Reklama

Reklama

Sebevražedný oddíl

  • USA Suicide Squad (více)
Trailer 3
USA, 2016, 123 min (Director's Cut: 134 min, Alternativní 111 min)

Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. (Freeman Ent.)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

dragon94

proporce postavy tomu neodpovídají... rozhodně né... Aflleck má kostým celí černý, tenhle je šedý, jen má černý plášť..

 

Tak nevim, třeba nevychytali toho dublera/kaskadéra... 

 

Každopádně by to nebylo špatné.. kdyby tam byl jen jako flasback jak Joker zabije Robina... taky taková drobnost která ve filmu nebyla vysvětlena. 

na příspěvěk reagoval Beckett51, dragon94

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Merengues9

já sem jedině pro Star Trek Novou generaci, Picard !!! ale odpad dávat nebudu, když sem to neviděl a dát jen tak protože to nemám rád ? ale kuš 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

to mně právě jo a to že sem ho neměl a vlastně nemám rád, o to je to větší pecka, že ho jako Batmana zbožňuji, prostě ironie 

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Merengues9

Nevím ten jeho smích mi v traileru přišel strašně umělej a ani se mi nelíbí moc ta jeho stylizace. Ale nebudu ho hned odsuzovat stejně jako Bena dokud sem ho neviděla a neukázal že není nejhorší ale ani nejlepší :D

na příspěvěk reagoval Merengues9, Prometheus69

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Merengues9

to Město byla šaškárna, jako nejvíc mně zabilo jak tam Jeremy Renner honil toho policajta kolem auta, a ke konci brutální nájezd na Benův obličej, v tu chvíli sem už byl rozhodnut vyskočit z okna 

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

To si nemyslim...i na Ledgera se nesla vlna kritiky jak muze takovy hezounek hrat nekoho takoveho a ze na Nicholsona nema a jak to nakonec dopadlo :-) a navic naliceny Leto vypada opravdu jako psychopat takze ja jeho kritiku nechapu.

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Merengues9

né jako já fakt nevim, možná sem dal něčemu co máš rád odpad a pořádně si to podal, ale exot jako tady prometheus nebo Stallone nejsi takže nic jiného než li odpad tvé lásce mně nenapadá 

na příspěvěk reagoval Merengues9

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

prosím tě Ben co by Baťa, nejen že fyzicky a vzhledově, odpovídá dnešnímu komiksovému a Arkham sérii odpovídá, ale zároveň ho nejlépe hraje a jako bonus, láme zlým zmrdům krční obratle, hrudníky, nohy a hlavy jim zaráží do velice bolestivých pozic, v tom lepším případě, nebo je prostě rozstřílí na hadry 

na příspěvěk reagoval CCCPrincess, Prometheus69

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

No tak v tom pripade se nema cenu k tomu vracet :-D Ja ho mam zafixovanyho do romantickych blbosti, ale prave jeho Mesto me presvedcilo ze je skvely herec a reziser a Bruce Wayne to jenom potvrzuje.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

nooo ještě do nedávna byl nejlepší Batman Bale, pak přišel tady vazbič Ben a celé to shodil na zem a teď je na trůnu on, takže počkejme na film, kdo ví třeba Leto bude úplně budliky budliky a koláč do obličeje jako přídavek 

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Merengues9

Harley Quinn je hlavní tahák filmu :D Reakcím na Leta se nedivím, sice ho nechci soudit a chápu proč Jokera až tak změnili ale to nic nemění na tom že Joker je jen jeden a všichni víme kdo jim je :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Merengues9

Související novinky

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

Ještě před premiérou Flashe režisér a nový šéf DC Studios James Gunn uvedl, že veškerá komiksová tvorba studia počínaje jeho snímkem Superman: Legacy bude jedno velké propojené univerzum. Již delší… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Poslední snímky režiséra Davida Ayera (Drsný časy, Králové ulice) nebyly přijímány vůbec dobře. Sypat se to začalo už Sabotáží z roku 2014, následovala komiksárna od DC Sebevražedný oddíl, který se… (více)

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

04.05.2022

Zatímco nové vedení studia Warner Bros. vymýšlí, co vlastně sakra dělat s jejich hraným DC portfoliem, respektive jak kupu nesourodých projektů usměrnit tak, aby z toho postupem času vzešlo druhé MCU… (více)

Willem Dafoe jako Joker?

Willem Dafoe jako Joker?

19.01.2022

Herec Willem Dafoe (Spider-Man: Bez domova, Maják, Vražda v Orient expresu) dlouhé roky poslouchá ze všech stran, že by byl perfektní volbou na postavu Jokera. Batmanův arcizáporák a jedna z… (více)

Reklama

Reklama