Kyle XY

• Slovensko Kyle XY
Sci-Fi / Mysteriózní / Drama
USA, (2006–2009), 31 h 4 min (Minutáž: 42–44 min)

Hudba:

Michael Suby

Matt Dallas, Marguerite MacIntyre, Bruce Thomas, April Matson, Jean-Luc Bilodeau, Chris Olivero, Kirsten Zien, Jaimie Alexander, Leah Cairns, Chris Gauthier (více)

Série(3) / Epizody(43)

Děj seriálu začíná probuzením nahého chlapce v lese. On sám toho o sobě moc neví, tak se vydá do města, kde je zatčen policií a následně umístěn do nápravného zařízení, odkud se ho ujme pracovnice Nicole Trager (Marguerite MacIntyre). Vezme Kyla (Matt Dallas) domů ke své rodině, která ho přijme. Když se Kyle začne učit základy všeho, co je mu cizí, přijde na to, že má "supermozek"... Matematické úlohy dokáže řešit rychlostí blesku, má super-reflexy, skáče z 5 metrů aniž by se zranil apod. Jak je to možné? (kery-)

markuc

Shlednul jsem prvni ctyri episody prvni serie a nijak zvlast me to teda nenadchlo. Jako serial to neni spatne, ale postrada to jakoukoli invenci/napad, pro me jednaly postavy dost predvidatelne a koneckoncu v tech ctyrech episodach nebylo zadne sci-fi. Po skonceni prvni serie hodnoceni snizuji (vubec zadne sci-fi a velmi predvidatelne postavy) a na dalsi dily uz se radeji ani nechystam. ()

A.L.E.S.

Škoda nedokončeného seriálu. Viděl jsem první tři série a už u té druhé se mi zdálo, že se to ubírá stylem Beverly Hills. Ale potenciál to mělo ohromný. Tři hvězdičky aspoň za sexy Matta. ()

-dRaGoN-

Sci-fi seriál o chlapci, který se jednoho dne probudí v lese, bez oblečení a jakýchkoliv vzpomínek. Chlapce se ujme terapeutka Nicole Trager se svou rodinou, kde začíná objevovat prvky života, své pocity a poznávat svět kolem sebe. Jeho nová rodina velmi rychle zjišťuje že není tak úplně obyčejný jak by se mohlo zdát... ||| První série má pomalejší rozjezd i celkové tempo. Pátrání po Kylově minulosti je předmětem až druhé půlky první série a opět jde víceméně o nenásilné zařazení do "rodinného" rytmu epizod. Mezi hlavní přednosti tohoto seriálu patří bezesporu charismatický Matt Dallas jako Kyle, jeho úžasný komentář, režie a hudba. ||| 1. sezóna - 85% ()

VasaX

Kdybych měl posuzovat čistě technickou stránku a stránku nápaditosti, Kyle XY asi by se hodnocení dosti lišilo od toho, které jsem nakonec dal. Jenže já mám trochu slabost přesně pro tenhle typ "growning up/tenage/..." seriálů, k tomu ještě sci-fi/mysteriózní nádech, a celé to není nějak přitažené za vlasy, hektické, moc "posh" ani povrchní a hlavně mě to pekelně chytlo. Zatím se mi blíží třetí sezóna, a stále dobré. Uvidíme kam až to Kyle XY dotáhne. ()

ne0

Tento seriál v sobě ukrývá cosi magického. Nedokážu to popsat, ale hluboký a uklidňující hlas hlavní postavy je zajisté jeden z faktorů, proč jsem tento seriál shlédl prakticky ihned. Je zde krásně vykreslena typická rodinka, typická střední škola, a vše jaksi s nadhledem a humorem, což je úžasné. ()

BMAJTZ

Upřímně řečeno už si snad ani nepamatuji o čem tenhle seriál byl. Jednu věc vím ale jistě a to že jsem ho dokoukal aniž bych se nějak výrazně nudil. Jinak řečeno známka průměru. ()

kery-

Výborný seriál se skvělým hereckým obsazením a výborným příběhem, to nejlepší vůbec je, že ani v druhé řadě seriál neztratil určité "kouzlo", které se s ním táhne od samého začátku. edit 26.4.10: Třetí série už spadla hodně pod úroveň, finále byla hrůza. Sundavám ze 4* na 3* ()

MossIT

Na doporučení mého spolužáka, který do mě asi dva týdny ryl abych si to pustil, jsem shlédl první sérii. Nijak extra odvařenej z ní teda nejsem. Samotný úvod, kdy se seriál tváří jako pohodový rodinný seriál a Kyle poznává jaké to je být člověkem je skvělý, ale to co přijde v zápětí snad tvůrci nemohli myslet vážně. Neskutečně hloupé, trapné, naivní a rádoby tajemné pátrání po Kyleově minulosti si tvůrci mohli opravdu odpustit. 6/10 ()

Camus

První díl druhé sezóny je sice neskutečná konstrukce, ale když přistoupíte na určité nelogičnosti a pochybné scénáristické kličky, zjistíte, že díky nim vzniká v seriálu mnoho zajímavých a silných momentů. Ale kdyby to nedělali tak okatě... ()

Cement73

Začínalo sa to skvele, ale nakoniec seriál sklzol na uroven amerických teenegerských seriálikov. Ten počiatočný náboj tajomnosti sa pomaly vytrácal... ()

chalp

X-tý pokus naučiť decká na sci-fi, ktorý opäť nevyšiel a ja sa už obavám najhoršieho...tudy cesta nevede. ()

Minax

Ze začátku prvního dílu jsem nějak přežíval postavu Kylea.. Postupně se mi ale začali klást otázky.. Kdo vůbec je?? A už jsem se dostával do toho stavu, kde musím prostě vidět další díl.. Je to jeden ze seriálů u kterých jsem strávil opravdu hodně času a ještě hodně strávím.. ()

-soch-

Hoci špecialne sci-fi tituly neobľubujem, tento si ma získal svojou rodinnou atmosférou a "tajomným plašťom", do ktorého tvorcovia tento seriál odeli. V slovenskom znení: MICHAL HALLON, PETER KOČIŠ, DANIELA MACKOVIČOVÁ a iní. Réžia slovenských dialógov: ŠTEFAN MANDŽÁR ()

R4D0

KYLE,človek plný záhadnosti ktorá vie miestami vytočiť ale stále dobrý serial na ktorý sa dá pozerať viac ako je doba vysielacého času niečo k dokonalosti chýba možno miestami až priveľmi zvlášne správanie,ktoré sa nehodí na daný úsek serialu. ()

Acrobat odpad!

priblbly americky "face" je otrsnou sondou do pomyleneho serialoveho sveta amikov, a ich kvazi moralneho posolstva. Na toto nemozno pozerat. ()

DominikCZ

(1. série) Velmi příjemný, hezký, logický a inteligentní seriál, skvělý do volného času. Příběh se spiknutím v pozadí ale nastavuje **** jako horní hranici. (2. série) Druhá série se zkládá z velmi dobrých dílů jako v první sérii a vaření z vody v poměru cca 1:1. Jak to u seriálů ABC bývá, s dějovým koncem se nepočítá, seriál buď běží pořád, nebo se usekne, když není sledovanost. Tento usekli někde uprostřed děje, což je další důvod proč druhou sérii nesledovat. ()

Quendi

Kyle XY...začínal jako moc zajímavý seriál(1. série). A zábavný. Podivný mladík bez vzpomínek, se zvláštními schopnostmi a velkým srdcem si pravděpodobně podmanil většinu těch, kteří ho kdy začali sledovat(včetně mě samozřejmě:) Postupně se překlopil v poněkud méně zábavnou variaci teenagerovské romance(2. série) a nyní přichází ke svému závěru(3. série), opět lehce jiný, dramatický, plný silných emocí a skvělých hereckých výkonů. Třetí série mohutně napravuje utahanou druhou sérii, plnou pachtění za nudnou Amandou. Vlna protestu, která se zvedla proti ohlášenému zrušení je zcela na místě, protože Kyle došel do své nejsilnější podoby právě teď, pár dílů před koncem, kdy ani jeden díl není šlápnutím vedle a každý další díl jen graduje už tak skvělý zážitek. ()

JK77

S01 ***** hlavne za casti ked sa Kyle XY ucil zakladnym veciam, bolo to very funny S02 ***** stale dobre a stale to konci tak ako chcem " no proste neda mi to aby som nepustil dasli diel" a kto sa na tento serial chysta tak sledujte hlavne auto na ktorom jazdi Declane. Hlavne znak na prednom chladici. Raz tam je raz nie. Samozrejme ze druha seria skoncila sposobom, ze doprcic kedy bude trojka. Pre mna stale super serial! ()