Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

DruidKarel odpad!

Odporná a trapná sranda, kdy je do rádoby vtipů pouštěn smích. To si vážně myslí, že se to lidem líbí? Podle mě je tu přehercováno. Jsou tu jenom lidi, kteří se moc už dneska do kvalitních filmů nedostanou, a proto berou jenom role v seriálech. A pak to tak taky vypadá. ODPAD! ()

Amroth666

Totalní odpad a opět je u toho NOVA.U této komedie jsem se opravdu nepobavil. Je mi líto. Dvě hvězdy za dobrých pár dílů a taky za herce, jinak fakt děs a je to škoda, protže jsem se na Comeback těšil. ____ Bohužel! ____ ()

C0r0ner

Nic úžasného, ale na českou seriálovou tvorbu to je pořád sqost. Hodnocení by bylo horší, nebýt dvou věcí. Celá ta věc je tak nějak laděná do metalu. A především díl Zlatá ledvina, která je nejen zdaleka nejlepším dílem Comebacku, ale jedním z nejlepších dílů všech českých seriálů vůbec. Je strašná škoda, že Bruntálu byla věnována sotva půlka času, protože jinak to mohlo být ještě mnohem lepší. "Došlo bahno." Chčiju smíchy. 75% ()

Cheeter

I přesto, že některé díly stojí za starou belu se jedná o náš nejlepší sitcom. Na naše poměry docela zvláštnost ho vůbec vidět, o to je lepší, že se povedl. Těch přibližně padesát dílů bylo tak akorát, už by to dál moc nedávalo smysl si myslím. A rozhodně se k němu někdy vrátím a pokusím se naučit některé hlášky, jak to mám ostatně ve zvyku. ()

dubinak

Že je nemožné natočit český a navíc k tomu opravdu vtipný sitcom? No, světe div se, právě jste navštívili jeho profil. Comeback má sice velice specifický humor a rozumím, že spousta lidí má k němu předsudky nebo ho nemá rádo. Pro mě je ale Comeback špičkou v českých komediálních seriálech, kterých je opravdu skoro nulové číslo. Kromě asidvou epizod jsou výborné všechny a scénáře jsou prošpikované vtipnými hláškami. Námět je navíc neskutečně originální na české poměry. Skvělé je navíc i obsazení a od dob Comebacku jsem Matonohu snad neviděla v jediné sympatické roli. Skvělá Babčáková i Batulková. Prostě za mě famózní a nehodlám se zviklat zdejším sucharským hodnocením. ()

Morzael

Delate si srandu? Tak vysoka hodnoceni na takovouhle blbost, ktera si hraje na sitcom? Prominte ale tohle mi pripada jako naprosta traparna. Priserne zahrany, trapny ''hlasky'', a zapletky udesne.... No asi uz jsem moc zkazenej dobrymi britskymi sitcomy. ()

Fallen_One

Marná sitcomu snaha. Sem tam se tam objeví nějakej joke kterýmu se zasměju, ale...Přátelé a HIMYM alespoň nepřehrávaj, například Matonoha neni zrovna herecky upřímný. ()

MarekT

V souvislosti s Comebackem se mluví o prvním podařeném sitcomu a rozvíření stojatých vod českého seriálu. To první pravda není, zato to druhé tak trochu je. Když se člověk podívá na program Novy, tak ho hned bolí oči ze samého telenovelovitého braku, jemuž kraluje v úterý a ve čtvrtek Ordinace. Comeback v tvorbě Novy ovšem trochu vyčnívá. Dokáže nabídnout i občasný výskyt dobrých vtipů hlavně ze strany Martina Dejdara (Ozzák). Ovšem špatných nebo trapných vtipů je tam více. Zato potěší popkulturní narážky - co se jich týče, zajímalo by mě, jak je chápe mladší publikum... Dále se moje povídání bude týkat umělého smíchu. Ano, vyskytuje se i v amerických a hlavně britských sitcomech (vrchol žánru). Ale do českého prostředí mi to nějak nepasuje. Myslím, že by to šlo i bez něj. Však jen se podívejte na Hospodu, která to dokázala zvládnout i bez něj. A humor byl u ní navíc typický český, ne přejatý ze Západu. Proto si myslím, že třeba oficiální název stránky Comebacku (konecnekomedie.cz) je nepravdivý, vždyť jsme tu měli Hospodu a taky Takovou normální rodinku. Takže konečné hodnocení - dvě hvězdy za občasné povedené momenty a originalitu. *** Doplněk (22.4.2009): Druhá série se bohužel zhoršila, ovšem hodnocení neměním, protože zrovna dnešní narozeninový díl se doopravdy povedl, a jak tak nad tím dumám, byl asi z celé série nejlepší. ()

pufina

46. nejoblíbenější seriál? Prosim? I kdybych byla mentálně retardovaná, tak bych se tomu nezasmála. Herecké obsazení mě neupoutalo, děje různých dílů také ne. To má být zřejmě snaha udělat "světový sitcom" počesku. A výsledek? - Pro mě hodně velký podprůměr, sorry Ozzáku. ()

pakobylka

"Comeback" je v našich zeměpisných šířkách a délkách úletem vskutku ojedinělým a pozoruhodným, třebaže jeho úroveň je značně proměnlivá. Situace se má tak, že jsem ho nikdy cíleně nevyhledávala, takže jsem v klídku prošvihla jeho začátky. Teprve když se suverénně zabydlel na televizních obrazovkách a jejich prostřednictvím se nenápadně, v tichosti infiltroval i do našich domovů, zaregistrovala jsem jeho existenci. Díky poměrně častým comebackům na TV Nova, která ho stvořila, jsem některé jeho kousky viděla vícekrát, zatímco jiné mi mazaně unikají. Mnohé jsou vpravdě brilantní, nicméně najdou se mezi nimi i takové, které se vyznačují určitým stupněm slaboduchosti. 3* jsou tak akorát, ale září jasně, jejich světlo je čisté - a na nebi showbusinessu mají své pevné místo. ()

Mol

Tak tenhle seriál je jeden z mála, kterej v TV sleduji a musím říct, že jsem si ho dost oblíbil. Iva Pacovská je kus, Ozzák ví co je to muzika a Matonoha je dobrej šílenec. ()

Ruuzha

Už je to, že seriál vznikl, tak že byl vybrán z návrhů které vznikly na popud "vymyslete nějaký sitcom" udává jeho kvalitu. Místy, je však i vtipný a pokud divák nehledá nic jiného než poněkud vyumělkovaný hovor, může pobavit. Po určité době musím doplnit, že se to poněkud zlepšilo a proto a já přidávám :) ()

Angelopul odpad!

Největší problém tohoto příšerného seriálu není scénář, který je místy až překvapivě vtipný, ale zpracování, které připomíná, ale je možná horší než televizní lekce španělštiny. A obsazení, které hraje hůř než lokální dramatický kroužek ve Veselí nad Lužnicí. ()

Blackros

Co jsem tak zaslechl o tomhle počinu před jeho vydáním byly vcelku slušné informace. Myslím si ale, že češi prostě nedovedou udělat sitcom, který by bavil situačními vtipy jako třeba Přátelé. Největší problém je asi u herců, ze kterých naprosto čiší topornost a určité "úsměvné" prostoje ve ztichlých kulisách ve mne vyvolávají spíš vztek a smutek nad naší neschopnosti. Nemohu soudit naprosto objektivně, protože jsem shlédl pouze 4 díly, ale snad to stačí k verdiktu 15% za občasný vtip, který by se dal označit jako průměrný. ()

dr.fish

Za posledních pět let jsem u žádného českého seriálu nevydržel až do konce. Tehle mám dokonce ve videotéce. Je zajímavé, jak úspěšně si vede seriál Okresní přebor, ve kterém je oproti Comebacku tak dvacetina nápadů a tisícina energie!!! ()

Šimpy

Tak jsem to zpočátku ignoroval, říkaje si, co to bude zase za sr..ku, ale po pár dílech jsem byl celkem příjemně překvapen...herci jsou vtipní a scénáře čím dál lepší...a není divu, když jsem se v titulcích dočetl jméno Tomáš Baldýnského, tak jsem pochopil a už se s tím vezu.... ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý