Nech si všetci trhnú, ale Rocky bol pôvodne dráma, kde sa boxovalo. Za to že trojka a štvorka z celej série urobila boxerské jatky, tento film nemôže. Na oscara tak ako jednotka sice nešliape, ale je to normálny príbeh. Trochu viac akcie by ho oživilo, ale ja som spokojný. Jediný problém je asi len v tom veľkom skoku od ultradivokej rezničiny s Dolphom ku komornému filmu...(6.10.2005)

• Wacoslav1

Tak tohle už šlo úplně mimo mě. Nevidím v tom nic jinýho než snahu ještě pro nějaký ty prachy podojit značku, která měla jednoznačně skončit nejvydařenějším čtvrtým dílem. Jinak se opět potvrzuje, že tahle série mi nikdy moc neříkala, ale na předchozích dílech se našlo aspoň něco co se dalo ocenit. Tohle je brutální nuda a ani ty pouliční bitky to nevytrhli i když jenom kvůli nim jsem na to byl zvědavej, protože box mě nebaví.15%(14.7.2015)

Docela mně udivuje , že je to mezi ( už není ) 200 nejhoršíma filmama na CSFD.Rocky V se vrací zpět na díl první kdy je Rocky opět na dně ( jenže tentokrát se z toho už nemůže vyhrabat ) a poslední zápas na ulici ten je dost zajímavej a taky není nejhorší.Když sem tuto pentalogii tento týden dokoukal , tak mi je nějak tak smutno , že už není žadný další Rocky ( ale bude ). Potom byly hezky udělaný titulky s dobrou písničkou Measure of a man.Rozhodně film který si nezaslouží být mezi ( už není ) 200 nejhorších.(2.12.2005)

Spoustu lidí svým hodnocením asi zklamu, ale mně se to prostě moc a moc líbilo. Zezačátku jsem se bála, že se ze ságy stane seriál se stále stejným dějem, ale tentokrát se Rocky do ringu vůbec nedostal a tím u mě film opět nabyl na úspěchu. Zvlášť když si svůj zápas vybojoval na ulici a dokázal, že je prostě nejlepší.(3.12.2007)

Pátý díl se už nese zcela na béčkové vlně a to ve všem. Ve scénáři, hercích, provedení. Rocky, muž, který měl slávu a vybojoval ty největší zápasy v ringu, bojuje finální zápas se sráčem (no, né ta docela, ale oproti němu jo) na ulici. Tak někdy končí legendy. Tři hvězdičky díky nostalgii, protože i když tento díl někdy pomlouvám, dívám se na něj a bavím se.(21.8.2006)

• - Stejně jako ve všech dílech Rockyho, i tady hrají komentátory skuteční komentátoři boxu. (Karlos80)

• - Tento film je věnován trvalé vzpomínce na Jane Oliver, která byla první osobní manažerkou Sylvestera Stalloneho. Jane Oliver (1929–1975) zemřela ve 46 letech na rakovinu. Stallone se vždy cítil jako dlužník za to, že mu pomohla nastartovat kariéru. (Rominator)

• - Jediný díl série Rocky, který na sebe nedokázal vydělat. (Karlos80)