Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  *****

  Protože jsem viděl Casino první, tak výtky na opakování jsou trochu nefér. I proto si Mafiáni udrží pět hvězd, i když s odřenýma ušima. Tahle gangsterka mě ale zase dostala. Nevím, jak to ten Scorsese dělá. Baví mě vypravěči, baví mě skvělí herci a baví mě to skoro tři hodiny v kuse. 4 a 1/2 hvězdy.(13.3.2010)

 • Boogeyman
  *****

  Hmm...no co říct, společně s Casinem jednoznačně nejlepší mafiánská gangsterka, kterým nesahají po kotníky ani takové skvělé filmy jako Neúplatní, Scareface, Krycí jméno Donnie Brasco, Tenkrát v Americe, Carlitova cesta či Kmotři! Scorsese je v tomto ohledu bezkonkurenční!...Ještě bych vzpomenul geniální písničkový soundtrack!(4.2.2006)

 • nunka
  ***

  Mafiáni sa s rodinnou ságou klanu Corleonových porovnávať nedajú, to je holý fakt!!! Scorsesovi sa síce podarilo pár vážnych scén, pri ktorých sa mierne zvýšil srdečný tep, no celkový dojem z filmu je viac menej priemerný. Pre mňa bol prvý part filmu málo dynamický a vlastne absolutne nezáživný, na druhú polovičku sa už ako tak dalo pozerať. Keď už niekto videl Krsného otca, porovnáva, aj keby nechcel a v mojich očiach táto drsná krviprelievačka veľmi zaostáva, hlavne kvôli prvej časti filmu.(25.8.2006)

 • DaViD´82
  *****

  Scorseseho veledílo o mafiánech z trochu jiného pohledu než jaký známe například z Kmotra. Tady nejde o špičku mafie, ale o prosté nádeníky, pro které je to práce jako každá jiná. Dokonalé herecké výkony či nezapomenutelné dialogy jsou jen špičkou ledovce tohoto do nejmenších detailů vybroušeného diamantu.(24.8.2007)

 • Cappuccino
  ****

  Goodfellas je gangsterka poňatá tak trochu s komediálnym podtónom a ja sa bohužiaľ nedokážem rozhodnúť, či mi sedí skôr tento štýl alebo seriózna hra pána Coppolu, ala Kmotr. Má to svojskú a veľmi výraznú atmosféru, uznávam, z časti ale absentuje napätie. Má to grády, no miestami snímok zabieha do maximálne nepotrebných končín, ktoré si mohol Scorsese odpustiť. Vďaka skvelému De Nirovi a famóznemu Pescimu však dokážem bez mihnutia oka menšie zádrhely odpustiť. Slušná porcia, i keď podľa očakávaní mala padnúť aj piata hviezda.(24.6.2011)

 • - Ve filmu v roce 1955 Joe Pesci hraje Tommyho v pubertálním věku, přitom Tommyho postava je založena na životě skutečného gangstera, který se narodil v roce 1950. (GreatestFan)

 • - Frank Vincent chtěl původně hrát Paulieho Cicera, kterého hrál Paul Sorvino. (GreatestFan)

 • - Karenina (Lorraine Bracco) a Henryho (Ray Liotta) obhajuje skutečný právník, který obhajoval skutečné manželé Hillovi. Jmenoval se Edward McDonald. (GreatestFan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace