Przepis na życie

• Slovensko Recept na život
Polsko, (2011–2013), 45 h 50 min (Minutáž: 38–45 min)

Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Edyta Olszówka, Borys Szyc, Maja Ostaszewska, Aleksandra Radwańska, Dorota Kolak, Dominika Gwit-Dunaszewska (více)

Série(5) / Epizody(65)

Byť ženou nie je jednoduché. Obzvlášť vtedy, keď sa k nej zamestnávateľ otočí chrbtom, milovaný manžel si nájde mladšiu spriaznenú dušu a dcéra v tínedžerskom veku jej to nijako neuľahčuje. Avšak prímes nových ingrediencií do života môže vylepšiť aj tie najhoršie dni.
Recept na život je inšpirujúci príbeh ženy, ktorá sa snaží dať svojmu životu nový zmysel, nájsť v ňom nové sny a túžby. Pridáva do neho prísady podľa vlastnej chuti, prepadne kulinárskej vášni a učí sa, ako si prostredníctvom nej môže upraviť aj vlastnú existenciu... keďže život nejde presne podľa receptu. (STV)

Recenze uživatele Generi k tomuto seriálu (1)

Przepis na życie (2011)

Po zhliadnutí pár častí je to vtipné, svižné, ale ak sledujete dlhšie, nestačíte žasnúť nad takým agresívnym feminismom. Postavy matky a dcéry pubišky- v katolickom Poľsku riešia stále sex a vzťahy s mužmi, postava manžela -lekára - totálna katastrofa - podpapučový chudáčik, úplný dilinko a jeho nová manželka - totálna hlupaňa, akože emancipovanáa a neustále ho sekýrujúca gynekologička. Zápletky sa donekonečna opakujú, k tomu sa stále varí... Seriál, ktorý stačí len počúvať. Pri varení, vysávaní, písaní úloh, je tam dobrá hudba a odsýpa to. Ale na to, aby som si k nemu sadla, by ma museli pripútať. ()