Spolek nemilosrdných

• Česko Sesterstvo nemilosrdných (více)

Pětice vysokoškolaček tvoří tajné sesterstvo, které musí držet pohromadě navzdory všem překážkám. Toto pouto je podrobeno těžkému testu, když po divoké párty zemře jedna z nich. Raději, než přiznat se policii a pohřbít si vlastní budoucnost, rozhodnou se dívky zahladit zločin a ukrýt zkrvavené tělo. Léta poklidně plynou a kamarádky pomalu končí studium na univerzitě. Na rozlučkové oslavě se však ukáže, že někdo ví o jejich strašlivém tajemství a hodlá se mstít. Je snad mrtvá dívka pořád naživu?

Napínavá teenagerovská vyvražďovačka Sesterstvo nemilosrdných je remakem klasického hororu Dům milosrdných sester z roku 1983. Jeho důležitost v rámci žánru dokazuje i fakt, že byl vybrán na První filmovou přehlídku Quentina Tarantina v Austinu v roce 1996. (oficiální text distributora)

SunWuKung

totalna vykradacka vreskotu + i know what you did last summer... ziadna originalita, ziadne napatie. nevedel som sa dockat kedy to skonci. ()

Nikol10

Já mám prostě ráda filmy z amerického školního prostředí. Na klasické vyvražďovačky se moc ráda nedívám,ale zaujalo mne právě to prostředí vysoké školy. Začalo to dobře,žádný pomalý rozjezd. Hlavní hrdinky mi taky sedly,nejvíce zaujala Leah Pipes, byla krásná mrcha! Vraždy průměrné, lekačky sem tam,ale nic moc. Vlastně bych film dala do průměru,poněvadž mě bavil,ale moc nepřekvapil. Hvězdičku navíc dostává za dobrý začátek a již zmíněnou Leah. ()

TommyDiamond

Od tohoto filmu jsem dostal přesně to co jsem od něho očekával. Přihlouplou teenagerskou sériovou vyvražďovačku ve stylu vřískotu či tajemství loňského léta. To vše s pěknýma namyšlenýma fiflenama, kde za oficiální vraždící nastroj byl zvolen křížový klíč na kola. Je pravda, že podobné snímky byli cool, před dobrými deseti lety a dnes se na ně díky náročnosti diváka nahlíží spíše skrze prsty. Mě ovšem snímek nezklamal. Jelikož jednoduchost, přímočarost a mladí má svou nespornou sílu, dávám slušné tři hvězdy. ()

DoubleJo odpad!

Tak toto bola vazne morda pre mna. Sam sebe sa cudujem, ako som to mohol vydrzat pozerat do konca. No a tie postavy. Jedna protivnejsia ako druha, dalsia zase skoro cely cas iba dostavala zachvaty a revala no jeden by bol z toho na nervy. A co mi vadilo uplne najviac bola ta kamera a ten strih, mal som seriozny nabeh na bolest hlavy. Byt tak epileptik tak dostanem davno zachvat z toho stroboskopu. A bohuzial moje hodnotenie nezvysia ani "dokonale" postavicky, tvaricky, zadky a nahe kozy vo vacsom mnozstve. ()

Pitryx

V podstatě směs loňského léta, vřískotu a jiných konin. A protože je vesměs hodnotím stejně, nevidím důvod hodnotit toto jinak. Určitá napínavost zde je a zábava jakž takž. Nic víc o těchto snímků čekat nelze a také se vesměs nečeká. Myslím, že podruhé není na co se dívat. ----------------------------------------------------------- No ono když je to stále dokolečka dokola, tak je to jako s tím opakovaným vtipem, který pak již není vtipný. Změní se jen počet obětí, způsob zabití a vrah. Ale klišovité to zůstane. Ani tento film nepřinesl nějaký nový prvek. Prostě když na to budete kouka,t stále budete mít neodbytný pocit, že už jste to někde viděli. V tomto filmu je to málo gore, zbytečně natažené a zbytečně dlouhé. Takže se starým komentem v podstatě souhlas. 201411129217/9636 ()

Marrianna

To co se zpočátku zdálo, jako celkem příjemný i když stokrát obehraný film, se stalo vážně děsnou sračkou. 1 hvězda za začátek, dál bych byla raději aby vypli proud a já netušila doteď jak se to celé vyvine. Vše šlo do kytek, a korunou na tom všem je fialový bodlák s brokovnicí v ruce, absurdní vrah a ještě absurdnější odhalení - naprosto nelogické konání snad všech pánských postaviček, a vyděšená rozumbrada, která se stane snad Xenou či co? Vážně? No zvládám kde co, jelikož jsem posera, vyhledávám k ukojení svých lekačských choutek celkem Béčkové horory s podtitulem "vymlátíme pár americkej teens" no ovšem tohle bylo vážně hodně mimo mísu. ()

Mamlas odpad!

Nějaké krávy, jedna bruneta, druhá zrzka, třetí asiatka a dvě blondýny, už z té kombinace lze odhadnout vyvážené kzblití, kecají, řvou, tančí a vymýšlejí cipoviny s dalšími šuliny. K tomu ruční kamera a debilní scénář a debilní děj. Nedívatelná hňupárna. (2%) ()

oliveros

Závavka, pri ktorej sa dá isto bez problémov schrúmať aj ten najväčší kýbel pukancov. Oddychovka, ktorá aj napriek silnému kopíraku funguje a zabáva. Nemôžem mať výhrady, presne som vedel do čoho idem. Logika, originalita, serióznosť? Ale prosím Vás, veď preto sa slasher nepozerá. ()

Cechyno4

Čekal jsem klasickou vyvražďovačku, kterou jsem nakonec dostal. Chvílemi jsem se bavil. Ale opravdu jen chvílemi. Film vám určitě nenažene husí kůži, nenavodí pocit strachu a nejspíš se při sledování ani jednou nevylekáte. Je to prostě ten druh hororu, který ani neurazí. Bohužel však ani nenadchne. Taková pohodovka, u které člověk může na chvíli vypustit. Komu se líbí horory stylu Vřískot či Tajemství loňského léta by se tento počin mohl líbit. I těm kteří mají rádi v hororech pěkná, sexy děvčata :) V procentech u mě tak za 40 %. Víc dát nelze. ()

hwnd

No, logika si sice vzala na tohle dílko dovolenou, ale jako nenáročná zábava, která pobaví, to nebylo špatný. ()

mikessc

Podla mna tento film nie je rozhodne zly, velmi zle kritiky som si precital na neho a vobec nezdielam názory. Podla mna celkom podareny slasher 70% ()

moviefan4

Pre mňa lepšie ako originál. Lepši sa mi na to pozeralo a teda aj na herečky. Na to hlavne. Inak je to taký oddychový horor. ()

J.Mayen

Zde jde opet cerpani z pribuznych slasheru, Vriskot, Tajemstvi lonskeho leta a dalsich,ale svym zpusobem musim uznat, ze krome blbeho pribehu, naivne zobrazenych lidi a neustaleho sexualni podtextu jsou gore sceny proto tohle Becko velmi povedene. Trochu me mrzela zbytecne natazena stopaz a za kazdou cenu pridavani dalsich nesmyslnych akci a mlzeni kdo ten dotycnej vrazdici, z cehoz ke konci zbyly snad 3 vzrazi nezavisle na sobe. Takze pro priste bych prosil scenar aby si vybral. ()

Tartaros

Uz sa tesim co za somarinu bude zase toto, mozno prekvapi ale myslim si ze nie... V kazdom pripade chcem upozornit nato, ze dej je velmi podobny, ba priam taky isty ako film HOUSE ON THE SORORITY ROW. Neviem ci ide opät o dalsi remake, no z ukazok sa mi zda, ze niekto uz nema vlastnu tvorivost a tak musi "prekopirovat" iny film a urobit k tomu par malinkych zmien :) ()

(=LIFTY=)

Dobře zrežírovaný a hudebně podkreslený slasher, se stejně stupidní zápletkou, jako byla většina postav ve filmu. Víc než "vymývač mozku" jsem od toho ani nečekal. Bonusem bylo pár narážek na dnešní dobu a originálná úmrtí. ()

MFZB

Tento môj weekend sa nesie v pozeraní slasherov a po pozretí filmu Tajomstvo minulého leta som pravdupovediac od tohoto filmu nič nečakal, ale prekvapil ma. Síce nebolo to bohviečo, ale pozearteľné proste. Vkuse je to o tom istom dookola, ale filmy kde sú pekné ženské a kde aj niečo ukážu sa hned lepšie pozerajú. Proste prilepšil som tú hviezdu už len preto, že ma film milo prkvapil. ()