možná příliš vysoká očekávání zde naplněna nebyla ani zdaleka... příliš pomalá a dlouhá přehlídka zbytečně natahovaných dialogů mě prostě fakt neba. jinak herce jako samozřejmě asi komentovat ani nemusím žejo... ale to je na tomhle snímku tak jediné, jinak jsem měl několikrát sto chutí hodit ručník do ringu... 50%(2.5.2009)

Pozrel som si to hlavne preto, lebo väčšina mi tu tvrdí, že Zúriaci býk je lepší ako Rocky. Pche, že lepší ako Rocky, tak to ani náhodou. Jasné, Rocky je moja srdcovka, takže len ťažko to môžem porovnať, ale aj tak, Rocky ma lepšiu hudbu. Asi preto lebo Zúriaci býk ju ani nemá. Čo sa týka samotného filmu, tak Scorsese je trieda a je to skutočne bravúrne zrežírované. To platí aj o De Nirovi, ktorý to nie len dokázal výborne zahrať a aj pekne pribrať kvôli úlohe. Fajn film, fajn príbeh, ale tie emócie na mňa nefungujú. 80% - 4*(7.3.2014)

toto je zfilmovaný životní příběh boxera středně těžké váhy Jakea LaMotty! Je to one man show vynikajícího Roberta De Nira. On se jednoduše na celých 129 minut snímku stává Jakem LaMottou! R. De Niro touto rolí naprosto žil ( stačí se podívat jak vypadal na začátku a na konci tohoto snímku). Vše pod taktovkou mistra Martyho! Jeho režie je excelentní, stejně jako kamera a střih u tohoto snímku. Parádní zážitek, který ještě umocňuje fakt, že snímek je černobílý! Díky Marty a Roberte! Nemůžu jinak než 5*! p.s. málem bych zapomněl na svého oblíbence J. Pesciho, který zde odvádí svůj tradičně poctivý výkon!(4.1.2007)

Příběh boxéra, který nezávisle stoupá vzhůru, ale jako paranoidní násilník pak padne na držku. Nepříliš sympatický až lehce bezcharakterní Jake LaMotta - De Niro, se mi nedostal pod kůži, nakonec stejně jako celý film. Ne že bych se nudil, ale sledoval jsem toto klasické dílo spíše s takovým povinným zájmem, než že by to nějak opravdicky dopadlo.(3.12.2010)

[imdb: 8.4/10] | me: Nie je to z ďaleka len životopisný boxerský film plný skvelých záberov z ringu ... je to hlavne sonda do hĺbky súkromia Jakea LaMottu - pohľad na jeho komplikovanú povahu, pohľad na jeho rodinný život plný nervozity a žiarlovosti a pohľad na jeho výnimočné boxerské schopnosti. Film vo všetkých spomínaných smeroch vyniká vďaka neuveriteľnej hereckej oddanosti a obetám Roberta De Nira ako aj skvelej Scorseseho réžii a výborným "vedľajším" hereckým výkonom Joe-a Pesciho ... Tento film predstavuje dokonalú súhru všetkého čo je potrebné pre vznik kultu a to sa aj stalo. If you win, you win. If you lose, you still win. (18.7.2012)

• - V roce 2012 vyhodnotil Americký filmový institut snímek nejlepším sportovním filmem v historii. [Zdroj: afi.com] (vyfuk)

• - Časopis Entertainment Weekly zvolil tento film jako pátý nejlepší v anketě "Greatest Films of all time". (don corleone)

• - Jedná se o první ze tří Scorseseho filmů, kde si vedle De Nira a Pesciho zahrál Frank Vincent (Salvy). Dalším filmem byli Goodfellas (1990) a Casino (1995). Ve všech filmech hraje Vincent gangstera. (bohhous22)