Taron

To, že tady vidíme Voorheese poprvé v legendární gólmanské masce, z tohodle filmu bohužel dobrej film neudělá. Pro mě zatím určitě nejslabší díl. Paradoxně to, co je na jedničce nejhorší, tady byla naopak nejlepší pasáž, a to donekonečna prodlužované finále. ()

ScarFace_V8

A paradoxně zrovna na díl s číslovkou 3 vyšla ta tehdejší posedlost 3D obrazem. Červeno-modré brýle nasadit za 3… 2… 1… Teď! Teď to na vás bude všechno lítat přímo z obrazovky! Radši nepouštějte ovladač od TV z rukou aby jste neměli Jasona i u vás v obejváku! Tento díl ukončuje takovou tu pomyslnou úvodní trilogii klasických Pátků 13 než přešel do takového toho novějšího podání. A je to právě tento díl, který nám poprvé dal Jasona s jeho ikonickou hokejovou maskou, která je s ním neodmyslitelně spjatá. ()

kishi_SO

konecne Jason v plnej parade a so vsetkym ako ma byt. Skoda len ze nie v lepsom filme! S hodnotenim by som siel jednoznacne vyssie keby si tvorcovia trosku viac potrapili makovice a nesnazili sa skopirovat prvy diel. Vadil mi dost zlepenec vrazd, paranormalne premiestnovanie Jasona kedy som nechapal ako rychlo sa dokaze dostat z jedneho miesta na druhe a uz spominane kopirovanie. Ale inak jednoznacne najlepsi diel z prvych 3. ()

hanazu

Jason od minula upgradoval a svoji image vesnického křupana s režným pytlem na hlavě vyměnil za vesnického křupana s hokejovou maskou na hlavě. On má vůbec štěstí, že se v okolí vždycky povalují vidle nebo mačeta. ()

Jason13

Od posledního masakru v kempu Crystal Lake neuběhly ani dva dny. Jason se odpočívat rozhodně nechystá... Od chvíle co si Jason nasadí svou legendární masku, začíná být opravdu ve formě a pouští si zabijáckou fantazii na špacír.. Napínavé, zábavné, s větším počtem vražd. Nejlepší díl celé série.. Oceňuji také malou narážku na Toma Saviniho, tvůrce speciálních efektů pro první díl, v podobě novinového článku.. BODYCOUNT: 12-13 (za třináctou oběť lze považovat nenarozené dítě jedné z postav) ()

PeteBuck

Opäť Crystal Lake, opäť banda teenagerov, opäť Jason, ktorý, mám ten dojem, tentokrát vraždí v sobotu štrnásteho, keďže sa tento film odohráva ďalší deň po druhom dieli Piatku 13-ho. Tentokrát sa tam pripletie trojka magorov na motorkách, ktorí si prišli vyrovnať účty s jedným z teenagerov, ktorý im prevalcoval motorku. Čiže pár odlišností, ale inak je to takmer rovnaké ako jednotka či dvojka. Jason dokonca prehodí mŕtvolu oblokom ako jeho podarená mamička v jednotke. Toto som, paradoxne, čakal. Jason je, aspoň sa mi to zdá, silnejší, rýchlejší. Stíha vraždiť, zároveň rýchlo odpratať mŕtvoly a poumývať krv z podlahy, aby ďalšia nič netušiaca obeť mohla prísť do relatívne poupratovaného prostredia, aby bola prepichnutá, podrezaná, rozsekaná (občas tesne potom, ako zmerčí zakrvavenú predchádzajúcu obeť). Konečne viem, ako sa Jason dostal k svojej maske, určite mu sekne viac než to blbé vrece, čo mal prehodené cez hlavu minulý diel. Inak chabý priemer. Sorry. ()

The_Misfit

Oddychovka. Čo sa týka môjho pohľadu na túto sériu - prvý film ma nezaujal natoľko aby som si pozrela aj ďalšie diely, hovorila som si. Avšak, nakoniec som zmenila názor a dostala som sa k nim. Vcelku som rada že som sa k nim vrátila pretože následujúce diely sú na trochu lepšej úrovni ako bola prvá časť. ()

Jason_1988

V tom to díle začíná klasický jason jakého známe všichni (masku má od shaliho) :) HLAVNÍ POSTAVY 8/10 JASON 10/10 VRAŽDY BRUTÁLNÍ 11/10 ATMOSFÉRA HOROROVÁ 10/10 HUDBA 10/10 KAMERA 10/10 VYNIKAJÍCÍ FILM DOPORUČUJI SE PODÍVAT nezaslouženě má 65% zasloužil by si 80% Moje hodnocení 90% ()

david141474

Tohle už bylo o něco lepší! Jason tady nevypadal jako koště co mělo jako masku prostěradlo z druhýho dílu. Ale tady už vypadal konečně jako vrah, dokonce s mačetou. Hned ze začátku byli zabiti 2 nepotřební lidi a to je dobře, protože v předchozích dílech trvalo 30 minut než tam někdo umřel, takže velký + hnedka ze začátku. Mám problém s velice dlouhým představování postav a tady to nebylo výjimkou. Tady to zas trvalo, zas to bylo utahaný a prostě tohle strašně nudí. Nakonec stejně zase všichni krom jedný borky umřeli. To bylo velice nečekané. Děj z poloviny pomalej a z tý druhý prostě skvělá vyvražďovačka. Soundtrack skvělej. Postavy nezajímavý, krom jedný partičky fetek. Herci nic moc. Jason jak už jsem říkal, byl mnohem lepší jak v předchozích dvou dílech. Vlastně v prvním vůbec nebyl. 6,5/10 Solidní vyvražďovačka! ()

JesterKruger

Tak, a je to. Až na třetí pokus můžu konečně udělit 4*. Konečně horor, který si pustíte vícekrát, a ne jen jednou, jak tomu bylo u dílech předchozích. Jednička byla podprůměr, a dvojka je sice lepší, ale není to nic, co byste si museli pouštět dokola. Líbilo se mi, že v tomhle díle byla cítit taková ta větší (a řekl bych i normální) touha bránit se před Jasonem. Film příjemně rychle uteče, a vy se nenudíte. Sympatické postavy, a celkem zajímavé " 3D " scény. Jaké jsou ale negativa? No, řeknu to takhle. Štve mě, že Jason je prostě neporazitelný jako většina hororových maniaků, a kapku bych přidal na napětí příběhu. Celkově na slabší 4*. ()

montel

Ke křišťálovému jezeru přijíždí pouze noc po brutálním masakru další mladí lidé, kteří zde chtějí strávit víkend na farmě. Netuší ovšem, že policie dosud nedopadla vraha předchozích brutálnch vražd. A ten má spadeno i na ně. Jason se vrací, tentokrát už i s legendární hokejovou maskou...Kvalita jde ve třetím díle možná nahoru, bohužel ale na vrub napětí a atmosféry z minulého dílu. Začátek i konec je už klasicky naprosto totožný. Zbytečně se vše natahuje a postrádá to tempo prvních dvou dílů. 60% ()

Helled

Je to tu zas Steve Miner je uznávaný dost jeho filmy jezero dům ale tohle je snaď sranda krvavost v tom sice byla ale jinak jak může Steve Miner stvořit nějakou takovou sračku je hrůzostrašné do jakých hoven zašla serie Pátku Třináctého to je hrůza a děs jinak to nazvat nejde mé hodnocení 29 % ()

Jurcekk

Vo chvíli,keď na place zostene len Jason a dievča , tak to má celkom grády. Ale inak slabušké. Keď to porovnám s texaským masakrom... Ale ženské mali pekné. ()

Richie4422

Historický miľník vrámci dizajnu Jasona, kedy dostane hokejovú masku, naberie na hmotnosti, sile a vyberie sa vyvraždiť sexuchtivých tínedžerov a hipisákov. Rozhodne ide o jeden z najzábavnejších piatkov. ()