Mortal Kombat: Legacy

USA, (2011–2013), 3 h 4 min (Minutáž: 7–14 min)

Série(2) / Epizody(19)

Webseriál Mortal Kombat: Legacy byl vytvořen jako reklama pro chystanou stejnojmennou hru. Seriál nás v devíti dílech seznámí s hlavními hrdiny Mortal Kombat universa. Seriál je prequel a jeho příběh se odehrává před všemi filmy a hrami.
Seriál režíruje Kevin Tancharoen, který se také podílí na scénáři a produkci. Původně vznikl pouze krátkometrážní film Mortal Kombat – Rebirth, který měl ukázat, že Kevin Tancharoen a jeho tým zvládnou i celovečerní film. S tímto filmem obíhal studia a internetové publikum z něj bylo nadšeno. (-Marc-)

Sany33

Nieje to až tak brutálne pútavé a namakané ako Rebirth, ale aspoň to odkrýva osudy a príbehy obľúbených herných postáv a ich osobitý príbeh svetom Mortal Kombat. Mne osobne sa najviac páčil Scorpion ale však posúďte sami ... 78%. ()

Krosmen

V mých očích originální počin. Každý díl má jiné zpracování, což rozhodně potěší a je vidět, že tvůrci mají napadů dostatek. Co kalí radost ze zážitku jsou neskutečně krátké epizody. Navíc některé postavy jsou rozděleny do dvou epizod a čekat týden na další díl je pruda. ()

Maynard.

No, tak tohle je pro mě zatím ze všech těch Mortálů nejslabší sérka. Vydává se to za seriál, ale je to vlastně jeden tkovej filmek složenej z cca 10ti minutovejch pidipříhod. Určený spíš asi dětem než dospělákům. Jo, vlastně jeden díl s Kittanou se mi líbil, páč byl téměř celej animovanej, ale ty hraný díly se mi fakt nepáčily nijak zvlášť. ()

Spike23

Na to, že se jednalo o desetiminutová videa na youtube, která sloužila především jako úvod a přiblížení nové hry, byla to perfektně odvedená práce, a hlavně stojí za zmínku Raidenův díl. Občas mi některé díly připadaly sice na úplně rozdílné úrovni, a ne že by mě zrovna bavily, převážná většina ale byla přesně to, co jsem jako úvod některého z charakterů potřeboval vidět. Když jsem před několika dny viděl trailer na druhou sérii, zas mi nezbývá nic jiného, než se na to těšit, jako když jsem se už ani nevím v kolika letech těšil na Mortal Kombat 4. ()

iXtr3m3

Hodnotím na pomery web seriálu. Tých mien, čo sem dostali, to som teda nečakal. Keby s týmto vznikol celý film, tak je to báseň - Cary-Hiroyuki Tagawa, Michael Jai White, Darren Shahlavi, Ian Anthony Dale, Mark Dacascos a kopa ďalších fighterov, síce pre bežného diváka menej známych, ale zato znalých riadnych bojových schopností. ()

XdanteX

ono tu nepřehlédnutelnou levnost(ne ohledně nákladů na efekty to pozor) a pochybné herecké výkony si tenhle žánr prostě neodpustí. Ale bojové sekvence? Paráda stejně jako v uvodňáku Rebirth. Jak už bylo zmíněno..vizuálně? Paráda. Vypadá to že tenhle jakýsi alternativní Mortal Kombat vesmír by se mohl povést....mimochodem i Ed Boon souhlasí a těší se stejně jako já už na film:) ()

Gogo333

První série naprosto bomba, moc povedené představení postav a jen mrzelo, že jsme se nedočkali turnaje. 85% Druhá série nás vrhne do turnaje, bohužel došlo k výměně herců. Některé postavy se ani neukázali a celkově slabota. Měl jsem velká očekávání po první sérii, ale jsem bohužel zklamán. 50% 4* pouze za první sérii ()

Prochy38

Myslím si, že je škoda, aby takto kvalitní seriál byl pouze prequelem hry. S takovým materiálem a hlavně potenciálem by se nemělo nijak přemýšlet a vrhnout se rovnou na celovečerák. Okénko do příběhu jednotlivých postav vážně nemělo chybu! Opravdu kvalitní seriál, který od 5* dělí snad už jen to, že byl hned pryč a zatím se nic jiného nechystá! ()

TERRORDROME

Miniseriál nám v deviatich zhruba desaťminútových epizódach predstaví známe postavy videohernej série. Predchádzajúci kraťas Rebirth bol nekompromisný industriálne kanibalistický drasťák a legacy je oproti tomu tak trochu krok späť. Úvodný dvojdiel je klasický techno akčák kde policajné komando ide po krku zločincovi Kanovi ktorý vtedy ešte nemal Terminátorské oko. Michael Jai White ako Jax je káder a čo sa týka Sonye, od začiatku som rozmýšľal odkiaľ ju poznám a potom mi došlo že tá strhaná baba bola kedysi Siedmou z Deviatich o ktorej mali erotické sny všetci fanúšikovia Star Treku. Ale stále dobrá voľba. Taktiež epizóda kde samoľúba akčná hviezda Johnny Cage padá až na dno je veľmi podarená. Naproti tomu story o Kitane a Mileene je klasický fantasy blábol ktorý pôvodne nastavený realizmus pokladá na lopatky a vracia sa k tradičnému MK štýlu. Chudák Baraka bol v Rebirth šialeným humusákom a tu iba komparzistom v maske treťotriedneho orka čo sa zrejme stratil počas natáčania Pána Prsteňov. Epizóda s Raidenom je potom zasa super. Boh hromu capne na zem a rovno do blázinca kde sa s ním nemaznajú a schytá aj lobotómiu. V podstate excelentné mysteriózne psycho. Dvojdiel o obľúbených borcoch Scorpionovi a Sub Zerovi sa odohráva v starom japonsku k čomu patrí aj nálož patričných drístov a hlavne prvý diel je takmer celý odkecaný, takže ma to príliš nenadchlo. V záverečnom dieli uvidíme zostrojenie cyber drvičov Cyraxa a Sektora, teda mojich obľúbencov ešte zo školských čias keď som hrával MK3. Celkovo podarený seroš aj keď to už nie je taký hardcore ako Rebirth. ()

kwoky

Má to styl, tah na branku, díky krátkým dílům nepřichází nuda a některé momenty jsou opravdu dobré. Bohužel jich není moc a dost často cítím, že je "něco špatně". Bojové scény mají skvělé i horší momenty. Celkově je to dobrá jednohubková zábava. ()

Marys

Tá atmosféra rebirthu tuná trochu chýba, na druhú stranu je zaujímavé vidieť podanie režiséra, ktorý je do Mortal Kombat ságy maximálne zažratý, ako si vysvetľuje jednotlivé začiatky dotyčných hrdinov tesne predtým, než divák vstupuje do prvého filmu. Niektoré epizódy sú vážne dobré. ()

JK-Stinger

Dobrý rozjezd, uvidíme, co se z toho vyklube. Projekt je koncipovaný jako představení všech postav před vstupem do turnaje - v tomto případě jde o vydání stejnojmenné hry na PS3 a XBox. Doufám, že pokud se to dobře rozjede, budou tvůrci i herci uvažovat i o dalším "neherním" pokračování. ()

Blue.Shark

Problém tohoto webseriálu je v tom, že je v něm spousta materiálu, který je divákovi podán nezábavně. Po nezábavné sekvenci pak následuje krátká bojová akce, která průšvih vyrovná. Tancharoenovi se určitě nedají odepřít skvělé nápady a efektní bitky. Jsem zvědav, co předvede v celovečerním filmu, pokud se k němu nakonec dostane. Doufám, že ne to, co předvedl ve druhé řadě Legacy, kde už balast převažuje nad zábavou poněkud okatěji, než v první řade. ()

TuT

Zatím jsem viděl 6 dílů a musím říct, že hodně dobré. Šestý díl zatím nejlepší, úplně mě dostal. Doufám, že bude celovečerní film nebo minimálně ještě spousta mini dílů. ()

melloun

Přesně takový formát sedí Mortal Kombat nejvíce. Krátké uvození do příběhu, žádné dlouhé dialogy a už se jde na věc. Historie jednotlivých postav je, na tak malém prostoru, poměrně dobře nástíněna. Až na příběh Kitana a Mileena jsem byl velmi spokojen. Parádní jednohubka! ()

Matli

Tak po dokoukání druhé řady (v kuse) můžu bez problémů říct, že diváckej svět je absolutně připravenej na MK (2015). Parádní úvod do děje, do historie základních postav a pod. Vypadá to sice na třetí řadu, ale radši bych se víc věnoval filmu než webizodám. Fatality od Kitany a Scorpiona jsou hodně dobrý. 86% PS: potěšilo, že herec co hraje Shang Tsunga v originálním filmu z 95ho hraje Shang Tsunga i zde ()

Jak to vypadá s Mortal Kombatem?

Jak to vypadá s Mortal Kombatem?

11.03.2019

S remakem filmového Mortal Kombatu byl před časem spojován režisér Aquamana James Wan, ten ale po nějaké době projekt opustil a od té doby se toho kolem filmu moc nedělo. Tedy až doteď. Podle… (více)

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (více)