Taková nenormální rodinka

• USA No Ordinary Family (více)
všechny plakáty
TV spot
USA, (2010–2011), 14 h 20 min (Minutáž: 43 min)

Hudba:

Blake Neely

Michael Chiklis, Julie Benz, Kay Panabaker, Jimmy Bennett, Autumn Reeser, Romany Malco, Stephen Collins, Ingrid Sanai Buron, Christina Chang, Tate Donovan (více)

Epizody(20)

Na první pohled vypadají Powellovi jako klasická americká rodinka. Ale to do doby než přežijí leteckou nehodu a získají každý nějakou superschopnost. Otec Jim získá fyzickou sílu, máma Stephanie superrychlost, 16ti letá dcera Daphne schopnost telepatie a 14ti letý syn JJ-a, který měl doposud problémy s učením se stal supergéniem. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Recenze uživatele Fiftis k tomuto seriálu (1)

Taková nenormální rodinka (2010)

Pamätám si to ako včera, keď sme s kamarátom na tomto seriáli fičali. Ako už názov prezrádza, ide o rodinku, ktorá má nadprirodzené super schopnosti. Jasné. Nie sú to X-Meni ani Avengeri. Je to Bčko ako sviňa. Ale vie zabaviť. Herci sú podarení. Baví aj dej a láka vás to sledovať ďalej. Každý jeden člen rodiny má zaujímavú schopnosť. Je zaujímavé sledovať, ako sa s nimi stretávajú po prvý krát. Musím pochváliť herecký výkon hlavne sexi Lucy Lawless, ktorá bola pre také role narodená. Ale aj dvaja hlavní protagonisti a zároveň rodičia Rodinky úžasných hrajú skvele. Michael Chiklis a Julie Benz. Rozhodne je to kvalitný seriál, ktorý stojí za pozornosť. ()