Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Mol

Tak tenhle seriál je jeden z mála, kterej v TV sleduji a musím říct, že jsem si ho dost oblíbil. Iva Pacovská je kus, Ozzák ví co je to muzika a Matonoha je dobrej šílenec. ()

phoebe.h2

čekala jsem daleko horší..buď počase uberu a nebo nějakou hvězdičku..zatím je předčasné tenhle sitcom odsuzovat.Třeba ještě překvapí ()

AdaMM

Čtyři hvězdičky kvůli tomu, že 1) se objevil český seriál, na který se dá dívat 2) některé hlášky jsou naprosto super 3) a vůbec! ()

Sharlay

Nehodnotil bych to tak ostře, ale rozhodně Comebacku do dokonalosti schází hodně. Spousta vtípků je mnohdy nedotažených do konce, jsou často předvídatelné a ten humor je evidentně výsledkem špatné snahy napodobit anglické britcomy. Nehledě k tomu, že mezi tvůrci se objevil i pan Tomáš Baldýnský, dle mého ten absolutně nejhorší filmový kritik u nás, poněvadž je téměř pořád neobjektivní a vnáší do svých recenzí chaos a nesourodot v názorech na různá odvětví filmového průmyslu, kterážto se pro něj zřejmě mění stejně často jako obličej Michaela Jacksona. Bravo, pane Baldýnský. Chtěl bych si přečíst Vaši recenzi na Comeback. ()

tomeek

Asi to nej, co kdy Nova vypustila, ale i tak je to horší, než jakýkoliv v současnosti běžící sitcom. Zajímavé je, že u How I met your mother nemám pocit, že je to celé ve studiu. Snaha tam je, ale ten humor je opravdu jednoduchý... Škoda. ()

dr.fish

Za posledních pět let jsem u žádného českého seriálu nevydržel až do konce. Tehle mám dokonce ve videotéce. Je zajímavé, jak úspěšně si vede seriál Okresní přebor, ve kterém je oproti Comebacku tak dvacetina nápadů a tisícina energie!!! ()

vesper001

Sparťani Marťani koupili si bejka, čuchali mu pr…, jestli ještě dejchá. Pokud se teď usmíváte, Comeback vás může tu a tam lehce pobavit. Jestli se válíte smíchy po zemi, je to seriál natočený právě pro vás. ()

Nivenx

Oproti tomu jaké seriály u nás jednou je Comeback opravdu třída. Martin Dejdar jako Ozzák je prostě fenomenální, Lexa jak by smet a zbytek taky nenudí a tohle opravdu stojí za to. 70% ()

Mylouch

Pak že Dejdar nenatočil slušnou ságu ! I když postavy nejlehčího žánru jsou rozvrženy nosným způsobem, nápadů se v Čechách nikdy nerodí na víc dílů. ()

otík

Asi nejlepší český sitcom, ale i tak jde vidět, že to prostě není česká doména. Jediným pořádným sitcomem v našem prostředí tak zůstává Fan Vavřincové Taková normální rodinka. Ale i tady je občas o zábavu postaráno, Dejdar je skvělý a i další postavy jsou správně prdlé. Ano, dá se na to dívat a v rámci tvorby tv Nova to je dobrý počin. ()

ing.Frosty

Nejlepší současný český seriál. Težko uvěřit, že vedle těch sr**ek jako Ordinace, VKV dokáže naše komerční televize vymyslet i něco vtipnýho, svižnýho a sympatickýho. ()

AntonG.

Vypadá to na lehce nadprůměrnou českou snahou o sitcom. A jo, párkrát jsem se i zasmál. Ale na více jak 2* to stejně nevidím.____Po pár dílech zvedám na 3*, přece jenom v každém dílu, co jsem viděl se najde něco, co mě pobaví. ()

wader

kdyby to bylo natočeno tak před 10-15 lety, uznal bych to jako dobrou šou, ale dnes to uznám jen jako křečovité napodobení seriálů typu Přátelé nebo Krok za krokem, s pokusem zalátat díru ve vysílacím čase TV Nova ()

Lolita

Tak asi jedno nejlepších co se týče seriálové tvorby tv nova. A i z té české.. a já vím že to nesnášíte, to "z české seriálové tvorby" ale je mi to fu(c)k, stejně tady nechám. Lexa je debil, ale baví mě, strejček Dejdar je pilíř celého seriálu. Snad kvalita nepůjde s přibývajícími díly dolů.. ()

filmmovier

Tenhle seriál, který už bohužel měl, co nabídnout, patří k tomu nejlepšímu, co se tady natočilo. Kdo by neměl rád Ozzáka nebo Lexu ? ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý