Ak som napísal, že Rocky v podaní Stalloneho je skvelý, v piatom pokračovaní to miestami neplatí!!! Sly je dosť často príšerný, zbytočne prehrávajúci a otravný!Dej sa síce vracia tam kde celá séria začala, na filme sa podielali tí istí ľudia, čo na jednotke...Vtip je v tom, že nič už nefunguje ako pred tým.Sly ako scenárista odviedol asi najhoršiu prácu, hoci posledná polhodinka bola viac než dobrá..Vzhľadom na tento fakt a kvôli tomu, že séria Rocky mi prirástla k srdcu pod *** nejdem:) Mimochodom, ta fotosession na úplný záver bol výborný nápad!(28.7.2006)

PRIMA MAX HD - Já osobně nemám s tímto dílem sebemenší problém. Byl prostě jiný od předešlých dílů. Uznávám sice, že po vynikající čtyřce, která je hodnocena jako téměř nejlepší díl série, je těžké udržet laťku, ale pětku určitě nezatracujme. Mě osobně seděla změna z akčního žánru zpět do žánru drama, stejně tak se mi líbily postavy Duka a Tommyho Gunna a závěrečný song v podání Eltona Johna ve mě vždy vyvolal takový zvláštní pocit, kdy jsem si uvědomil, že Rocky série prostě končí. Za mě tedy celkově spokojenost a ještě dodám, že český dabing mě baví, vážně - opět je zde všehovšudy 8 dabérů mluvící více jak 20 herců :)) 80%(30.3.2017)

Veľmi podobne jednotke. Už sa tu síce vôbec neboxuje, ale fight Učeň vs Majster je perfektný. Serie sa vrátila opäť na začiatok, s rovnakým režisérom, s rovnakým klobúkom, bundou, ale bez nejakých väčších emócii. Mal to radšej točiť Stallone. Aj napriek tomu že je to najslabší diel s celej série, stále ma baví a má niečo do seba rovnako ako predošlé časti. 90% - 5*(17.10.2009)

Spoustu lidí svým hodnocením asi zklamu, ale mně se to prostě moc a moc líbilo. Zezačátku jsem se bála, že se ze ságy stane seriál se stále stejným dějem, ale tentokrát se Rocky do ringu vůbec nedostal a tím u mě film opět nabyl na úspěchu. Zvlášť když si svůj zápas vybojoval na ulici a dokázal, že je prostě nejlepší.(3.12.2007)

Ne úplně povedené pokračování jinak vynikající Rockyho série. V pětce Rockyho jsem postrádal kouzlo předchozích dílů. Rockyho trénink, hlavního záporného hrdinu (žádný Ivan Drago), hudbu, víc dojemných scén a rozhodně emocí. Pátej díl je pro mě díl na který se párkrát z nostalgie podivu ale pokud mám na výběr z pěti dílů po tomto šáhnu až jako po posledním. Na jednu stranu jsem rád, že vznikl další díl o mém oblíbeném boxerovi ale zase na druhou mi přijde tento díl jako zbytečný a že možná i trochu kazí celkový dojem na Rockyho sérii, což je velká škoda. Z nostalgie mu ale i přesto dávám 3 hvězdičky.(2.12.2007)

• - Jedná se o první film série, kde je uvedeno pravé Rockyho (Sylvester Stallone) jméno. Zmíní ho George Washington Duke (Richard Gant) při prvním setkání Rockyho a Tommyho (Tommy Morrison) u Duka v limuzíně, kdy Rockyho osloví jako Roberta Rockyho Balbou. (DEXTER099)

• - Jediný díl série Rocky, který na sebe nedokázal vydělat. (Karlos80)

• - Postavu "Malé Marie" z prvního Rockyho, jenž sehrála v šestém díle významnou roli, Stallone vrátil ve scénáři již v tomto čtvrtém pokračování. Zde však byla jednou z vedlejších postav pobudů. Scény byly natočeny, ale ve finální verzi chybí. (oLí)