Pátek třináctého 9

• USA Jason Goes to Hell: The Final Friday (více)

V úvodní scéně filmu je Jason rozstřílen komandem FBI na hadry, na kterých si v márnici následně pošmákne černošský koroner a stává se Jasonovým nedobrovolným hostitelem. Jason degradovaný na vetřelcoidního červa, přeskakujícího z těla do těla, se vrací ke Křišťálovému jezeru najít svou sestru, protože aby se mohl znovu zrodit, potřebuje tělo s příbuzenskou krví. V patách má ale lovce odměn a sestřina přítele. Deváté pokračování slavné slasherové série 80. let a mezinárodně srozumitelné synonymum pro hnusnou svatokrádež. (choze)

SidVicious

Lepší než osmý díl ale trochu klišé.Začátek byl skvělý atmosféra neuvěřitelná.Nejlepší upravení Jasona v celé serii.Ve filmu ale bylo nejhorší to že mi to připadalo jako fantasy převtělování a tyto věci se do pátku třináctého nehodí.Na konci filmu to bylo již uplně strašné.Vraždy brutální a hravé ale když je nespáchal Jason nemá smysl tleskat. ()

J.Trinity odpad!

Tvůrci to měli zabalit, už po čtvrtém dílu, protože od té doby sérii zmrvily jak jen mohli. První tři díly, taky nebili nic extra, ale aspoň koukatelné, za to ty další a hlavně tenhle byli už jen děs a běs. ()

tXtX odpad!

Sága u mňa skončila osmičkou, túto zhovadilosť do série nepočítam. Tento klenot si môže podať ruku s Nočnou morou 6. Oba filmy sú na rovnakej (žiadnej) úrovni. Odpad! 0% ()

MrdDoHrnce

Absolutně nejlepší díl! Devítka je dodnes prostě jasný stoják. Žalud se zablýskl, hudba byla bezchybná asi nejlepší filmubxtl saundrak c Jason byl sexy, Gejové byly snad všichni, dámy nebyly otravné, smrti byly mírně brutální abych se příliš nebál, z červa přišla příjemná erekce a z konečně konce vystříklo 100/100 ()

IamWerca

Kedy Jason skutočne zomrie ? Je tato časť posladená? Prichádza konečne nová zápletka Jason ako votrelec ktory parazituje na rôznych telách sa snaží nájsť svoju sestru aby sa znovuzrodil a mohol pokračovať vo svojom krvavom besnení. Píše sa rok 1993 a vzniká Piatok trinásteho 9 (Jason ide do pekla: Posledný piatok) a réžia Adam Marcus ktorý mal aspoň snahu to dôstojne a nadčasovo uzavrieť aj keď chvíľami to ide až ku komediálnemu žánru ale úctyhodné je že, to režíroval len 25 rokoch. ()

rafsien odpad!

Takže... Tady bylo těžký se rozhodnout jestli se na ten film kouknout nebo ne. A udělal jsem špatně. Koukl jsem se na to a je to největší hovno který jsem kdy viděl protože na tom filmu není skoro nic dobrýho. Prostě se nedá vyjmenovat jedna věc která by byla dobrá. Možná ten scénář? Ne to byla taky napsaná píčovinka 5 letým děckem protože tam nedávalo nic smysl. Takže prosím, nedívejte se na to. Hodina a půl odhozená kvůli tady téhle píčovině. ()

Bayův Pátek třináctého

Bayův Pátek třináctého

15.02.2006

Maskovaný vrah Jason Vorhees se s největší pravděpodobností dočká návratu na filmová plátna. O znovuzrození hororové ikony s hokejovou maskou se postará režisér Michael Bay a jeho produkční firma… (více)