Reklama

Reklama

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic

  • USA Hansel & Gretel: Witch Hunters (více)
Trailer 2

Malého Jeníčka a Mařenku zavedl jejich otec do hlubokého lesa a tam je nechal osudu. Jeníček s Mařenkou našli perníkovou chaloupku, ve které byla ježibaba a ta je chtěla vykrmit a sníst. Když chtěla hodit Jeníčka do pece, děti ji přemohly a upekly v peci. Od té doby loví čarodějnice... Jeníček a Mařenka už jsou dospělí a putují po světě. V jednom městě chce šerif Berringer upálit ženu jménem Mina, kterou obvinil z čarodějnictví. Jeníček s Mařenkou ji ale na poslední chvíli zachrání, protože poznají, že to není ježibaba. Poté se vydají na lov čarodějnice v blízkém lese. Čarodějnici sice chytí a zabijí, ale jejich hlavním úkolem od starosty je najít unesené děti – a ty zatím nenašli. Mezitím se parta lovců snaží chytit čarodějnici, která děti unesla. Čarodějnice Muriel ale všechny zabije. V hospodě se Jeníček a Mařenka seznámí s Benem, který se o čarodějnice také zajímá. Do toho přiběhne jeden z lovců, který všem řekne, že čarodějka zabila jeho kamarády, a sám pak vybuchne. Jeníček s Mařenkou se vydají lovit čarodějnici do lesa... Nalákají ji na volání dítěte o pomoc. Jeníček s Mařenkou čarodějnici, což je Murielina pomocnice, chytí a zjistí, že čarodějnice potřebují ke svému rituálu získat dvanáct dětí. Nyní jich mají jedenáct a jdou si do města pro poslední... (TV Prima)

(více)

Diskuze

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

Čau. Prosím vás, neví někdo přeložený dialog v té scéně, kde se v tom městěčku udělá Jeníčkovi zle a jde stranou, do nějaké ulice a tam říká něco ve smyslu: "Když jsem byl malý, ježibaba mě předávkovala perníčkem" a ta bílá čarodějnice mu odpovídala něco ve smyslu "Ty máš cukrovku vid?", už nevím jak to přesně bylo. Našel by se tu někdo , kdo si dialog v této scéně zapamatoval ? :) Když tak děkuji předem. 

na příspěvěk reagoval Petrasuvicka, Tom_Lachtan, jarous

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Petrasuvicka

Cinema city má hezčí web to jo, ale zase má naprosto tragický rezervace ty sou u Cinestaru hezký, rychlý, pohodlný.....   Kouzelné úterý od T-debile? :D :D to je vtipný že v Cinestaru je to samý od O2 a dá se tak chodit uplně zadarmo, ale já to nevyužívám ikdyž bych mohl, sem línej chodit do kina v úterý :D ...   Ty plakáty sou dobrý osobně sem je ještě nebral posledně mi to nevyšlo když je to jen jeden den v měsíci a přesná hodina, ale příští tejden si pro ně du :)

na příspěvěk reagoval Petrasuvicka

Petrasuvicka

Petrasuvicka (hodnocení, recenze)

Paulie88

musím se tedy přidat k těm cenám, já osobně mám radši Cinema City, dokážu tam chodit za 105-119 korun, záleží, jestli jdu na clubovou kartu + studentskou slevu nebo jestli jedu na Kouzelné úterý od T-mobilu...takže si nemyslím, že je Cinema City zákonitě dražší oproti Cine Staru. Mě u C.Staru vyloženě vytáčí jejich webovku, nelíbí se mi, nemůžu si pomoct a navíc City je pro mě dostupnější z hlediska vzdálenosti a dopravy. Zrovna včera jsem si dala Jeníčka za 105 korun :) jen mě teda vyloženě sere, že třeba City nenabízí ty plakáty, ráda bych jednoho Jeníka ulovila. Tedy možná že nějaký akce maj, ale nejsem si vědoma, že bych nějakou takovou viděla

na příspěvěk reagoval Paulie88

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Falconica , Paulie88

 

 

 

Paulie: Ne, že to kino stejně stojí stejný prachy ať vidíš reklam dvě minuty, nebo deset    ´=oD

Falconika: Ale voni to dost často dávají i v době, kdy má běžet film (o;

na příspěvěk reagoval Falconica

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan

Nechápu co si napsal, jako že je odemě podraz když tu reklamu neuvidím? Nechápu jak, kino dostane zaplaceno tak i tak jemu je to jedno, já reklamy stejně nevnímám a ze mě může bejt kino rádo, že tam sem každej tejden :D

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Falconica

No ještě miulej rok sem si dost vybíral protože nebyly peníze, ale teď sou, tak chodím skoro na všechno ale jen na to co mě zajímá, letošní rok je ale hodně nabitej takže se pořád něco najde od premiéry Djanga sem byl v kině každej tejden aspoň jednou a 2x sem byl 2x tejdně :D :D a teď třeba březen: Oz, Smrtonosná past, Na šrot, G.I. Joe. 4 tejdny, 4 filmy krásně to vychází :D

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan

To si nepmatuju jak tam chodím často tak mi to asi ani nepřišlo ale je to logický před takovými filmy, ale tak nikdo tam nikoho nenutí chodit na začátek :) stačí tam jít tak 10 minut po začátku a reklamám se vyhnete a dete jen na trailery...

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

ElessarDeny

ElessarDeny (hodnocení, recenze)

Ještě jídlo si tam kupovat, no to bych si rovnou mohl jít sednout do vězení pro dlužníky :-)

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Byl sem na obou, já chodím na všechno, v kině sem každej tejden někdy i 2x za tejden :D , proč bych na nich neměl bejt? ... Nebudu nějak Cinestar obhajovat, je pravda že když u nás nic dá se říct lepšího není tak si nemůžu prostě vybírat, ale já tam chodím rád, finančně se do dá ještě přežít, ikdyž další zdražení by mě už asi zabilo... Hlavně tam nesmíte kupovat to předražený jídlo, to je prostě hovadina ... V těch časech je to výhoda promítá kino v hodně časech a navíc dost dlouho takže když třeba nemůžete nějakej tejden, furt se to dá dohnat.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan, Falconica, Petrasuvicka

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Paulie88

asi si nebyl na Djangovi, nebo Hobitovi ((((O=´

pokud nemáš možnost výbšru, tak je to pak jasný, ale malý kina (i s dobrym vybavením )  zvládají mět cenu podstatně nižší

na příspěvěk reagoval ElessarDeny

ElessarDeny

ElessarDeny (hodnocení, recenze)

Paulie88

Jako student s klubovou kartou... momentálně nejsem ani student a ni nemám kartu... = 159kč  A co se týče kvality. Městské kino bylo před pár lety modernizováno a s cinestarem si v ničem nezadá. Naopak technické vybavení má lepší. 

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan

V Cinemacity sem nikdy nebyl, ani sem nevěděl že má v česku tolik kin, ale u nás je právě jen Cinestar z těhle multikin tak proto chodím tam, ale v tý Cinema city maj obyč lístek o 10 Kč dražší než v Cinestaru, nvm jaký tam maj slevy, ale já kdybych byl ještě student tak nemám problém v Cinestaru jít za 109 Kč, kámoši tak chodí a to je podle mě hodně v klidu. A v Cinestaru sem ještě 20 minut reklam teda nezaznamenal :D trailery nepočítám, na ty se dycky těším.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Uživatel ElessarDeny smazal svůj příspěvek.

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Paulie88

ostatní kina nenabídnou? Cinema city má obdobné výhody (o;

a i tak jsou multikina v čr předražený, minimálně o dvacku. Navíc by mě zajímalo, jak někdo dokáže obhájit stejnou cenu u filmu, kde jde před promítáním dvojice reklam, stejně jako u filmu, kde je dvacetiminutový reklamní blok (o;

na příspěvěk reagoval Paulie88

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Cinestar je prostě nejlepší síť multikin u nás, za zdražování nemůže, za to může vláda...  Zdražuje se uplně všechno, benzín, žrádlo a logicky bohužel i kino, nebo si myslíte, že by mohlo kino držet furt starý ceny? bohužel... Ale Cinestar se to aspoň snaží kompenzovat klubovou kartou, takže já co chodím do kina často, chodím taky dost často zadarmo. Navíc se pořádají často i speciální akce a věci který ostatní kina nenabídnou, jako třeba půlnoční projekce, občas nějaká ta soutěž o ceny, já osobně využívám toho, že si u nich můžete zdarma vzít kolik plakátů chcete, jelikož je sbírám atd, atd...

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan, ElessarDeny, ElessarDeny

Související novinky

Jeníček a Mařenka mají nový dohled

Jeníček a Mařenka mají nový dohled

09.08.2015

Dva roky stará fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, v níž se slavní sourozenci stali akčními hrdiny, vydělala 226 milionů dolarů. Vzhledem k padesátimilionovému rozpočtu jí tak bylo rychle… (více)

Jeníček a Mařenka uloví další čarodějnice?

Jeníček a Mařenka uloví další čarodějnice?

22.09.2014

Loňská akční fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic vydělala 226 milionů dolarů. To je při padesátimilionovém rozpočtu jasná komerční výhra, kterou by studio Paramount chtělo přetavit do druhého… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)

Jeníček a Mařenka podruhé a ještě šílenější

Jeníček a Mařenka podruhé a ještě šílenější

09.06.2013

Rozpočet 50 milionů, celosvětové tržby 226 milionů. Snadná matematika, i když vezmeme v úvahu, že téměř polovina utržených peněz zůstává kinařům. O možné trilogii se mluvilo už před premiérou, a teď… (více)

Reklama

Reklama