Čelisti 3

Čeľuste 3

Thriller / Horor / Dobrodružný

USA, 1983, 94 min

• Radyo

Když už toho umělého žraloka jednou v Hollywoodu zkonstruovali, chtěli ho zřejmě využít takzvaně "až do mrtě", neboli maximálně. Proto natočili ještě i trojku. Že tím uškodí legendární jedničce je jaksi nenapadlo. Trojka sice není až takový "shit" jak tady popisují někteří kolegové, ale rozhodně ve srovnání s původním jedinečným thrillerem působí jako ojetý trabant vedle zbrusu nového mercedesu.(26.8.2002)

• Deyw

Ty vole ja sem prase zasrany :D tohle se mi driv libilo..a to sem driv ani nevedel ze vtom hraje denis quaid..ty kravo ten debil denis vleze do kazdyho pruseru :D je to strasny ty vole..to je proste v prdeli..hodnodeni jaws1 by bylo 100% a jaws 3 by bylo 0% :D uplne zbytecnej film a uz to nechci nikdy videt - jestli bych nekdy nasel tu kazetu na ktery sem to mel tak ji hodim o zed !(14.1.2019)

• SOLOM.

Já jsem se u trojky docela zasmál. Zábavní park se otvírá, žralok velký jak sviňa se schová do úzké roury a nechá své malé mládě, aby zabíjelo lidi v parku zatím co si dává šlofíka. Umí zařadit i zpátečku a většinou mine svou oběť. Asi byl slepý. Chtěl bych se jen pozastavit u finální scény, kdy vybuchne ten granát. Při jednom záběru se žralok rozsračkuje po půlce laguny a hned v posledním záběru padá ke dnu v celku jen s krví kolem sebe, dokonce má i hlavu, která měla být rozprsklá všude kolem:)))) Asi se uměl upgradeovat, aby mohl řádit i ve čtyřce... Jako komedie mi to přišlo dobré, zábavné...jako horor totální sra...(5.5.2010)

• anli

No....a to sem prosim dvojce vycital,ze moc napadu nema.No,tak se ji trochu omlouvam a rikam,ze pokud sem u dvojiky byl malinko ochoten ocka primhourit,tady uz to opravdu nejde.Proti tomuhle je dvojka nabuseny bijak!Velmi spatny scenar bez spetky novych napadu a to i co se tyce rezie a samotnych hercu.Studio chtelo vytezit z uspechu jednicky co nejvic,timhle pocinem ji ovsem akorat ublizili.No,proste,jasne cistych 20% a to jen tak tak.(6.9.2010)

114. nejhorší film? Ale kdeže, Čelisti III jsou jen roztomilým béčkem o příšeře, která má nízky hodnocení jen kvůli stejnému názvu jako kultovní jednička. Čelisti III sice obsahují několik úděsných pokusů o 3D a za efekty by si asi zasloužili Zlatou malinu, ale jinak jsou poměrně zábavné, rychle utečou a nenudí. I ti herci nehrají tak špatně a prostředí zábavného parku je vítaným osvěžením. Takže pro mě za tři.(31.3.2009)

• - Film se natáčel v Orlandu na Floridě od 15. června 1982 do 22. ledna 1983. (rafix)

• - Třetí Čelisti byly nominovány hned na osm anticen Zlatá malina. (WolfR)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 10. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (martin1m2)