Pátek třináctého 9

• USA Jason Goes to Hell: The Final Friday (více)

V úvodní scéně filmu je Jason rozstřílen komandem FBI na hadry, na kterých si v márnici následně pošmákne černošský koroner a stává se Jasonovým nedobrovolným hostitelem. Jason degradovaný na vetřelcoidního červa, přeskakujícího z těla do těla, se vrací ke Křišťálovému jezeru najít svou sestru, protože aby se mohl znovu zrodit, potřebuje tělo s příbuzenskou krví. V patách má ale lovce odměn a sestřina přítele. Deváté pokračování slavné slasherové série 80. let a mezinárodně srozumitelné synonymum pro hnusnou svatokrádež. (choze)

Fryštok odpad!

Totální degradace celé série. Oproti tomuhle paskvilu je "Jason na Manhattanu" geniální dílo. Popravdě mě na tom všem nejvíc neštve ten fakt, že ten film nestojí vůbec za nic, ale hlavně mě štve ten název "Jason Goes to Hell", protože když se koukám na film, co se takhle jmenuje, tak bych mnohem radši viděl Jasona, jak bojuje proti příšerám v pekle a na konec by provedl dokonalý boss fight proti Satanovi. To zní celkem solidně, na to bych se klidně rád podíval, ALE NE, tvůrci z New Line Cinema si řekli, že když už dělají film s takovýmto názvem, tak radši udělají z Jasona červa, kterej se převtěluje do jinejch lidí a nakonec jediný, kdo ho může zabít je přímý člen jeho rodiny, což by znamenalo, že Tommy Jarvis, který dokázal ve čtvrtém díle Jasona zabít, je vlastně z jeho rodiny! Fucking Mindfuck! Oh, potřebuju chvíli na sumarizaci, takže závěrem by opravdový "Jason Goes to Hell" mohl být zábavný, ale tohle je jedině na zvracení, takže pokud vám nepřipadají zvratky zábavné, tak u tohoto filmu neskončíte s jiným hodnocením než odpad! ()

Stocki

Série filmů, dnes již o legendárním zabijáku Jasonovi Voorheesovi patří k mým nejoblíbenějším, ale až dnes jsem viděl tento díl, kterému jsem se dlouho vyhýbal a už vím proč. Je to bohužel nejhorší díl a tvůrci to snad ani nemohli myslet vážně. Kde je ona výtečná atmosféra každého dílu? Jedním slovem zklamání, holt osmdesátá léta jsou pryč a v nenávratnu je i klasický příběh, kde Jason kosí s grácií a noblesou jednoho teenagera za druhým. Úvod Vás sice navnadí, avšak později jsem již vesměs jenom kroutil hlavou. Za slabší stránku zde považuji i hudební podklad. Škoda. Debut pana Marcuse rozhodně nevyšel a jeho následující kariéra o něčem svědčí... ()

andio

Dobrý efekty! Oproti tomu příběh je největší sračka v dějinách Jasona. Celá úvodní scéna jedno velký wtf. Bounty hunter mě taky celou dobu lezl na nervy. Naopak narážka na Myersovi a necronomicon na stole mě velice příjemně potěšily. Kdyby film neměl nic společného s Pátkem třináctým, tak by to bylo docela dobrý, ale tohle bych přiřovnal k Halloweenu 3 - film který uráží svojí legendu. 2/10 ()

ASSBURGER

Neviem ako dokázali spraviť niečo také,nemuseli si na tom dať námahu . Jednu hviedu dávam len za to že koniec odkrýval pokračovanie v ktorom je aj freddy krueger . ()

Matli

Režie, kamera i scénář, to se teda moc nepovedlo, jen ty krvavé scény jsou celkem slušné. Hvězdičku navíc snad musím dát za poslední 3 vteřiny filmu, kde je odkaz na střetnutí Jasona a Fredyho (které se odehraje až za deset let), kdy ze země vyskočí Fredyho ruka(vice). 24% ()

kamigava odpad!

Devítka je asi největší sračka z celé série. Má to stupidní příběh, nudné postavy, Jason ani není pravý Jason, hudba absolutně nevhodná a celkově je to tak hnusně amatérsky natočeno, že už si ani nepamatuji, kdy jsem tu naposledy udělil "odpad!" Kdybych to viděl v kině, chtěl bych zpátky peníze po pár minutách. Vůbec ale vůbec už nemám chuť vidět Jason X, což je údajně královna sraček. Radši přeskočím rovnou na Freddy vs. Jason. ()

Aurus

Podle skoro všech lidí na ČSFD je Pátek třináctého 9 nejhorší film celé série,já mám ale jiný názor. Film mě hodně baví a Jason úpí když se převtěluje tak je super. Nechápu proč má jen 34%. PŘÍBĚH 80% JASON 85% HLAVNÍ POSTAVA 75% OSTATNÍ POSTAVY 55%. Pátek třináctého 9 si zaslouží ULOŽIT PRO BUDOUCÍ GENERACI. ()

SkyCaptain

Tak u tohoto dílu se radši zdržím hodnocení, prvních cca. 10 minut mi přišlo úplně super, ale potom se na to nedalo vůbec dívat a tak jsem to jenom prosvištěl. Kdybych měl něco dát byl by to asi určitě odpad!, ale hodnocení radši nechám na těch co se na tohle dílo měly sílu dívat poctivě. No jo, holt devadesátá léta starým slasherovým sériím opravdu nesvědčí a Jason to odnesl nejhůře :-( To snad i "remake" z roku 2009 je lepší než tohle. ()

Rathalos

Tak mne osobne sa tento deviaty diel pacil,s nicim sa tu neseru a rovno prichadza akcia a Jasonov masaker v tele inych ludi a doplna to skvele gore,ktore je na velmi dobrej urovni,takze styri hviezdicky...:-) ()

helloween93

Hlavouni z New Line Cinema a režisér Adam Marcus měli jít po tomhle filmu do pekla místo Jasona. Nechápu, jak někdo ze studia mohl odklepnout film ve kterém se psychopatický sériový vrah paraziticky převtěluje z člověka na člověka. Navíc tvůrci přidali story, že Jasona mohou zabít pouze jeho pokrevní příbuzní. Nejzajímavější postavou je lovec odměn Creighton Duke, který je ale půl filmu ve vězení a jenom kecá, a pak ho Jason zlomí vejpůl. Jedna hvězda za Jasona v úvodu a závěru filmu a Freddyho rukavici. * ()

panvasik odpad!

KURVAAAAAA CO TO JEEEEEEEEE!!?? no do hajzlu, už jenom při jedné z prvních scén, kdy ten doktor prostě z ničeho nic sežral srdce Jasona, tak jsem si říkal že to vypnu, ale nakonec jsem to dokoukal. No a začal jsem tak přemýšlet jestli všichni ti režiséři, co režírovali Pátek třináctého tak jestli jim nešlo, jenom o to kdo udělá víc "znetvořeného" Jasona, protože s každým filmem vypadá víc jak mutant. Z ničeho nic, po osmi filmech se Jason umí převtělovat do těl jiných a film jako takový působí extrémně nechutně a nepochopitelně, no nic po zhlédnutí tohoto "uměleckého" díla, jsem okamžitě navštívil předchozí filmy na ČSFD a přidal, každému filmu o jednu * navíc, jako takovou podporu. Jediná věc na tomto filmu která mě i docela překvapila, byla ta že se nám na konci ukázalo takové "cameo" Freddyho legendární rukavice... Z mojí strany vrchol odpornosti a vrchol všech možných odpadů na ČSFD 0% horší film, jsem snad neviděl!!! Herecké výkony jsem snad viděl i lepší ve filmech o Sharknadu a tak bizarní a debilní výlevy, které si film dopustil..... by se měly považovat za protiprávní a pan režisér by měl přemýšlet o vyšetření! Jak jsem už psal nemám k tomu filmu ani špetku respektu a ani v plánu mít nehodlám. Vedle filmu Hellraiser: Judgment vrcholy bizarností a zvrácenosti. Jak jsem psal 0% ()

dainio

Och! Naprostá blbost...neskutečně pitomé pokračování kultovní slasherové série s Jasonem...to přecházení vetřelcoidního červa (Jasona) z oběti do oběti mi hodně připomíná další kultovní horor Tajemné zlo. Takže si myslím, že zde byla jakási naváznost...jinak Jason se objeví jenom na začátku a na konci...herecké výkony jsou na bodu mrazu a i dějově je to poměrně chabé když se vezmou v potas předešlé díly... ()

Utero

No na to jakou jsem očekával hovadinu to nebylo zase tak špatné. Naopak v některých momentech i celkem příjemně béčkařské a narozdíl od nadcházejícího Jasona X i v pohodě koukatelné. ()

jay.lee odpad!

The Final Friday? Takhle se zachází s legendou? Jednoznačně NEJHORŠÍ pátek. ...a pak Freddy potkal Jasona:-) ()

Bayův Pátek třináctého

Bayův Pátek třináctého

15.02.2006

Maskovaný vrah Jason Vorhees se s největší pravděpodobností dočká návratu na filmová plátna. O znovuzrození hororové ikony s hokejovou maskou se postará režisér Michael Bay a jeho produkční firma… (více)