Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

Steny94 odpad!

Pozeranie tohto filmu bolo akoby ma niekto neustále 92 minút kopal do rozkroku.Tak strašný horor som nevidel už veeeľmi dlho a rozhodne by som takú úbohu kvalitu nečakal pri pokračovaní filmu ako Texaský masaker, kedže je to jeden z najviac uznávaných hororov. Správanie postáv nie že bolo nelogické, toto bol úplný výsmech ľudskosti. Tak dementné vraždy, tak dementná akcia a ešte viac dementné dialógy a to ani nehovorím o tom, ako dementne bol zobrazený Leatherface...Nečakal som od tohto kúsku žiaden zázrak no toto ma zaskočilo, taký prúser som vážne nečakal. Rozhodne NEODPORÚČAM! ()

pravdovravny

7 dní som sa na tento film tešil! 7 dní!, A ako vidím urobil som chybu keď som mal podľa traileru megalomanske očakávania. Úplne nemastný neslaný, niektoré scénky vyzneli až smešne , žiadna atmosféra, a ten koniec to vypadalo ako s foilmu čo chodili na STV2, asi viete kam tým narážam:/ ()

Danny F.

Tomuto filmu už chybí svižné tempo. Krve bylo dostatek, tak samo i samotné jatka. Podle mého je to o něco slabší. 85% ()

VanTom

Je to hloupá a duchaprostá řezničina, nicméně nezáživné porcování dementních teenagerů neočekávaně získá zábavně bizarní směr, protože přece "krev není voda". A na černovlasou a úchvatně rostlou Alexandru Daddario se nedá vynakoukat. ()

lykan9

Velice povedené pokračování již dlouhé série Masakru. Díky tomuto dílu jsem zjistil, že tvůrci ještě stále nejsou vyždímaní z dobrých nápadů. Rozšíření příběhu o příbuzného, který nese výsady ochrany Leatherface aniž by o tom z počátku věděl, včetně Leatherface samotného, se mi moc líbí. Vše ostatní je v pozitivním slova smyslu stejné - motorová pila, spousta krve a dostatek obětí. Sice se tvůrcům opět nepodařila přivodit tu správnou atmosféru jako v prvním filmu, ale i tak se jedná o výborný horor. ()

Autogram

A stačilo na začiatku prečítať list, na ktorý ich dobrý deduško upozorňoval... Film by sa dal s prižmúrením oka označiť aj ako sociálna dráma, keď sa po desaťročia dusia nenávistné nálady a opätovne vybuchnú až pri novej masakre. Nie som fanúšikom drevorubačstva, takže ako horor to celkom objektívne neviem posúdiť, no na veľkom plátne by som sa určite bál, hlavne keby mi v 3D hodili naštartovanú pílu rovno do ksichtu, dokonca aj pri pomerne malej 2D obrazovke som sa uhol. Príbeh obsahuje aspoň nejaký dej hoci nelogický, ale herci hrajú, najviac sa z nich snaží Alexandra Daddario a pri pohľade na ňu z ktorejkoľvek strany bežný muž pomaly zabudne aj na tú krv a masaker všade dookola. Tej je takmer škoda na takúto kategóriu filmu. ()

Lukyn007

Bavilo mě to asi úvodní 2 minuty, a to když v úvodních titulkách byly záběry z původního starého, dosud nepřekonaného originálu. Ale musím říci, že mě zase překvapila volba přímého pokračování. Ale jinak to je sajrajt na entou. Debilní postavy a jejich debilní chování. Ach jo. ()

Joe123

Pohroma, jedna veľká pohroma. Všetky tie horory sú na jedno kopyto. Staré horory sa ešte dali pozerať ale to čo točia dnes na to sa nedá kukať. 20% ()

Kosmik 1

Tak to bylo něco přátelé. V takovouhle krásnou práci jsem vůbec nedoufal. Líbily se mě hned 4 věci, které určitě stojí za zmínku. POZOR některé z nich obsahují spoilery. Takže za prvé se mi potvrdilo, že Alexandra Daddario je fajn herečka a něco z ní bude a to nejen po té estetické stránce. :-) Skutečně v ní je potenciál a hrát umí. Za druhé jsem nadšen ze scény, kdy policajt prozkoumává dům a sklepení (jak jde po té krvavé stopě), to bylo vážně hodně povedené a napětí je zde všudypřítomno. Za třetí se mě líbil "zbrojní arsenál", co má Leatherface, v podobě několika druhů motorových pil včetně náhradních řetazů atd. To je vskutku síla. :-) No a za čtvrté parádní závěr, který se dal možná čekat, ale to je jedno. Přesně takhle si představuju dobrý horor. Plný napětí, přiměřeného množství morbidnosti a brutality, pár lekaček a solidní příběh. Myslím, že verze z roku 2003 je oproti tomuto jen slabý odvar. Takže já jsem nadšen, smekám a brzy si tuhle verzi pustím určitě znovu a zakládám do mé hororové sbírky. 85% ()

KASUGI odpad!

Tož fajná motorovka tam byla. Taků také chcu. Startuje aj bez zahřátí, řetaz vydrží řezať do kovů. Lidské maso místo trhání a škubání přefikne jak nůž zemák. Kde bych kůpil taků pilu? ()

zolo23

Vpálil som 4 hviezdy k nostalgii, alebo skôr k úcte resp. z princípu značky Texasského masakru. Vedel som, že to môže byť filmársky (reklamný) omyl starej klasiky, očakával som nepríjemný ODPAD z dôvodu, že nedávno boli natočené Remaky horrorovej klasiky, ale keď "TO" beriem ako čistý horror a nie ako "Texasský masaker" môžem byť spokojný. Je sranda ,že mne sa najviac páčil Remake z roku 2003 od Marcusa Nispela (zatracovaného režiséra - klipára), jednoducho preto, lebo z tohto filmu bola atmosféra najpresvedčivejšia. Už len to teplé počasie Texassu (pot) bolo cítiť až ku mne do izby. Originál je originál (1974), ale mňa vôbec nevystrašil, tu sa režisér skôr upieral na psychickú stránku filmu a popravde rokmi tento klenot stráca šťavu. Texas Chainsaw 3D je zbytočním filmom to hej, pretože Leatherface dostal na filmovom plátne už dosť priestoru a ďaľšie zfilmovanie ho už budú dehonestovať. Tento nový film som sa snažil pozerať, vnímať ako o bežný "exploation" horror a dostal som to čo som očakával. Takže ako film o.k. P.S. Alexandra Daddario je kus ktorý sa počíta a u mňa má vždy dvere (do spálne) otvorené., P.S.2 : Nebuďte kurva tak prísny na nové horrory, lebo nieje možné (myslím tým aj horrorových fanúšikov) ,aby len cca 20-30 horrorov bolo na CSFD v červených číslach. To je fakt tento žáner mŕtvy? ()

jefff

Toto totálně brakové zpracování příběhu o Leatherfaceovi se asi života dočkat nemělo. Herci otřesní, jak z filmu od Asylum, příběh demence na entou a pointa k uzoufání předvídající. Texaský masakr motorovou pilou 3D se nepovedl a těch pár slušných hororových scén to nezachrání. Snad bude čtyřka důstojnějším pokračováním. ()

jenik71

Další řezničina s motorovou pilou. Já si myslím, že chlapíka s koženým ksichtem by už měli filmaři nechat odpočívat ve svém doupěti. Když totiž nebude mít čerstvé masíčko, snad už od něj bude mít Texas klid. Dávám ještě za tři a toto téma již považuji definitivně za vyčerpané a případné další pokračování za zcela zbytečné. ()

Babous

Horor, který dává úchylnému degenerátovi lidskou tvář. Sice to má pár děsivých momentů, ale ty překonává nelogický děj a absurdně rychlé reakce postav (hlavní hrdinka během 5 minut zjišťuje, že byla adoptovaná a komentuje to slovy "vždycky se mi něco nezdálo"). ()

sedm.1

Původní originální sérii nemám tu čest znát vůbec a remaky z let 2003 a 2006 si už vůbec nepamatuji, takže tuhle další verzi, či jinak řečeno, další nový pohled na život, osud a činy Leatherface beru jako samostatný film, bez jakýchkoliv vedlejších vlivů od starších brášků. A s výsledkem jsem docela spokojen. Napadá mě zkritizovat snad jen nefunkční atmosféra, která nebyla ani syrová, ani špinavá, ani tísnivá, prostě byla nijaká. Vše ostatní ale vážně docela šlapalo. Především mě překvapila zápletka, která tedy nebyla rozhodně jakkoliv originální, naopak byla průzračná jak křišťálová studánka od samého začátku, nicméně zapůsobila na mě stejně poměrně dost svěže a zajímavě a až do konce mi přišla vážně zábavná a krom jemného přešlapování na začátku i s docela solidním spádem. Napětí pak bodovalo především v druhé polovině filmu, a co se týče krvavých efektů, nebylo jich moc, ale byly naštěstí skutečně šťavnaté, vychytané a poměrně i brutální. Navíc tu párkrát zafungovali i emoce, což jsem tu čekal vážně až v té nejposlednější řadě. A jelikož i herecké obsazení bylo příjemné a neotravné, v čele s velice sympatickou a pohlednou Alexandrou Daddario, považuji celý Texaský masakr 3D za docela slušný a zábavný horor, kde na mě většina žánrových rysů bez větších výhrad uspokojivě zafungovalo. ()