Reklama

Reklama

Mocný vládce Oz

  • USA Oz: The Great and Powerful (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Oscar "Oz" Diggs je charismatický, ale nepříliš úspěšný cirkusový kouzelník. Při vystoupeních předvádí své iluzionistické triky, ale i šarm prohnaného a nemilosrdného svůdníka. Díky rozhořčené reakci manžela jedné z oklamaných žen se ocitá na útěku v horkovzdušném balónu. Balón se ale ocitne ve víru rozběsněného tornáda a přenese Oscara do pohádkové země Oz. Díky přezdívce si ho obyvatelé kouzelné říše ztotožní s vyvoleným mužem, který má podle dávného proroctví jejich zemi zachránit před úklady zlé čarodějnice. Seznámí se s laskavou kouzelnicí Theodorou a dozvídá se, že zemi kdysi vládl její otec, kterého zahubila její proradná sestra Glinda. Se svou druhou sestrou Evanorou už dlouho čekají na čaroděje, který zbaví zemi zlé čarodějnice i náletů jejích příšer. Neochotnému hrdinovi se na nebezpečnou výpravu nechce, když ale zjistí, že by se mohl stát králem a vlastníkem bájného zlatého pokladu, společně se sluhou Finleym, létající opicí a osiřelou porcelánovou Panenkou se vydává na cestu. (TV Nova)

(více)

Diskuze

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

jarous

"toto je moja stránka na facebooku.za like vopred dakujem" 

zapnem počítač a ten istý spam mi svieti na 23och diskusiách, do ktorých som prihlásený

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Nechci tu spamovat, ale tohle zobrazování smazaných přísměvků je totální debilita. Když napíšu příspěvek a všimnu si, že jsem přehlédla nějakou chybu nebo třeba omylem vynechala slovo, tak to taky smažu. Proč to ale musí každý vidět, to je mi záhadou...

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Uživatel Wicky smazal svůj příspěvek.

Uživatel Wicky smazal svůj příspěvek.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

kinghome

Ne, ale trošku lepší děj a zápletku, tohle se fakt nedalo. První polovina zabitá, druhá už se snést dala. Ano prostředí, tedy vizuální stránka byla pěkná, ale to občas není vše. 

kinghome

kinghome (hodnocení, recenze)

Pilda17

jestli jsi čekal jen pohádku, tak by mě zajímalo co tě tak zklamalo? Protože tohle je typická pohádka s nádherným prostředím x) Nebo jsi od pohádky čekal hektolitry krve nebo mimozemšťany? xD

na příspěvěk reagoval Pilda17

kinghome

kinghome (hodnocení, recenze)

jarous

Nejsi sám xP 

Dobré jak většina tuhle pohádku zavrhovala a říkala, že to bude propadák a nevydělá ani na to, co do toho tvůrci dali. A ono se to zatím celkem rozjelo a je to příšerně výdělečný. 

na příspěvěk reagoval jarous

O.Peta

O.Peta (hodnocení, recenze)

Pilda17

Mně se líbila o něco víc první polovina do chvíle, než se prohodily role dobré a zlé čarodejnice. Pak jsem ožil zase až v závěru při "čarování" Oze.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Škoda, pohádka s velkým potenciálem, ale minimálně využitá. Prví polovina bída a nuda, teprve druhá byla o něco lepší. Na Sama Raimiho velké zklamání, protože jde o čistý průměr, který nějak nepotěší.. 

na příspěvěk reagoval O.Peta

kinghome

kinghome (hodnocení, recenze)

jarous

Až tak jo? xP Ale je pravda, že mi to příjde jako nejlepší hraná pohádka, za hoodně dlouhou dobu. Jsem rád, že jsem se dostal na CSFD projekci, protože jinak bych asi nikdy tuhle pohádku neviděl. 

na příspěvěk reagoval jarous

kinghome

kinghome (hodnocení, recenze)

jarous

Jojo to chápu x) Řikám to tak obecně, ale je jasný, že pro děti je lepší dabing x) A jak se to prckovi líbilo? 

na příspěvěk reagoval jarous

jarous

jarous (hodnocení, recenze)

kinghome

No jo, ale u 8-letého človíčka nemůžeš čekat, že bude vychutnáva anglinu, číst titulky a ještě sledovat děj je to především pohádka pro děti a (tatínky).:-)))

na příspěvěk reagoval kinghome

kinghome

kinghome (hodnocení, recenze)

Paulie88

Nevim já mám prostě radši titulky x) Nějak mi ten dabing poslední dobou vadí. Ale tak viděl jsem jenom trailer česky a to mi stačilo.. ono když to neslyšíš anglicky, tak to je v pohodě. Ale teď, když jsem to viděl anglicky, tak mi to přijde strašně divný x) 

na příspěvěk reagoval jarous

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Já si naopak nemůžu pomoct, ale příde mi to z poslední doby jako jeden z nejlepších dabingů vůbec. Akorát při některejch výrokách Franca uplně jako bych viděl před očima Teda z HIMYM :D :D

na příspěvěk reagoval kinghome

kinghome

kinghome (hodnocení, recenze)

jarous

Takže si nakonec to kino navštívil? x) Je to krásná pohádka.. Ale jak jsem slyšel, tak českej dabing to totálně kazí ten film...Jsem rád, že jsem to viděl s titulkama. Českej dabing je teď docela špatnej u všech novejch filmů. 

na příspěvěk reagoval jarous

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

hektopascal

"Sračka je to hnus soudruzi dejme tomu společný silami všichni odpad! - Kinghom seš vůl a mistr lemon je dobrý soudruh - Sě stupidní a soudruh lemon jest gut - Já tento film ty debile viděl na projekci csfd a SEŠ VÚL A SODRUH LEMON JE DOBRÝ - Seš vůl 3D je sračka - Seš vůl - Seš vůl - Ses vul - Ano soudruhu - Zdravím - Ty vole nmáš na nás tak neodpovídáš?"

 

Myslíš, že tímhle ne*ereš lidi?!? K čemu jedenáct urážlivých příspěvků stejného významu v rozmezí třiceti minut? V odporu si klidně pokračuj, ale čeho je moc...

Související novinky

Sam Raimi se vrací k hororu

Sam Raimi se vrací k hororu

21.10.2019

Režisér Sam Raimi (Armáda temnot, Lesní duch) se po desíti letech vrátí k žánru, který ho kdysi proslavil. Kultovní režisér chystá zatím nepojmenovaný horor, který by měl být kombinací Misery… (více)

Sam Raimi a další tornádo

Sam Raimi a další tornádo

09.06.2016

Režisér trilogií se Spider-Manem a s Ashem se teď věnuje televizní tvorbě (především Ash vs Evil Dead) a dává si pauzu od velkého plátna. Jeho posledním filmem byl Mocný vládce Oz, v němž obří… (více)

Sam Raimi a třetí světová válka

Sam Raimi a třetí světová válka

02.03.2016

Režisér kultovní "trilogie Evil Dead" momentálně tráví čas u návratu svého krvavého dítka, seriálu Ash vs Evil Dead. Fanoušci za něj Sama Raimiho opět milují a pomalu mu odpouštějí třetího Spider… (více)

Hermiona a zvíře

Hermiona a zvíře

26.01.2015

Alenka v říši divů, Mocný vládce Oz, Zloba - královna černé magie... co hraná disneyovská pohádka, to obrovský hit, není tedy divu, že tenhle trend pokračuje. Už v březnu dorazí Popelka od Kennetha… (více)

Reklama

Reklama