto vodné scéna zvládla uveriteľne. Bonusová * za super čajku! ()

Wez

Tak větší kravinu jsem už dlouho neviděl-zklamání po všech stránkách...Hlavní hrdinka s klitorisem pod okem(nebo co to tam má) se vydá surfovat na pláž a napadne ji žralok-uvízne na skalisku a to je prakticky celej děj-srovnání s výborným 47 meter down tady rapidně pokulhává-totálně nezáživný děj,naprosto nesympatická hrdinka(s onou zmiňovanou anomálií na ksichtě) a hlavně fůra nelogičností-třeba zdechlá velryba s x desítkami tun shnilého masa a tuku-ale žralok zvící megalodona,pro kterého by hrdinka byla jen jednohubkou dá přednost nejisté kořisti na ůtesu,zatímco prostřené tabule si ani nevšimne,už to je hodně blbej kiks,další,když hrdinka uloví jeden náboj do světlice,aby následně vylovila za dramatických okolností další a po žralokovi poté pálila jak z kulometu alespoň třikrát,už ani nemluvě o zranění,které utržila,aby půl filmu skuhrala v bolestech,ale když plavala k bóji,vše bylo zapomenuto,no a ty medůzy(po žahnutí takovou medůzou je šok a nástup bolesti max pár sekund,o čemž se i počítačový žralok přesvědčil,ale hlavní hrdinka je opravdová dcera otců zakladatelů-ta jen zařve a dál se neděje nic)....Reklamu a píár film měl masivní a dobrou,aby člověk byl opravdu zklamán,zatímco podobný,ale milionkrát lepší 47 meter..neměl nic a kdyby nebylo pár zdejších uživatelů,tak bych o něm ani nevěděl(tímto jim patří velký dík)-jestli můžu radit,tak 47 meter je mnohem lepší,než tato komerční slátanina ()

yoryk

Tak tolko nelogickych hovadin co bolo v tomto filme som uz dlho nevidel. Spoilery.....ten zrarok bol snad genius ked tak dosledne cihal na svoju obet na tej skale a bojke.Presne vedel co sa kedy deje, zralok dokonaly. Zaver bol uplne trapny az smiesny a nelogicky, v ziadnom pripade by sa takto nevyhla tym tyciam aby do nich zralok znenazdajky napikoval. Taka blbost ako traky. Ona plavala pod vodou tak v pohode akoby ani kyslik neporebovala a pritom zralok by ju uz davno doplaval. Veselo si plavala aj medzi meduzami akoby sa nechumelilo a kysliku mala na 2 hodiny.Ziadny problem s dychanim pod vodou. Nevidel som zraloka ktoremu by tak chutila zelezna bojka a tento si na nej pochutnaval ako na mrkvicke.Co ma vytacalo bolo vo filme pocasie. Bol zaber kedy bolo slnecno a o chvilku v dalsom zabere mraky jak hovado, more bolo kludne a o chvilku v dalsom zavere vlny jak hovado. Zaber zhora ukazol relativne plytcinu ze bolo vidiet svetle dno a ked plavala herecka dole k boji tak hlbka neskutocna a tma dostatocna. Co sa tyka jej zranenia, tak s tou otvorenou ranou na nohe by mala problem chodit, nieto este plavat do hlbky a k bojke akoby sa nechumelilo. Pri tom zacvakavani rany by musela najmenej trikrat odpadnut od bolesti a vykrvacat ale ok...no proste cele zle, fyzika veskera zadna a realita nulova...davam jednu hviezdu len za pekne prostredie.Pre mna velke sklamanie. ()

MartinSTFC

Sice mi tam vadí ta nelogičnost, co se útoků žraloka týče, pochybuji, že se mezi žraloky nachází tolik "paličáků", kteří by se kvůli jedné blonďaté ženské rozhodli dva dny v kuse plavat kolem jedné skály a rozkousat bójku holými zuby. :D Ale já tak rád filmy o žralocích, že prostě nemohu jinak, než čtyři hvězdy. Navíc, film byl opravdu napínavý a ani chvíli nenudil, což je hlavní plus tohoto snímku. ()

Dumaru

Blake Lively (pre neznalých manželka Ryana Reynoldsa) aneb surfistka s telom bohyne a mobilom plným fotiek surfuje na neznámej pláži dovtedy, kým sa do jej stehna nezahryzne samozrejme omylom ľudomilný žralok. Blake nepodlieha panike, zafixuje si otvorenú niekoľkocentimetrovú ranku náušnicami, skamaráti sa s čajkou ktorej svojimi znalosťami "opraví" krídlo, nachová žraloka jedným opilcom a dvomi domorodými surfermi, je jednoducho baba do koča aj do voza. Od nervov že si ju dovolil prehliadnuť Titanic posvieti si na žraloka signálnou pištoľou. Ten chudačisko sa vo finále pustí do železnej bóje, asi bol chudokrvný a mal málo železa (RIP). Blake už nebaví čakať na začínajúcu gangrénu a riskovať tak stratu končatiny a s pomocou dôvtipu a lacných trikových efektov dá svojmu protivníkovi posledné pomazanie. ()

Euros

Útok z hlubin a teď Mělčiny, teprve druhý film, kde ti žraloci nevypadají zas tak úplně blbě. K tomu krásná Blake. Příběh na 87 minut dostačující. Mě se tento film líbil. ()

Martens14

Boj člověka s žralokem...ženou surfařkou, sympatickou a chytrou...kde ji zázrak nepomůže, ale dobrý nápad ano...slušná podívaná. ()

mansonn

Bez hereckeho vykonu Lively by tento film bol dost velky odpad. Kedze prave jej vykon sa mi pacil a ten osobne urazeny zralok co nema nic ine na praci iba na nu polovat bol riadne mimo reality ale dobre nech. Film sa oplati urcite raz pozriet a potom darovat niekomu koho moc nemusite, aby vam ho nahodou nevratil. ()

Pavlo

Napriek trocha zvláštnemu sa správaniu žraloka a sem-tam fyziky, film má grády a aj dobré strašidelné scény. Po dlhej pauze kvalitných filmov s touto tématikou jedno príjemné prekvapenie. ()

WilliamMW

Líbilo se. Film má svůj potenciál, na to jak jednoduchá zápletka, dá-li se to tak nazvat, v něm je, dokáže bavit po celou dobu stopáže. Bohužel jsou v něm až příliš velké WTF momenty, které, hlavně ke konci, zážitek značně zhoršují. Na jedno zhlédnutí bez problému. ()

Tom_17

Tak jediný dobrý tady byl ten žralok. Hezky udělanej, i když že by zubama trhla ocelovou bóji .. no nevím. To jsou potom potápěči v hliníkových klecích celkem v háji. Jinak příběh by celkem šel až na ty malý kraviny, kterých je tam ale bohužel spousta a proto to kazí celkový dojem z filmu. Jinak souboje typu zvíře vs. člověk mám moc rád, ale tenhle film si již nikdy nepustím - 2 ** ()

raru

Ale no tak,to snáď nemyslia všetci tu vážne s tými nadpriemernými hodnoteniami...Pekná hlavná hrdinka,pekný vizuál a absolútne nevierohodné a dehonestujúco znevažujúce správanie tak veľmi nepochopeného predátora,akým je žralok... ()

teckax

Taková ptákovina! ale na propršené odpoledne v klidu. Je prima, že mě patnácti minutový mikrospánek nepřipravil o nic zásadního! :-) Uznávám, že Blake Lively je opravdu nádherná a pánské osazenstvo musí při sledování filmu minimálně "jásat". Příště pro dámy přidejte pohledného vyrýsovaného týpka a pouvažuji i o 4*. ()