Pátek třináctého 6: Jason žije

• Česko Pátek třináctého: Jason žije (více)

Jako dítě si Tommy Jarvis zkoušel jaké to je, když jiní umírají a tak zabil Jasona Voorhese. Stal se tak postrachem okolí jezera Crystal Lake. Jenže nyní, po nějakém čase si Tommy není vůbec jistý zda je Jason opravdu mrtvý. Jediná možnost jak se ujistit, je vykopat jeho tělo a tak se s přítelem jedné noci vydá na hřbitov. Bohužel pro Tommyho, a především jeho přítele, najdou namísto seschlé mrtvoly Jasona v plné síle, který se jako zázrakem vrátil! (Magic Box)

dread5

Od chvíle keď sa Jason preberie a vezme si masku, je tento film nádhernou cestou späť k prvým dielom, nádherná atmosféra Camp Crystal Lake, nostalgické skrývačky sa v lesoch a pokusy ako Jasona zastaviť. Do toho sa primieša otrasná záchranná misia detí a hlúpy koniec. To však neznamená , že je tento film zlý. ()

Rathe

Baf! Jak už název napovídá, tak Jason opět žije a jde opět vraždit. Stereotypně jako pokaždé. Nicméně vraždy jsou zajímavé a film prostě baví a ubíhá. ()

SidVicious

Trochu jiné kafé oproti 5 a 4 ale je to dobré na šestý díl.Jasonovo zmrtvýchvstání vymysleli moc dobře.A opět se vrací k Tommymu Jarvisovy.Vraždy místy vtipně někdy fakt brutální a jindy průměrné mě pobavily.Často tam hrála i pěkná rocková hudba.I Jasonovu smrt na konci filmu dobře vymysleli.Sice tento díl průměrný ale není vůbec špatný. ()

skarin.vojta

Po pěti neslaných nemastných dílech konečně zábavný a svižný film. Žádnou novou myšlenku jsem zde sice nezaznamenal, ale to vůbec nevadí, film si ze všech svých předchůdců bere to nejlepší a vše funguje, jak má. Pro mě ideální béčko. ()

tXtX

Áno áno, moja najobľúbenejšia časť. Po zabití Jasona v štvorke sa Tommymu vracajú pravidelne nočné mory. Rozhodne sa preto ísť na miesto jeho posledného odpočinku, aby sa presvedčil, či je Voorhees skutočne po smrti. Vykope zo zeme jeho telo a celé sa to samozrejme poserie. Do mŕtveho Jasona jebne blesk, on ožije a vyberie sa opäť do svojej loveckej rezervácie. Vtipné. Ale vážne. Šestka je prakticky čierna komédia. Sú tu skvelé hlášky, najlepšie úmrtia naprieč celou sériou okorenené vždy niečim zábavným a tiež to má výborný soundtrack, o ktorý sa postaral Alice Cooper s titulnou skladbou “Man behind the mask”. Neviem čo viac by som dodal. 90% ()

Raichu.Cz

Tohle pokračování je podle mě mnohem lepší než ten zbytek. Scénář je perfektní, Hudba sedí dobře, vzhled Jasona je mnohem kvalitnější. za mě 89% ()

kavralajka

Po setřesení červíků ze saka se bleskem probuzený Jason pustí do obyvavatel a návštěvníků Green Forest. Doslova hlava nehlava😆 Nečekaně humorná jízda! ()

Aceboris

Hromy a blesky oživili opäť nelutostné monštrum Jasona, ktorý svojej povesti nezostal nič dlžný. Narozdiel od 5tky " spoiler " kde ste tušili, že to on nemôže byť a nakoniec tomu aj bolo " koniec spoilera. Tu Ste od začiatku vedeli, že starý dobrý Jason je späť. Spôsob vraždenia sa od prvých častí vôbec nezmenil . Stará dobrá mačeta sem tam ruky a ide to samé. Rozdiel tu však je a to dosť podstatný, nakoľko Jason bol oživený netypickým spôsobom , nebude ho také jednoduché zabiť. Ďalšia podstatná vec je , že autor upustil od klasiky a to pekných nahých žien čo je škoda. Inak lepšie než 5tka a horšie ako 4ka. Slušné a poctivé pokračovanie, niečoho čo sa môže zdať niekomu nekonečné. Za mňa 6/10 ()

MrdDoHrnce

Docela dobrý díl, rozhodně lepší než úměrně negejská dvojka, ale horší než první šuk a ten pátý. Je tak na stejném hovně jako díl třetí. Ale je stoprocentně lepší než Fajnl Čeptr. Miluju tě Jasoně. I když si zasranje asexuální zmrd. Ty čuráku zasranej. Ty vyjebaná kundo. 6z10 ()

IamWerca

Už 6 pokračovanie Jasona mnohý v dnešnej dobe si povedia že načo toľko časti dosť ale povedzme si úprimne v 80 a 90 rokoch ak niečo zafungovalo snažili sa to udržať pri živote čo najdlhšie preto treba byť voči filmu ohľaduplný. Tento krát máme v réžii Tom McLoughlin ktorý vytvoril aj scenár čo mu praje ku cti. Máme tu opäť Tommyho ktorého tento krát hrá  Thom Mathews ktorý mi sedí viac ako John Shepherd. Bohužiaľ za mňa už nič prekvapivé nenastáva tak nemám už moc čo kladne či záporne hodnotiť. ()