FIlm je opravdu skvělý. Je docela hloupé srovnávat tento film s filmem Rocky, protože oba jsou poněkud o něčem jiném. Tento film není ani tak o boxu, ten je tam jen na pozadí života Jakea LaMotta. Právě o něm to celé je. Jak je vidět, není zuřícím býkem pouze v ringu, ale v celém svém životě...celý jeho život je jedním velkým zápasem, ve kterém si nevede příliš dobře. Musím pochválit Roberta De Nira, který se vžil do své role výtečně a jeho výkon si zaslouží opravdu 10/10. A výkon Joa Pesciho byl taky velice vydařený. Scorsese je prostě pašák...(5.1.2007)

Tak tenhle biografický film zvládnul Scorsese na jedničku. Z celéhu snímku je cítit atmosféra Bronxu a De Nirův La Motta působí opravdu autenticky. La Motta není žádný chytrák, ale je to chlapák, který má svou hlavu a řeší vše po svém. Divák si neví rady, zda La Mottu brát jako kladného, či spíše záporného hrdinu a tento rozpor činí tento film netradiční a unikátní.(3.6.2005)

Výborný snímok, avšak vzhľadom na to, ako je ospevovaný a vynášaný do nebies som čakal trocha viac. Po technickej stránke je film naozaj dokonalý, tu nie je čo riešiť, navyše čiernobiely nádych mu dodáva taký osobitý šmrnc, ktorý je základom pre slušnú dobovú atmosféru. R. De Niro tu podal fantastický výkon, to sa musí nechať a bavili ma aj súboje v ringu, ktoré boli excelentne prepracované a s výrazným dramatickým nábojom. Čo ma bavilo menej bola samotná dejová linka, nedokázala ma nejak zvlášť zaujať, hlavne po dramatickej stránke, možno to bolo až príliš obsahovo prepracované s veľa zbytočnými menami a postavami. Niekedy je menej viac. 75/100(27.2.2015)

První věc, která mě napadla ihned po skončení filmu, byla: "A Rocky se může jít klouzat." (A to mám sérii o Rockym i Slye fakt rád). Nicméně Scorsese jde až na dřeň a ukazuje nám duši rváče, která není jednoduchá. Stále žárlí, ale jen proto, že svou ženu miluje. Štve ho hlídat si váhu, ale musí, aby mohl získat titul. A dokáže se pohádat kvůli každé blbosti. A právě tohoto boxera dokonale ztvárnil Robert De Niro. Věděl jsem, že je to geniální herec, ale co předvedl zde, to nemá obdoby. Po celou délku filmu jsem neviděl Roberta, ale Jakea LaMottu. Jo, tomu se říká opravdová vysoká škola herectví… A když k němu připočtete i krásnou Cathy Moriarty a vynikajícího Joea Pesciho, dostanete zážitek, na jaký jen tak nezapomenete. Zuřící býk je zkrátka a dobře klenot filmového světa, který by se měl promítat všem budoucím boxerům. P. S. Mimochodem, je to jeden z deseti nejoblíbenějších filmů samotného Miloše Formana, kdyby to někoho zajímalo.(4.9.2010)

Prvně jsem ten film viděl v kině, a často jsem počínání hlavního hrdiny nechápal. Podobně i jeho ženy. JAk může být ta žena tak lehkovážná a chovat se jako znuděná fuchtle? Nuda z filmu se přenášela i na mě. Váhala jsem, zda odejít uprostřed filmu, už jsem odcházel, ale zase jsem si sedl na jiné sedadlo, protože kino bylo tehdy poloprázdné a čekal, zda ještě něco herci předvedou, co by mě zaujalo. Nestalo se tak, ale později,když mě fascinoval Scorsese a celé jeho dílo, tak jsem si film opatřil, ale ale nemám chuť se na něho podívat znovu.(26.8.2010)

• - Scéna, ve které se Vickie poprvé představí Jakeovi, byla kompletní improvizací Cathy Moriarty a Roberta De Nira. (džanik)

• - Robert De Niro četl životopis Jakea LaMotty během natáčení filmu Kmotr II (1974) a ihned v něm vycítil potenciál pro film. Více než čtyři roky mu však trvalo než všechny, včetně Scorseseho, přesvědčil, aby se do toho pustili. Scorsese neměl sportovní filmy rád. (džanik)

• - Když Robert De Niro přebíral svoji zlatou sošku pro “nejlepšího herce“, skutečný Jake LaMotta seděl v publiku. (džanik)