Mortal Kombat: Legacy

USA, (2011–2013), 3 h 4 min (Minutáž: 7–14 min)

Série(2) / Epizody(19)

Seriál režíruje Kevin Tancharoen, který se také podílí na scénáři a produkci. Původně vznikl pouze krátkometrážní film Mortal Kombat – Rebirth, který měl ukázat, že Kevin Tancharoen a jeho tým zvládnou i celovečerní film. S tímto filmem obíhal studia a internetové publikum z něj bylo nadšeno. (-Marc-)

char_t

Ten Tancharoen nedá pokoj a nedá. Nejdřív v MK: Rebirth totálně znásilní unversum MK, pak se sice nechá přemluvit a udělá pár kvalitních epizod (Legacy 1-3) a dokonce přidá jednu prapodivnou dvojepizodu vyloženě fantasy, ale v šestce už zase koketuje se svou pošahanou realitou bláznů a vrahů. K tomu přičtěte viditelně omezený budget a nesnesitelně krátkou stopáž a nemůžu jít zatím přes tři. Ach jo, vypadalo to slibně, jsem fakt zvědavej, kam se bude MK:L vyvíjet dál. ()

aslavey

1.série: Krásně jsem si zavzpomínal na první Mortal Kombaty na prehistorických počítačích. A zapojení tématu do současnosti je fajn nápad. A velké plus za souboj Sub-zera se Scorpionem v posledních 2 dílech. Přesně podle videohry, až mi slza ukápla :) 2.série: Ale po druhé sérii musím jednu hvězdu stáhnout. A to minimálně. Konečně má přijít turnaj a skoro všechny díly se jen blbě a bezmyšlenkovitě kecá. A Casper Van Dien? "Really?" Aspoň ty fatality mi udělaly radost. ()

-Marc-

Webseriál Mortal Kombat: Legacy byl vytvořen jako reklama pro chystanou stejnojmennou hru. Seriál nás v devíti dílech seznámí s hlavními hrdiny Mortal Kombat universa. Seriál je prequel a jeho příběh se odehrává před všemi filmy a hrami. Seriál režíruje Kevin Tancharoen, který se také podílí na scénáři a produkci. Původně vznikl pouze krátkometrážní film Mortal Kombat – Rebirth, který měl ukázat, že Kevin Tancharoen a jeho tým zvládnou i celovečerní film. S tímto filmem obíhal studia a internetové publikum z něj bylo nadšeno. ()

WillyMarks

Držím pěsti, aby celovečerní film dopadl dobře. Tento miniseriál na mě zapůsobil. Když zohledním fakt, že byl malý rozpočet, tak je to velice pěkná podívaná, Díly Johnny Cage, Raiden a Scorpion naprostá špička..jen tak dál...fandím tomuhle znovuzrození! Kdo nikdy nehrál mortal kombat, učinil tak velkou chybu :D 76% ()

Luk Skywalker

Tak Rebirth byl lepší, to co nakousl se nezpracovalo. Každý díl vypraví o nějaké postavě či postavách bez určení místa a času (výjimku tvoří Kitana a Mileena) to kazí dojem nějaké pospojitosti a posloupnosti. Nejlepší díly jsou: Raiden (jiné zpracování) a Škorpion a Sub-Zero. Možná by tomuto seriálu neškodila delší stopáž epizody. První řada dostala tři hvězdy, druhá stojí za hovno, tak dostane jednu hvězdu, tudíž celkové hodnocení je 2 hvězdy a to je navíc druhá řada neukončená a měla by být třetí. Prostě to, co mělo být v druhé řadě není (turnaj). Na případnou třetí řadu se dívat nebudu, možná jen na první díl, jestli se náhodou nebude konat zázrak, moc v to ale nevěřím. ()

Anduril

Mne sa to páčilo. Zaujímavo poňaté príbehy známych postáv, dobre vyzerajúce súboje, sprevádzané dobrou hudbou. Škoda tej krátkej minutáže... Hmmmm mrkol by som sa aj na celovečerný film. ()

Mandalorian

Jako skalní fanoušek fenoménu jménem Mortal Kombat musím říct, že jako vtip je to dobrý. Ale jinak ? Díl má 10 minut. Z toho tři minuty předmluva a dvě titulky. Takže samotný díl má tak 5 minut. To není seriál ale urážka. Tímhle způsobem bude mít celý seriál tak 500 dílů a z toho 300 jenom turnaj. Měli to zkusit jako film. ()

Plechpetr

Rozhodně seriál, který mě v mnohém překvapil! Kromě jediné epizody (1x03) se mě líbilo snad všechno! Dokonalý vzestul Mortal Kombatu! Máme se na co těšit. Druhé sériá, ať už jsi tu! ()

redwik

Prvá séria priniesla celkom pekné introduction ku viacerým postavám, zvlášť dvojčasť Scorpion vs. Sub-Zero sa mi hrozne ľúbila. Po pozretí traileru na 2. sériu som ostal očarený. Tá dvojka môže byť geniálna, snáď to vyjde. Už Mortal Kombat: Rebirth naznačil, že novodobý MK bude pecka. Režisér odviedol skvelú prácu, celé to vyzerá veľmi profesionálne, efekty sú taktiež na dobrej úrovni. Výkony hercov síce trošku pokuľhávajú, ale podľa mňa to na Mortal Kombate nie je ani zďaleka to najdôležitejšie. ()

Kadas97

Seriál som sledoval postupne ako boli videá pridávané na internet a neveril som vlastným očiam. Pre Mortal Kombat mám trošku slabosť a tu boli boje konečne kreatívne a efektne natočené. V každej epizóde sa zoznamujeme s osudom hlavných postáv. 8 z 10 ()

NiaWolf

-1. série- Naprosto suprové ztvárnění MK. Žádné hraní na kostýmy a barvičky, ale pořádný boj s drsnými příběhy jednotlivých postav -2. série- Neskutečná hnačka. MK je snad prokleté, protože i tento nadějný seriál skončil jako film > Pokračování je naprosto tragické a každý fanoušek MK by se mu měl vyhnout obloukem. Neskutečná nuda, trapné žvatlání a téměř nulová akce. ()

RajAthen

To kouzlo prvního filmu zkrátka obnovit nelze. Navíc si nemohu pomoci, ale toto není v pravém slova smyslu seriál, jelikož zde není dějová spojovací linka, snad až na očekávání, že se někteří z borců sejdou na prknech, co zachrání (náš) svět. Spíš jde tedy o reklami na jednotlivé borce, které nejsou samy o sobě špatné, ale jejich kvalita je celkem kolísavá. Nejvíce jsem nepobral příběh Raidena, hrome je snad největší devízou Boha blesku a Ochránce říše země, že na něj hůře působí paralyzátor?? Film by z toho ale špatný být nemusel, jen to dovedně namíchat... ()

Tamten

Kladem díla jsou bezesporu reálně "ošklivé" prostředí a dobře zpracované souboje, které možná neoplývají přehršlí akrobatických kousků (i když i zde se výjimky najdou), ale jsou dynamické a choreograficky zvládnuté. Děj se zde nedá příliš posoudit, na takhle malém prostoru na nudu není čas, ale taky není čas cokoliv rozvést. Záporem mi ale přijde samotné pojetí stylem miniseriálu. Deset minut na díl, z toho polovina titulků a opakování děje, takže se vlastně jedná o trochu delší filmové upoutávky. A považovat upoutávku za dílo jako takové mi prostě přijde divné. ()

Psycho.R

Vcelku povedený prequel. To, čeho jsem se bál se naštěstí nestalo. Rebirth se mi nelíbil pro svůj naturalismus a realismus. U tohohle seriálku je ovšem hodně málo takových inventářů. Vím, že je to prequel pro připarvovaný film, ale pro mě zůstane zcela jistě na prvním místě jednička z roku 1995. ()

Franc1s

Tak když nechcou celovečerák, tak si udělám krátkej seriálek. Ještě, že tak Tancharoene!! Výborně převeden děj do současného světa, seznámení se všemi postavami, pár soubojů a zajímavých scén. Těším na druhou sezonu a později snad i na film v kině :) Pro fanoušky určitě povinost. 7/10 2.Série: Opravdu tragédie, jak bitky,kterých bylo opravdu jen pár, tak stáli za prd, tak i zbytečné dialogy o ničem u furt dokola opakovaném, výměna některých herců, natahování děje a odkládání hlavního turnaje - hlavně jak prohlašoval režisér, že v druhé sérii bude turnaj a kde nic tu nic... A ten konec, škoda mluvit.. ()

Jaxx84

Pokud mě seriál (i když v mini sukni) dokáže upoutat natolik, abych 9 dílů zhltl takříkajíc na posezení, tak se děje něco výjimečného. MTL je vymazlená hračka, vypiplané dítě, se kterým si Tancharoen vyhrál do nejmenšího detailu. Jeho pohled na příběh MT mě vůbec nevadí, naopak prvky, které mu dodal jsou atraktivní, zajímavé a vzrušujícím stylem propojené se skutečným světem. Každý díl je opravdu unikum, chvíli jsme v blízké budoucnosti, pak zase v mytologické historii, v alternativním světe a pak zase šup zpátky do pohádky. Paráda. Škoda jen, že mi není o 15 let méně, abych mohl strávit jedno roční období hraním té připravované hry :-) Ale jako marketingová kampaň? Klobouk dolů pánové a dámy. Když si vzpomenu na své dětství a hltání MT filmů, tak se nelze divit ani mému nicku, který si od té doby stále pěstuji. 9/10. ()

Jak to vypadá s Mortal Kombatem?

Jak to vypadá s Mortal Kombatem?

11.03.2019

S remakem filmového Mortal Kombatu byl před časem spojován režisér Aquamana James Wan, ten ale po nějaké době projekt opustil a od té doby se toho kolem filmu moc nedělo. Tedy až doteď. Podle… (více)

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (více)