Mortal Kombat: Legacy

USA, (2011–2013), 3 h 4 min (Minutáž: 7–14 min)

Série(2) / Epizody(19)

Webseriál Mortal Kombat: Legacy byl vytvořen jako reklama pro chystanou stejnojmennou hru. Seriál nás v devíti dílech seznámí s hlavními hrdiny Mortal Kombat universa. Seriál je prequel a jeho příběh se odehrává před všemi filmy a hrami.
Seriál režíruje Kevin Tancharoen, který se také podílí na scénáři a produkci. Původně vznikl pouze krátkometrážní film Mortal Kombat – Rebirth, který měl ukázat, že Kevin Tancharoen a jeho tým zvládnou i celovečerní film. S tímto filmem obíhal studia a internetové publikum z něj bylo nadšeno. (-Marc-)

Wormboy

Zaujimava vizia zo znameho sveta, ktora je zial miestami az prilis lacna. Vidiet vsak obrovsku snahu autora a to sa fakt pri takomto projekte ceni. Nase obrazovky su zaplavene humusom, myslim, ze nejake tie peniaze by sa na takyto projekt mohli najst. ()

tomeek

Po epizodě o Raidenovi musím říct, že bych velice rád viděl nový film. Zpracování je perfektní (až na animované pasáže o Kitaně a Mileeně), obraz, kamera, režie. Všechno super. Baví mě to moc. ()

bartias

Na jednu stranu je nutné obdivovat snahu i schopnost vystačit si s málem a udělat z toho mnoho. Na druhou stranu je třeba litovat, že webový seriál Mortal Kombat: Legacy nevypadá tak jako video Mortal Kombat, které režisér-nadšenec Kevin Tancharoen dříve nahodil na YouTube. Díl s Johnnym Cagem se vyloženě povedl, epizoda s Raidenem řeší, jak by se mýtické postavy tohoto videoherního světa daly adaptovat pro film s více realistickou atmosférou, a díky triu Jeri Ryan, Michael Jai White a Tahmoh Penikett v jiných je na co se dívat. "Historické" části jsou ale o poznání slabší. Škoda, že Tancharoen nenatočil prostě delší verzi původního upoutávkového klipu na pokračování. ()

sir-dave

Oproti Rebirth, to svým rozkouskováním a věnováním se představování jednotlivých postav, zvýšilo ještě více můj zájem. Tanchaoroen to má očividně dobře promyšlené. Vznik Kanova oka a Jaxových ruk, skomírající akční postava Johnny Cage, Scorpion, Sub-Zero, aj. Epizodka s Raidenem nejlepší, když získává svůj slaměný klobouček. ()

SoolenJV

Poněkud nesourodý stylový mišmaš, který nakonec ale jakž takž drží pohromadě díky nadšení, s nímž vznikl a které přímo září z každého dílu, ať už je to anime, americké krimi, jakýsi výtažek Transformers nebo samurajský historický biják. Nakonec lepší tři... ()

SeanLSD

Neviem si celkom predstaviť, ako by sa dali toľké rozličné svety, doby a štylizácie zladiť do jediného filmu, aby to nepôsobilo rušivo. Avšak v súčasnosti, kedy po vekoch prišla znovu vláda scenáristov a psychologizujúce tímovky všetkého druhu vládnu kinám, možno niekto ako Joss Whedon by to dokázal zlátať do jedinej fantastickej nekompromisnej megashow... Ale to je otázka filmu, ktorý už je zrejme pasé, sám seriál je skvostný. A epizódy s Raidenom a Johnnym Cageom sú priam geniálne... ___ Druhá séria už tak úžasná nebola a neodkladne mi podsúvala predstavu, že podoba 10-minútových epizód, na ktorých sa vyšantia scenáristi s nápadmi, mladí talentovaní režiséri aj choreografovia súbojov, je úplne dostačujúca... ()

SniperG1

Už od začátku mě to hned chytlo, potom trochu upadlo a pak zase chytlo atd atd. Prostě některé epizody byly velice zajímavé, plné soubojů a na druhou stranu zase nudné, plné nezáživných dialogů! Ale všechno to zachraňují ty propracované souboje, FATALITY a postavy jako RAIDEN, SCORPION, KUNG LAO a SUB-ZERO :) 80% ()

Wall-E

Hodnocení po první episodě... Nečekaně kvalitní mini seriál. Uvidíme co se bude dít dál.... 70%... PS: Sonya Blade jako ne moc pěkná čtyřicátnice, to nebyl dobrý tah. Zvlášť když se jedná o prequel :-) ()

kinghome

První sezóna byla úžasná. Hráli tam skvělý herci, který měli vymyšlenou fakt dobrou choreografii a kostýmy byli taky luxusní, bohužel druhá série je pravej opak série první. Choreografie je totálně debilní, díly jsou nudný a postavy nechutně oblečený. Kostýmy jsou vážně strašný, druhou sérii musí dělat nějakej kretén, a jestli to dělá pořád Kevin, tak mu asi totálně jeblo, protože tohle fakt ne. ()

rowdys

Nové poňatie MK by si zaslúžilo kino treatment. Prvá epizóda sa ešte niesla v duchu seagaloviek, je fakt vidno, že by tvorcovia potrebovali väčší balík, no pri druhej mi už 'fuck yeah' ušlo. Vidieť ako sa rodí Kano a Jax sa proste bez nostalgie neobíde, obzvlášť keď som ročník, ktorý s hernou sériou vyrastal od prvého dielu. Azda by to chcelo ešte zaplatiť poriadneho choreografa, lebo MK je predovšetkým o vymakaných kombách. To už sme ale zase pri dolároch. Pri sračkách, do ktorých producenti dnes sypú prachy už Mortal Kombat mal dávno byť v produkcii s aspoň 30 miliónmi. Hádam sa o to tento Legacy viral pričiní. ()

ivan bohatyr

Nevim no, dřiv sem to celkem žral, ale tohle neni nic moc. Na to, že tohle je mnohem novějši než to "dřiv", tak se toho zatim moc neděje. ()

ywo666

Verím, že keby vznikol poriadny seriál mohlo to byť super. Takto ma tie načrtnuté epizódy extrémne srali. Dávam len dve hviezdičky ale ak by sa film alebo seriál uberali týmto smerom som ochotný ísť 4*. ()

majxik

Musim se priznat ze Legacy bylo pekne, a nejvice se mi libil dil kde se objevil Lord Raiden. V 10ti minutach se nestihnete nudit, teda krome tech 2-3 minut co jsou na konci...titulky, to fakt nenavidim na kratkometraznich filmechl..30% filmu jsou titulky :D ()

drake31

V celom tomto projekte sa nachádza obrovský potenciál, a dúfam že bude v budúcnosti využitý vo forme celevečeráku pretože toto si to žiada ako nič iné. Prvé tri diely bez výhrady skvelé už sa teším na ďalšie ... ()

Brandon

Dejte Tancharoenovi pořádnej rozpočet, áčkový herce a ostrej scénář, a věřím, že máme legendu zpět. Serie Legacy má slušnej potenciál. 3,5* ()

MishKonn

Zatím naprosto vynikající obsazení, některé epizody slabší (Kitana&Mileena se spoustou animované vaty) a některé naprosto vynikající (Scorpion&Sub-Zero, První dva díly). ()

sskrblik

Mě to příjde o ničem. Tuna keců a akce téměř nikde. Ono to potěší fanoušky Mortal Kombat, ale za prvé musel by to být celovečerní film a za druhé by to muselo být záživnější. Ani jedno není - podprůměr! ()

Timak

No upřímně jsem moc překvapen. A jelikož jsem po druhém dílu na MC trochu zanevřel, teď se nemohu dočkat pokračování. Tohle je opravdu pecka a jasný důkaz, že za málo peněz, lze hodně muzicírovat. Stačí jen, když se k tomu pustí ten správnej člověk. Jen malé obavy ohledně filmu přece jen jsou - zvládne Tancharoen celý film? Ono 10 - 20 minutové (záleží na počtu dílů) filmečky jsou super, ale přece jen, film je trochu něco jiného. Každopádně za mě palec nahoru. ()

Jak to vypadá s Mortal Kombatem?

Jak to vypadá s Mortal Kombatem?

11.03.2019

S remakem filmového Mortal Kombatu byl před časem spojován režisér Aquamana James Wan, ten ale po nějaké době projekt opustil a od té doby se toho kolem filmu moc nedělo. Tedy až doteď. Podle… (více)

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (více)