Mortal Kombat: Legacy

USA, (2011–2013), 3 h 4 min (Minutáž: 7–14 min)

Série(2) / Epizody(19)

Webseriál Mortal Kombat: Legacy byl vytvořen jako reklama pro chystanou stejnojmennou hru. Seriál nás v devíti dílech seznámí s hlavními hrdiny Mortal Kombat universa. Seriál je prequel a jeho příběh se odehrává před všemi filmy a hrami.
Seriál režíruje Kevin Tancharoen, který se také podílí na scénáři a produkci. Původně vznikl pouze krátkometrážní film Mortal Kombat – Rebirth, který měl ukázat, že Kevin Tancharoen a jeho tým zvládnou i celovečerní film. S tímto filmem obíhal studia a internetové publikum z něj bylo nadšeno. (-Marc-)

moviefan4

S1E1-3*, S1E2-5*, S1E3-5*,S1E4-5*,S1E5-5*, S1E6-5*,S1E7-5*,S1E8-5*, S1E9-5* S1=5* S2E1-5*,S2E2-5*,S2E3-5*,S2E4-*5, S2E5-4*,S2E6-5*,S2E7-5, S2E8-5*,S2E9-5*,S2E10-5* ()

Pecan206

Místy velmi dobré, bohužel však nedotažené do konce, díly měly být delší a děj více navazující. Necelé 4* ()

blondboss

Kevin Tancharoen ponúkol hlavne webovým divákom nový pohľad do Mortal Kombat univerza a urobil to filigrantským spôsobom. Zaujme nielen bojovými scénami, ktoré na nízky rozpočet boli podarené, ale aj skvelým soundtrackom a aj dobre vystavanou atmosférou. Prvá séria o niečo nudnejšia ako tá druhá a ten záver je až príliš otvorený, aby to nepokračovalo ďalšou sériou, ku ktorej už nikdy nedošlo. Škoda toho, lebo potenciál to určite malo. 70 % ()

makau

Tak je za námi 8 epizod a také si nyní myslím, že to má velký potenciál. Účel seriálu je představit postavy a to i pomoci druhé serie. Poté by byl film oproštěn od představování postav a může se jít rovnou na věc. Hrané a animované sekvence se mi moc líbili a nevadilo to ani ve filmu, takové zpestření. Držím palce ať se najdou peníze na film. Jinak podotýkám, že nejsem žádný fanoušek Mortal Kombat. Hrál jsem ho jen kdysi na Game Boy. ()

pallladin

Pro mě celkem zklamání potom co jsem viděl Rebirth jsem doufal, že v podobném duchu budou tvůrci pokračovat i v Legacy...bohužel až na pár dobrých epizod nic moc.. ()

Scaevola

Trochu nevyrovnané episody, kdy "bezmocný bůh hromu" exceluje a Kitana nudí i přes zajímavé vizuální zpracování. A zcela určitě mi chybí znalost fikčního světa, protože občas jsem vedle... Musím si to doplnit (zemřel tedy Johnny nebo ne?) ()

HakuSaku

Minus vidim v podani Sonyy, kde mi proste Jeri Ryan nesedi... NIeze by bola skareda, ale nehodi sa mi ako Sonya... Dufal som, ze obsadi brutalnu Nikitu alias Peta Wilson! Dokaz ze jej tieto ulohy sedia jasne dokazala v nemalo uspesnom TV hitu 90tich rokov. Tesim na film moc moc! ()

N0X.

Seriál bol vytvorený ako reklama pre hru. Hru som hral a dostal som chuť aj na toto. Očakával som niečo ako prvý film - a tu zrazu BOOM! Niečo takéto čakal asi málokto. Pekne prepracované príbehy najznámejších postáv z hernej série v úžasnom tempe vám nenechajú čas na prestávku a prinútia vám okamžite si pustiť ďalší diel. Desaťminútové diely sú perfektným riešením, tvorcovia tak predišli zbytočným ukecaným a nudným pasážam. Takto tam zostal priestor iba na akciu a to je to, čo fanúšikovia Mortal Kombatu očakávajú. Kevin, Všetci dúfame, že presne toto nám predvedieš aj v celovečernom filme. Verdikt: 92% ()

Jack_F.

Na čem bude záviset úspěch nového filmu a co podráží tuhle sérii? Je to například srovnání s prvním filmem Mortal Kombat. Začnu klady prvního Mortal Kombatu - Číslo jedna... herci...Raiden, Liu Kang, Shang Tsung, Sub-Zero a Scorpion(obleky) a Kitana...perfektně pasovali..dodnes pro mě jsou ikonami. Další klady byly již zmíněné některé obleky a celkově atmosféra. Ostatní bylo špatně..hlavně choreografie bojů(o příběhu nemluvě, že)...to by nový film a tahle série mohli napravit respektive napravují. Avšak, co jsou tedy zápory téhle série..a velké?...herci, kteří vůbec nesedí(Raiden tmavý týpek s ksichtem makléře)...a některé kostýmy hrajou až moc na linku jakoby opravdovosti(viz Reptile) ovšem ztrácí to veškerý punc a kouzlo Mortal Kombatu. Já prostě chci Sub-zera v modrém, Scorpiona v klasické masce a ne nějakou rádoby samurai masku. Baraka má kde ty svoje zuby? ...no podnětů, co vylepšit je pro film hodně. Snad jen, že přehánět to s "opravdovostí" u Mortal Kombat je největší zlo. Baraka jako chirurg, co se pomát....zčernal(rozuměj je to černoch)..dal si piercing? Tfuj.(ano na závěr mluvím o traileru Rebirth..no i když Rebirth, čekání na film a tahle legacy se mi v příspěvku dost prolínají) ()

Kalda69

Prvni serie super, tu proste musi kazdy priznivec MK videt, ale ve druhe uz tvurci zkouseji prolinat dej mezi dily a to je potom krize nejtezsiho kalibru. Protoze pak dochazi k takovym situacim jako minuta novyho kecani, zopakovani souboje z minuleho dilu a minuta zaverecneho vylekani a uprku. No WTF? Pisu po 5. dilu druhe serie. ()

carlos.s

Je to taková dobře natočená sra*ka. Jsem někde v půlce druhé série a ještě pořád nezačal turnaj. Navíc druhá série skoro vůbec nenavazuje na první. Člověk se tu doví spíše o půlvodu jednotlivých postav. ()

Benjo

REBIRTH byl úžasnej úvod 1.serie Legacy se rozjela sice jinym směrem, ale zajímavě a 2.serie...totální zklamání ()

Tomko87

Prvú sériu hodnotím cca 70 % . Síce kvalita epizód bola ako na hojdačke, boli perfektné ( Origin Scorpiona, Syrax vs Sector, Jax vs Kano) aj jedna originálna ( Raiden) no našli sa aj zlé ( Zrodenie Kitany, Jonny Cagy) Ale celkovo som mal s prvej série pozitívne dojmi. Čo sa však nedá povedať o druhej série. Hodnotím ju na čistých 20 % To bola jedna obrovská katastrofa. Úplne ignorujúca udalosti v prvej serie. Súboje na hovno, postavy na hovno. Najviac to schytal chudák Sub Zero. Na ňom sa poriadne vybúrili. ()

Dir

Zatial najlepsie spracovana tema "Mortal Kombat" na televiznej (pocitacovej) obrazovke. Je sice kratka, a je v nej citit, ze je za malo $$, ale aj tak si myslim, ze je to vela muziky za velmi malo penazi. Niektore webizody su slabsie, ine zasa lepsie. Ale co sa mi paci asi najviac je castig a choreografia. Vyber postav: Mozno Quan-chi, a Shao kahn mohli byt lepsi, ale aj tak super. Jax, Sonya, Scorpion, Sub-zero, Raiden, Johny Cage, Shang Tsung, Baraka, Kitana, Mileena su proste super. Uz len jedna vec. Keby hral Kana Scott Adkins... ale aj tento kano je ok :) Dufam, ze sa Kevin Tancharoen dohodne so studiom WB a ze natoci celovecerny film. Ukazal ze na to ma. ()

notor.69

No, dal bych 5 hvězd, ale štve mně to opakování předchozího dílu skoro přes půlku dalšího......Jinak je to zajímavě natočený a hodně podobný hře. Klidně by z toho mohli udělat celovečerák! ()

Caesius S.

Malinké ochutnávky z přicházející renesance velkého herního a akčního fenoménu. Předešlé filmy mi přišly trochu nedůstojné tohoto tématu, ale současný projekt se mi líbí mnohem víc. Jsem dost zvědavý na celovečerní snímek a doufám, že nepůjde jen o přehnanou nabubřelost. ()

Pavlo

Kevin Tancharoen nám prekladá svoje vízie sveta Mortal Kombat a svoje režisérske schopnosti v 9 dielnom prequely. Musím podotknúť, že ma presvedčil na plnej čiare a už teraz sa teším ako malé dieťa na celovečerný film. ()

Mort09

Není to zdaleka tak namakané jako MK: Rebirth, ale pořád je to nadprůměrná pecka která vás vrátí do automatového dětství v moderním hávu. 70% ()

ELDoctorow

Fanúšikovia hry si asi pri každom jednom dieli viacnásobne vystriekajú trenky do biela, ale pre človeka ako ja – ktorý v živote žiadne tie Mortaly ani Kombaty nehral a len matne si spomína, že snáď aj videl prvú filmovú časť – je to totálna nuda, nakoľko sa jedná len o predstavovačku jednotlivých charakterov z hry bez akéhokoľvek seriál zjednocujúceho deja, čo je vec, ktorú ja od seriálu očakávam. ()

Jak to vypadá s Mortal Kombatem?

Jak to vypadá s Mortal Kombatem?

11.03.2019

S remakem filmového Mortal Kombatu byl před časem spojován režisér Aquamana James Wan, ten ale po nějaké době projekt opustil a od té doby se toho kolem filmu moc nedělo. Tedy až doteď. Podle… (více)

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (více)