Soukromé pasti

Česko, (2008–2011)

Zdena Studenková, Jan Budař, Martha Issová, Josef Polášek, Marek Daniel, Miroslav Etzler, Klára Issová, Roman Zach, Vilma Cibulková, Aňa Geislerová (více)

Série(2) / Epizody(16)

Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění – než si s něčím poradíme, je to jinak. (TV Nova)

lapatata

Vynikající televizní série dechberoucích příběhů, naprosto dokonale zahraná novými tvářemi i známými herci. Odvážné, provokativní, inteligentní. Těším se na pokračování. ()

Mrnavej

Snad jediný seriál, kde bych raději hodnotil jednotlivé epizody, než celý seriál. Nejvíce mě totiž zasáhla epizoda "Tatínkova holčička", kde exceloval slizký Etzler (no offense)! Ostatní díly docela zaostávají, ale stále se drží nad českým seriálovým průměrem, takže za mě 70% celkově, 90% Epizoda Tatínkova holčička, zbytek epizod cca kolem 60-70% Jen tak dál TV Nova, a možná někdy budu vaše seriály vyhledávat... ()

pidla

Díl V síti je vedle Fajn brigády a Tatínkovy holčičky nejlepší z celých Pastí. Výborně napsaný, zahraný, autenticky natočený. Škoda jen trochu bezradného konce. JInak ale nechápu, proč se to tu hodnotí jako celek, když mezi jednotlivými díly jsou tak propastné rozdíly, jako např. mezi výše uvedenými a třeba Ukradenou spermií nebo Malým teroristou, což jsou docela trapné paskvily. Pasti přece nejsou seriál, ale cyklus a každý díl má jiné autory. Proč nejsou jednotlivé díly uváděny zvlášť, jako v případě cyklu Černí andělé, dokumentů 13. komnata a dalších? Jako bezesporu nejvýznamnější počin TV NOVA by si to Soukromé pasti (i jejich tvůrci) rozhodně zasloužili. ()

marien1039

Velice zajímavý počin. Některé příběhy jsou sestakramensky dobře natočené, jiné velmi slabé. S každým dílem je to jako na houpačce. Z těch slabších bych jmenovala jen pro výstrahu, že je poměrně zbytečné se na ně koukat třeba: Malý terorista (nudný příběh, naprosto hrozná Aňa Geislerová), DNA jako důkaz (Jan Budař hraje naprostého idiota na liskanec, nevím, jestli je prostě hraje rád a dobře nebo prostě nic jiného hrát neumí, každopádně u všech jeho rolí jsem zatím rostla), Láska v moll (Jiří Bartoška by na svůj zjev měl mít zbrojní pas, naprosto nechápu, co na něm obě ty ženské viděly, skoro stejně špatná Vilma Cibulková, jediné světlé scény byly s paní Vašáryovou, té bych i tu roli věřila) a Riskantní interview (omlouvám se, možná je to tím, že tam hraje mnou nesnášená Veronika Žilková). S těch hodně dobrých určitě Ukradená spermie - příběh podle skutečné události jen s poupraveným koncem. Ve skutečnosti ta holčina nebyla tak rozumná a prachy po nedobrovolném otci vymáhala. Dále docela zajímavá Jiná láska (kde bohužel asi v rámci nějaké dobré vůle obsadili extrepně herecky nefungující Zuzanu Norisovou, ale jinak příjemné), určitě Fajn brigáda. Nikdy by mě nenapadlo, že budu sympatizovat s kurvou, ale tady se to vážně děje a napostý hřeb celé série je extrémně nechutně věrný, slizký a odporný Miroslav Etzler jakožto "milující" otčím v příběhu Tatínkova holčička. Jakožoto člověk, který se zajímá o syndrom CAN musím říct, že je to setsakramensky věrný obraz toho, jak to někdy probíhá, včetně toho konce ze strany té matky. Člověku až mrazí při faktu, že zneužívání není až tak neobvyklé, jak se veřejnosti zdá... ()

Stupet

Nenazvala bych to seriálem, ale spíš krátkými jednotlivými filmy. Dívala jsem se na to moc ráda. Je pravda, že některé díly mne moc nechytly, jako třeba díl s Bartoškou. Ale vše bylo natočeno dobře. ()

Tucinka

moc se mi ty příběhy líbily, takové píše sám život...a Nova to dobře zpracovala...některé díly jsou trošičku slabší, ale ráda se k této sérii vracím ()

Dr.dogous

Příběhy od různých scénáristů, zákonitě různé úrovně. Tématem je láska i nenávist, dvě sestry, bratr je pomsta. .Žena buď miluje nebo nenávidí. Třetí možnost nezná. Nic není sladší než pomsta. Viděl jsem např. díl, kdy Langmajer vzal právo do svých rukou po té, co mu násilník zavraždil manželku. Nejlepší paměť má nenávist. 78% ()

Awer

Proboha co víc už byste od Novy chtěli! Je to čirý zázrak a odvaha vyobrazovat svět realisticky a nechat lidi nebýt hrdiny konzerativních archetypů, jíž pořád nemá 90 % filmařů, je naprosto admirable. Bravo ()

Jiesaj

Pro začátek to vůbec nebylo špatné. Jako kdyby si kamera náhodně našla pár lidí a natáčela kousek jejich života. Působilo to hodně věrohodně, jako by to vůbec nebylo hrané. Výkon Tatiany Vilhelmové je zde opravdu výborný. ()

Michaell

Viděl jsem jen druhý díl a konec prvního a musím říct, že srovnání s televizním průměrem dopadá jednoznačně ve prospěch tohoto titulu. Současné televizní filmy dost často působí dojmem, že byly natočeny tak cca před patnácti lety. Tento pocit mě v tomto případě nepřepad. V rámci televizní zábavy je to tak 70 %. ()

st.lupen

Když jsem viděl první díl, co celkem se mi seriá líbil, bylo to něco nového. Po shlédnutí dalších třech dílů nadšení opadlo, příběh bývá vyobrazen velice černobíle a naposledy jsem se už vyloženě nudil ()

Severed

Škoda, že nejsou všechny díly tak dobré, jako Jiná Láska. Byla by to bomba. Sice stále pravidelně sleduji, ale některé díly jsou moc průměrné, což je škoda. Malý terorista byla vážně hrozná podívaná :-) ()

pleva

Za fajn brigádu, kterou jsem viděl jako první bych dal i 5 (měla drobné nedostatky ve scénáři). Jenže tahle řada měla s postupujícím časem stále víc nevěrohodné scénáře a sestupně kolísavou tendenci. I tak tam bylo dost vtipu a pěkné podívané (vzít ty nej herce a vyprodukovat průměr asi není těžké). Nedotaženost a přílišná povrchnost je chyba, ale i tak série patří k tomu nejlepšímu, co NOVA vyprodukovala. PS: Ještě teď mě mrazí, když si vypomenu na zvrhlého otce Etzlera a jeho promluvu k rodině.. ()

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny