Zuřící býk nesporně patří mezi největší perly světového filmu a (společně s Taxikářem) zároveň na absolutní špici bohaté tvorby Martina Scorseseho. Tento černobílý klenot, který zasáhne přímo do srdce, mně již několikrát přesvědčil o svých nebeských kvalitách a zařadil se mezi filmy, ke kterým mám velmi osobní vztah. Tady opravdu nic nechybí ani nepřebývá. Unikátní snímek, brilantní De Niro.(18.11.2009)

Prvně jsem ten film viděl v kině, a často jsem počínání hlavního hrdiny nechápal. Podobně i jeho ženy. JAk může být ta žena tak lehkovážná a chovat se jako znuděná fuchtle? Nuda z filmu se přenášela i na mě. Váhala jsem, zda odejít uprostřed filmu, už jsem odcházel, ale zase jsem si sedl na jiné sedadlo, protože kino bylo tehdy poloprázdné a čekal, zda ještě něco herci předvedou, co by mě zaujalo. Nestalo se tak, ale později,když mě fascinoval Scorsese a celé jeho dílo, tak jsem si film opatřil, ale ale nemám chuť se na něho podívat znovu.(26.8.2010)

Tak tenhle biografický film zvládnul Scorsese na jedničku. Z celéhu snímku je cítit atmosféra Bronxu a De Nirův La Motta působí opravdu autenticky. La Motta není žádný chytrák, ale je to chlapák, který má svou hlavu a řeší vše po svém. Divák si neví rady, zda La Mottu brát jako kladného, či spíše záporného hrdinu a tento rozpor činí tento film netradiční a unikátní.(3.6.2005)

De Niro je riadny psychopat, neviete, či zaujať voči La Mottovi kladný, či negatívny postoj. Či v ringu, kde každý úder priam cítiť, kde kamera zohrala skvelú úlohu, či doma, kde to priam vrie a o dramatické okamžiky absolútne nie je núdza. Proste vála a dáva najavo, kto je pánom pľacu. A Pesci mu neskutočne sekunduje. Všetko rýchlo ubieha, nenudí a rozprúdi vám krv. 90%.(29.12.2006)

Výtečná stavba, jedinečné zpracování a skvělá pointa. Scorsese předkládá vlastní pohled na zákulisí boxu a vypráví prostý příběh o úspěšném člověku. Čím výše na vrcholu, tím strmější pád - o tom Zuřící býk je, to se snažil režisér divákům vzkázat. Životní story jako každé jiné, okořeněné navíc tématikou populárního sportu. Mnohačetným srovnáváním s Rockym nerozumím, tohle je zcela jiný snímek - mě připomínal spíše gangsterské filmy s Al Pacinem, anebo sérii Kmotra. De Niro výborný, Torturra jsem přehlédl (to si nikdy neodpářu), ale nekoukal jsem úplně střízlivý, takže... Jinak český dabing totálně otřesný, myslím, člověk se asi musí stále přesvědčovat o tom, že originál je prostě ORIGINÁL.(15.1.2011)

• Joe Pesci

• - Ve scéně, kdy Jake La Motta (De Niro) vybízí Joeyho (Pesci) k sérii úderů do obličeje, vidíme v jednom ze záběrů, že Jakeovi neteče po několika ranách žádná krev. Když kamera střihne záběr na Joeyho a zpět na Jakea, má Jake na čele a na tváři kapky krve.V dalším střihu, který se opakuje, již žádnou krev na obličeji nemá. (bohhous22)

• - Robert De Niro nabral kvůli roli staršího La Motty přes 20 kilogramů. Kvůli stejné scéně naopak Joe Pesci hubnul. Vysoké váhy De Niro docílil také díky těstovinám. (don corleone)

• - Robert De Niro a Joe Pesci se ve známé scéně "hit me" skutečně bijí. (don corleone)