Cry_Wolf

• Česko Krutá hra (více)

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež. (oficiální text distributora)

mala_kea

Možná to někomu bude připadat směšné, ale tohle se zase povedlo. Ze začátku jsem tomu sám nechtěl věřit, všechno bylo směšné a až příliš jednoduché. Čekání se vyplatilo. Já věděl, že Wadlow to nenechá jen tak, a dokáže během 87 minut vycucnout to podstatné, to, co zamíchá osudem a mým mozkem. Cry_Wolf není je bezduchá vyvraždovačka, je to něco mnohem hlubšího. Skvělá práce ()

Heroine

Tak to není špatný! Pár dost dobrých nápadů na zmatení stopy, i pár slušně napínavých scén se tu najde. Film má docela zajímavou atmosféru, pro znuděný večer jako dělané. ()

Rathalos

Myslim,ze tento film by som nezaradil do hororoveho zanru,skor je to thriller,ale fakt dobre prepracovany s originalnym nametom,herci boli sympaticki,hlavne Lindy Booth,neskutocne krasna zena,cize aj moje oci boli potesene a nenudil som sa...:-) ()

cerbygerby

Vymyšlená postava která najednou začne zabíjet... nene... je to vše úplně jinak a i když to vypadá na vyvraždovačku je to celé jinak, ale docela dost dobře udělané.. takže určo zkouknout 4* ()

luccash

Velice milé překvapení dnešního večera. Film se od začátku tváří jako klasický teen slasher, ale ne vždy jsou věci takové, jaké se na první pohled zdají. Nedaleko školy je nalezena zavražděná dívka. Skupinka znuděných spolužáku, kteří tráví večery hrou "na lhaní" se rozhodne roznést fámu, že vrah, který dívku zabil, se chystá vraždit znovu. Vše ale nabere novej rozměr, když začnou umírat osoby, které předtím označili jako vrahovi další oběti. Právě tady začíná složitá hra na pravdu, kdy si do poslední chvíle nemůžete být jistí, kdo je oběť a kdo vrah. Škoda toho konce, který se tvůrci snaží maskovat počas filmu tak úporně, až je vám naprosto jasné, jak to vlastně celé dopadne. Každopádně Cry Wolf stojí za podívání a můžu ho s klidným svědomím doporučit. ()

Gardenboy

Príbeh bez ambícií, typujem, že ho neuviedli ani do kín ... Film, ktorý nemá čím prekvapiť, len ponúka strašnú spústu žánrových klišé a schématických scén, u ktorých som už do predu vedel ako to dopadne. Nie, nerobím sa frajerom, záverečnú pointu (kto to má na svedomí, celú tu hru) som však tušil a moje tušenie sa ukázalo akos právne. Ten obal, ktolrý je ešte na obale (vysvetlenie vraždy a nakoniec aj zmyslu celej hry) mi prišlo prekombinované. Je to strašne nerealistické, miestami až trápne, naivné, po technickej stránke obyčajná priemerná práca profesionálov, ktorá neponúka nič na vrch. Herci prehrávali každý jeden. Tesne po dopozeraní som si nepamätal aký bol začiatok, čo myslíte, zajtra si budem pamätať o čom to vôbec bolo? ()

HonzaMag

Tak to byla zase slabůtka. A Jon Bon Jovi si zasloužil zemřít už dávno za to, jak se z úspešného rockera přeměnil v countryového zpěváka (což je asi jediné pozitivum...) ()

zberatel

Mozno to bolo nocnou hodinou ale mne sa to veru pacilo. Malo to slusnu atmosferu, par klasickych lakaciek ktore potesili no potom prisli sceny ked "vrah" siel po hl. hrdinovi a spraval sa ako slon v porcelane,doslo mi ze tu nieco nehra.To ze zaverecna pointa bola uz viackrat videna v inych filmoch (uz sa vela toho noveho vymysliet neda) sadla na spravne miesto a potesila. Vyborna manipulacia a hra z divakom ako aj z hlavnym hrdinom si u mna vysluzila 4hviezdy. ()

Petulka88

Vcelku nezáživný mix Městské legendy a Nezvratného osudu. Problém je ten, že se tady hodinu nic neděje , což je při stopáži 87 minut, problém celkem zásadní. Závěrečných 20 minut dojem nijak zvlášť nevylepší. Závěrečná pointa je potom jak vystřižená ze série Saw a to včetně hudby a rychlého střihu. Tento film si půjčuje od ostatních žánrově podobných počinů víc než by se slušelo a výsledkem je veskrze podprůměrná podívaná. ()

Werde

Průběh Cry Wolfu mi přišel dost ohraný..Nebavili mě ani moc herci. Ale krutou ránu jsem chytil na konci filmu, kdy příběh dostal zcela jiný ráz.. Posledních deset minut se vyšvihlo z tragédie na uspokojivý thriller..Bez keců za 3. ()

netWoor

Ač příliš nevěřím, že by v reálu bylo možné vše takto dokonale naplánovat a pak i zrežírovat, film se mi určitě líbil a to i přesto, že herecké výkony nejsou zrovna oslňující a že jde o hru lze poznat poměrně záhy (byť až závěr ukáže, že ti, kdož se cítili být loutkaři jsou celou dobou jen loutky). Pěkná trojka. ()

Hezzy

V TV bylo jako vždycky kulové, avšak nudil jsem se a nakonec to přepnul na Nova cinema, kde měli dávat "nějakého" Cry Wolfa. Z ukázek to vypadalo na miliontý teenhoror se zabijákem s nožem a maskou. Prostě klišé na klišé s nepříliš známými herci. Avšak byl jsem příjemně překvapen a dokonce jsem chtěl dát 4 hvězdy. Udržel jsem však mé nadšení na uzdě. Předně je Cry Wolf opravdu celkem klišovitý, jak už jsem psal- škola- nevinný žert- vraždící monstrum... Nic ale není takové jak se zdá a tvůrci film mě slušně oblbli a já tu jejich hru sežral i s navijákem. Nic není totiž takové jak se zdá a z Cry Wolfa je spíše thriller s prvky dramatu než plnohodnotný horor. Opravdové lekačku jsou tu totiž tak 3 a krev mi z nich v žilách opravdu netuhla. Ani hororová atmosféra není to pravé ořechové, neboť film nemá nějaký pevně daný barevný filtr a vesele skáče z šedi do světla a zase zpátky. Film však exeluje v tom, jak si s divákem hraje. V půlce filmu už jsem si říkal, jaká pak to nebude nuda, byl jsem si jistý že znám rozuzlení. Chyba lávky. Cry Wolf si na vás připraví velice zajímavý konečný twist, který ovšem má hlavu a patu a dá se celkem logicky pobrat. Herci hrají také celkem věrohodně a nepřehrávají, což je u teenfilmů celkem příjemné. Jednoduše příjemná jednohubka, když v TV nic nedávají. ()

megan017

Nechápu hodnocení. Už opravdu nevím, co od kvalitního thrilleru/hororu čekáte. Tváří se obyčejně, ale od obyčejných sladkého se liší tím, že tam je originální zápletka, a ač si to nechcete přiznat, tak kvalitní postavy. Celý film myslíte že víte na čem jste, ale pak zjistíte, jak jste se pletly. Nejvíc se mi líbila postava Dodger, o které člověk nevěděl, co si má myslet, i když o jejím neviditelném obočí pomlčím. Rozhodně to stojí za podívanou, dávám plný počet. protože si to tenhle skromný, přesto grandiózní snímek zaslouží. ()

LukeSharp

Zajímavé.Nebyl to sice horor,ale stejně to bylo zajímavé.Taková názorná ukázka co se může stát když si banda studentů vymyslí hru ''vytvoř si svého zabijáka''.Vytvoří jeho vzhled,styl,vražednou zbran,ale nepočítají,že si to přečte pravý vrah a sám se ozve(alespon to si myslí ubohý Owen).Pravda je nakonec úplně jiná a závěrečné rozuzlení jsem netušil už od poloviny filmu jako u podobných snímků,ale naopak jsem byl i lehce překvapen.Solidní thriller za 70% ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali