Noc žraloka 3D

• USA Shark Night 3D (více)

Partička vysokoškoláků původně vyrazila na malebný ostrůvek uprostřed obrovského jezera se slanou vodou, aby si plnými doušky užila slunečný víkend. Znáte to – trocha vodních sportů a nezávadného flirtování, po nocích spousta alkoholu a sexu. Idylický plán se začne hroutit hned v zárodku, když po nevinné jízdě na wakeboardingovém prkně a následné nehodě vyklopýtá z jezera jeden z chlapců o ruku chudší. Ani on sám není schopen říct, co se přesně stalo, všeobecně přijímanou teorií je pak ta, že mu ji nešťastně ufiklo právě prkno, na kterém jel. Zábava samozřejmě okamžitě končí, parta nakládá zraněného spolužáka do člunu a vyrážejí vstříc pevnině a nemocnici. Pod hladinou jezera se však skrývá nepředstavitelná hrůza, monstrózní masožraví žraloci, kteří ucítili krev a dostali hlad na mladé masíčko. Začíná nerovný souboj na život a na smrt, během něhož se ti, kteří zatím přežili, snaží ze všech sil dostat na pevninu. Bohužel pro ně ti žraloci nepředstavují jediné nebezpečí, které na ně číhá… (oficiální text distributora)

Danny F.

V tomto filmu se děsně čeří vody napětí. Bez ničeho co by aspoň nějak nahánělo hrůzu. Bez řádně krvavých záběrů a s plno nelogičnostmi. Na zabití nudy to bodlo. 45% ()

Mishqo odpad!

ach kam som to zase šľapol...od začiatku do konca zle...strašní herci, dialógy IQ húpacieho koníka, absurdné správanie postáv na každom kroku, ešte aj z vizuálnej stránky žralokov sa vám bude chcieť grcať...chcel by som povedať že typický americký teenagerský horor plný alkoholu, sexu a krvi ale nič z toho vo väčšej dávke v tomto filme nenájdete ()

Wade

Když jsem viděl film jako novinku tak mě vůbec nezaujal. Zkrátka jedno velké nic, které mělo počítačové žraloky ,ale uběhly 2 roky a film byl v televizi a spánek nepřicházel. A ono to nakonec vůbec nebylo tak špatné jak jsem si pamatoval je to prostě další z řady žraločáren, které slouží jen k pobavení a ani ty poč.. žraloci mi tentokrát nevadily navíc ty holky ve filmu jsou fakt pěkný tudíž zvedám hodnocení a to poměrně dost z 1 do solidních 3 hvězd. 55% ()

KASUGI odpad!

Skutečně bych moc rád věděl, co se odehrává v mozku producenta, který v roce 2011 vloží peníze do snad už stopadesátéšesté variace na film Čelisti. Ještě to mohla zachránit krev, jako v případě Piraní 3D... Leč bohužel, i ten o 36 let (!!!!!!!!!!) starší Spielbergův majstrštyk je brutálnější! To už je k pláči. A prosil bych, aby byla do seznamu deviací přiřazena i klišéfílie, protože ten poslední záběr filmu, to už je normálně na vězeňskou léčbu!!! ()

zolo23

David R.Ellis je amatérsky babrák. Tak ako dodrbal Nezvratný osud 4 mu len tak neodpustím. Od Shark Night som veľa neočakával, ale nebol by som proti keby sa kvalitou aspoň z časti priblížil k nedávnym Piraňám. Ďaleko, ďaleko, ďaleko. Ellis nieje Aja a nikdy nebude. Žraloci absolútne nepodarení a väčšinou ich vidíte i tak len po tme, takže som rád, že som to nevidel v 3D. Scenár, ale trošku prekvapil pretože podľa trailerov som si myslel, že pôjde len o bežnú vyvražďovačku úbohých študentov. Nieže by som ho chválil to určite nie, ale bod k dobru odo mňa má. Bežná odychovka, ktorá Vám rýchlo vyšumí z hlavy. ()

Pucimka

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Tedy úplná spokojenost. Jen škoda naprosto nevyužitého 3D. A doporučuji zůstat až na konec titulků, jinak přijdete o Sharks Bite song. ()

latvar

Hrozný to film, nechápu jak mohl někdo tvrdit, že Čelisti mají být slabý odvar Noci žraloka. Na tomhle filmu se mě nelíbilo v podstatě nic, když opomenu krásné herečky. Neztotožnil jsem se s žádnou postavou, dějově i záběrově podprůměr. Nejhorší film, co se žraloků týče. 15% ()

jefff

Čisté tři hvězdy. První půlka je tak max. za dvě, neboť byla nudná, nezajímavá a už už jsem si nadával za co jsem to vyhodil těžce vydělané peníze. Druhá půle to však napravila. Akční, napínavá, pěkné zpracování žraloků, zkrátka mě to bavilo. Škoda jen, že to tak nemohlo být od začátku. Takhle se jedná o takovou (pozdně)letní jednohubku. Velkým minusem je absence drsnějších scén, které by se k takovému filmu hodily a hodně ho pozvedly. Takhle to byla taková limonádka pro teenagery. ()

HomeAlone

Na kult ako su napriklad Celuste , Shark Night nema ani zdaleka , no ako priemerny horor o zralokoch ujde . Taktiez nema na minulorocnu pecku Piranha . No co zamrzi najviac , ze vsetko co by mohlo byt zaujimave sa deje v tme a nieje nic vidiet . Jednohubka na vecer a fakt asi len na jedno zhliadnutie ()

sedm.1

Filmy o žralocích nemám všeobecně rád, přijdou mi totiž vesměs nudné, nenapínavé, nekrvavé a dějově vlastně i na jedno brdo. A to včetně i jejich duchovního otce, Čelistí. No a Noc žraloka je navíc ze všech těch žraločích "hororů" jedním z těch nejhorších. Zápletku nemám ani chuť komentovat. Její neoriginalita by ještě ani tak nevadila, ale ta nezáživnost a neuvěřitelná hloupost, to fakt jako né. Co se týče hororových ingrediencí, to byl hotový odpad. Z tohoto hlediska nezafungovalo nic. Atmosféru jsem ani tak neočekával, ale ono se tu nevyskytlo ani žádné napětí a o jakékoliv brutalitě, krvavosti, či násiltosti se může nechat každý také jenom zdát. V čem jsem hledal spásu, byly alespoň efekty, ovšem i zde autoři zcela selhali, jednak jich tu tedy bylo minimum a i z těch pár triků mi utkvěl v paměti prakticky jen jeden, ale i jeho zpracování mělo blíž k trapnosti než úspěchu. Postavy obětí pak byli sice obsazeny poměrně sympatickými a v osobě Sary Paxton už i ověřenými herci, nicméně jejich chování, charaktery a myšlenkové pochody sloužili už jen jako další hřebíčky do neodvratné rakve. Chyběl mi tu i jakýkoliv nadhled, cokoliv oživujícíh, nějaký hnací motor, takto mi z toho celého vychází prostě jen nulová nuda, kde když už se něco konečně začne dít, stejně to nestojí za nic. David R. Elis je poměrně zkušený, thrillerově hororový béčkový autor, v těchto žraločích vodách byl ovšem z mého pohlednu naprosto rozcupován. ()

Wicky odpad!

Co tohle bylo?!..čekal jsem dobrej letní teen horor kterej má režiséra kterej natočil výborný Nezvratný Osud 4 a pak naservíruje tuhle kokotinu která nemá nic co by mě zaujalo.čekáte super krvavé scény se žralokem?..Tak tady se bohužel nedočkáte ani krvavých scén ani toho žraloka protože skoro vůbec nejde vidět.3D efekt tam byl jeden a byl suchej.Nejhorší film tohoto roku! ()

Han22

Přesně tak zábavný zvířatkový horor, jaký jsem (marně) čekal od nových Piraní. Podle hodnocení na ČSFD jsem čekal šílený průser, ale David R. Ellis měl za sebou dva díly výborné série Nezvratný osud a podobně pohodové béčko Hadi v letadle. A tady nezklamal - celkem sympatické postavy, krásné záběry přírody včetně parádně nasmímané honičky člunů a žraločí horor se zajímavým twistem uprostřed. Když jsem si na začátku říkal, že ti burani vypadají jako z vidláckého hororu a pořádají hony na turisty, nebyl jsem daleko od pravdy :). Co se povedlo jsou různé druhy žraloků nebo pár efektních mordů (skútr), co se naopak nepovedlo je pár blbostí typu žralok stejně rychlý jako motorový člun. No ale když vidím těch 34% tak si rád nadhodnotím. ()

iXtr3m3

Gore scény fajn, originalita sa tiež cení, určite z tých "žraločích" úletov typu Sharktopus, Sand Sharks a iné bludy je toto v podstate normálny pozerateľný a dokonca aj celkom slušný snímok. Na druhú stranu, nie je to žiaden zázrak a lepší bol aj Bait o rok neskôr. ()

Holina

Ze všech "žraločích" (a vůbec divoce zvířecích) hororů, mi přijde Noc žraloka jako nadprůměr, ovšem musim pominout vskutku debilní způsob, jakým scénárista dostal žraloka do sladkovodního jezera. Jářku to už opravdu nešlo vymyslet hůř a jednodušeji - kdo viděl pochopí. Jinak ale efekty jsou fajn a i ta kapka napětí se najde. ()

MareT.

Dlouho můžeme polemizovat o tom, že i po 36 letech nedokážou tvůrci natočit pořádný horor se žralokem v hlavní roli, že i po 36. letech nedokážou navodit takovou atmosféru a žraloka pořád vytvářejí digitálně a neživotně. Ale na druhou stranu, buďme rádi za ty dary. Je to naprosto neoriginální, direct to DVD jak hrom, ale jako guilty pleasure to funguje naprosto dokonale. Příběh se snaží navodit napětí a místama se to povede, krásní lidé jako z katalogů taky nechybí. Prostě záleží na tom, jak žánr máte rádi a kolik toho dokážete překousnout. PS: kdy se konečně ten Hollywood naučí, že žraloci neumí lítat.... ()

Gogo333 odpad!

O proti filmu Piraňa 3D je toto utrpení. Postavy jsou nesympatické a hloupé. Krvavé scény jsou o ničem díky ratingu PG-13. Počítačový žraloci se taky moc nepovedly, zvlášť když si tam lítaj vzduchem. Konec filmu stejný jako v Pirani. Film je nudný a celý jsem ho protrpěl a nepomohla ani potitulková scéna. ()

Castorr

Právě jsem viděl můj asi 2 nejhorší film o žralocích (čelisti III. vedou). Vezměte bandu studentů, hoďte je k jezeru ??? a nechte je žrát žraloky. Tak o tomhle to asi je, bez napětí, bez kvalitních herců, bez scénáře :-( Po shlédnutí Piranha 3D, kde jsem byl docela překvapenej, jsem si pustil tohle, kde jsem očekával něco podobného a ono taková zbytečnost. Snad se natočí film, který se aspoň trochu přiblíží Čelistem... ()

dopita

Pokud si divák nechá vycucnout mozek, bude se bavit. Je to neskutečná snůška nesmyslů, které jsou tak debilní, že se tomu buď musíte smát, nebo to prostě nedokoukat. Já to dokoukal a "bavil" jsem se královsky, ovšem na účet režiséra, scénáristy, herců... Přitom vyloženě nuda to není, ale ten scénář... Některý scény opravdu nemaj chybu, korunu tomu nasazuje nasranej, jednorukej černoch (druhou ruku mu před pár minutami šmiknul žralok), kterej se s kopím v ruce sápe do vody, vykřikujíc, že se tomu žraloku pomstí a - tyvole to je náhoda - zrovna jeden plave kolem! No a aby toho nebylo málo, on ho fakt sejme!!! To mě poser co proboha ten scénárista hulil, to snad ani nechci vědět. Tragédie. Herci jsou do jednoho uplně o hovně. Ovšem Sara Paxtonová je... ehm... k nakousnutí :-) ()

POciSEM

Kam to ty horory dopracovaly,to nepochopim. Stupidni neherci,stupidni pribeh,jedna mala kapicka krve a drsnak bez ruky co chce nasadou od kostete ulovit nejvetsiho podvodniho predatora. No debilita ()