Epizody(14)
-
Salü Palu (S19E01)
-
Schuldlos schuldig? (S19E02)
-
Sein letzter Wille (S19E03)
-
Die Brüder (S19E04)
-
Zlomené květy (S19E05)
-
Pomatenost (S19E06)
-
Spuk aus der Eiszeit (S19E07)
-
Pleitegeier (S19E08)
-
Samovazba (S19E09)
-
Tödlicher Treff (S19E10)
-
Feuerwerk für eine Leiche (S19E11)
-
Winterschach (S19E12)
-
Programmiert auf Mord (S19E13)
-
Moltke (S19E14)
Hrají
Horst Michael Neutze
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Christine Wodetzky
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Peter Jochen Kemmer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Manfred Böhm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Karl-Heinz von Hassel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Helga Kruck
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Lutz Mackensy
Německá říše
Nejlepší seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Fritz Wepper
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Franz Rudnick
Německá říše
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Veronika Faber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Hans Clarin
Německá říše
Nejlepší seriály:
Černá ovce (1985) (seriál)
Pipi Dlouhá punčocha (1969) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Angela Roy
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Ronald Nitschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Thomas Ahrens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Mogens von Gadow
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Eckart Rühl
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Silvia Tietz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Hans Wyprächtiger
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Renate Krößner
Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Götz George
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)