• bestlama

Musím říct, že konec už byl příliš překombinovaný a postavy se po celý film chovaly kokotsky víc než důchodci při slevě v Kaufu. Jinak to byl opět fajn příjemně průměrný slasher, který vás vtáhne do sebe. Samostatně by to nefungovalo, ale jak pokračování série to ještě zaujme. Jinak kvůli prvně větě tak nízké hodnocení.(15.4.2012)

Černý humor už znatelně přebírá vládu a Vřískot se mění ve zdařilou parodii sebe sama, ale pozor, pořád je to horor s krví a řádnými mordy!. Cravenovo dítě i v druhém pokračování drží vysoko nastavenou laťku a svého diváka nepřestává bavit, dokážete-li tedy přijmout jednoduchý předpoklad a vlastně podstatu celé série: Hlavně to neberte vážně.(21.12.2014)

Další horor z dílny Wese Cravena, sice žádný veledílo, ale zase dobrej horor. Je pravda, že jednička je lepší a tady už je to jen takový opakování, ale i tak je to až na závěrečnou pointu, která je fakt ubohá a trochu kopíruje jedničku, kde to taky nebyla zrovna nějaká uchvatná závěrečná pointa zabíjení, ale pořád lepší než to co si vymysleli tady, dobrý a zase se spoustou krve a nějakou tou mrtvolou. Taky tomu prospělo, že zůstali stejný herci, takže se dalo snadno navázat na předchozí díl, což tvůrci velice rádi udělali, ale hereckým výkonům to zase moc neprospělo, i když tam v podstatě ženský jenom ječej a chlapi chcípaj, takže tam v podstatě ani moc hereckých příležitostí nebylo, ale já si nemůžu pomoct, mě se to i tak líbilo(20.6.2005)

• Bones!

Nemůžu si pomoct, ale jestliže jsem se u jedničky místy lekl, tak tady...Ani omylem...Připadalo mi to celé spíš jako parodie na hororvý žánr, fakt jsem se místy neubránil smíchu!A hlavní představitelka, je sice pěkná, ale zajímalo by mě, jestli ty hysterické záchvaty fakt jenom hraje, pokud ano, tak si snad zaslouží Oscara:-)(27.8.2005)

Po úžasnom úvode s kinom a filmom Stab sa Scream 2 premieňa na to, z čoho si jednotka robila srandu. Na schematický blbý slasher, kde hlavná hrdinka prelieza v aute ponad vraha a ani mu nedá dole masku. Finále je hrozné a ešte viac pritiahnuté za vlasy a prekombinované ako v jednotke a to je čo povedať. Kým Scream bol nadčasový film, Scream 2 sa iba vezie na vlne a nikam žáner neposúva.(23.6.2012)

• - Spoiler: Než je zabita Cici (Sarah Michelle Gellar), běží v televizi obývacím pokoji film Upír Nosferatu (1922). (oje)

• - Během natáčení bylo použito 114 litrů umělé krve. (Ruuzha)

• - Počet mŕtvych: 10 (rador)