Reklama

Reklama

Vikingové

(seriál)
Trailer 1
Irsko / Kanada, (2013–2020), 66 h 51 min (Minutáž: 44–51 min)

Tvůrci:

Michael Hirst

Scénář:

Michael Hirst

Hudba:

Trevor Morris

Hrají:

Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgård, Clive Standen, Alexander Ludwig, Linus Roache, Moe Dunford, Jessalyn Gilsig, Jefferson Hall (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(89)

Drsné drama vikingského hrdiny Ragnara Lothbroka, který ve snaze o rozšíření vlivu seveřanů zpochybňuje kvality neschopného vůdce, kterému chybí vize. (Netflix)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

konvicce

No tak jasně, protože ty jsi v této diskuzi po celou dobu, co?  Každopádně to si nejde nevšimnout, tu podobnost jmen a autoři seriálu už min. od 3. série jasně propojují Lokiho s Flokim. Ale z minulého příspěvku mi vypadlo "snad" (toho si všiml snad každý). Nicméně ta postava se stále jmenuje Floki, tak nevím proč mu říkáš Loki, to pak klidně může někoho poplést.

na příspěvěk reagoval konvicce

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

co to meleš za hovna ty primitive? reaguji na otázku, až prosím tě porozumíš čtenému textu, tak se prosím tě vrať jinak pro tvou informaci tvůj žvást směruj směrem k Helo a Ratemusovi. Primitive.

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

floki= loki už svým jménem a navíc má atributy lokiho jako boha, ale toho jste si asi taky nevšimli, no nic, chce to míň komiksů o Thorovi a studovat seriózní neinternetové prameny.

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

To jste vážně tak nadutí idioti, že vám nedochází, že floki je loki? :D 

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

A kdyby jste byli gay, s kterým z hrdinů byste šli? Já rozhodně ne s lokim, vypadá jak feťák a v houbičkách asi dost jede. Asi bych dal Bjornovi. 

na příspěvěk reagoval Helo, Ratemus

anglanek

anglanek (hodnocení, recenze)

vodnicka

Co jsem napsal tak hroznýho?? naopak jsem chtěl aby to tady nebylo o hádkách. Jestli jsem se tě nějak dotknul,tak se omlouvám a už mne tu neuvidíš. Promin

vodnicka

vodnicka (hodnocení, recenze)

konvicce , anglanek

A vy jste opravdu toho názoru, že příspěvky, které jste právě vyplodili (pravidelně "plodíte"), patří na diskusi ČSFD? Bych šla ještě dál, neměly spatřit "světlo světa". Dejte si studenou sprchu, posekejte dříví, pokoste zahradu třeba, ať jste aspoň trochu užiteční.

na příspěvěk reagoval anglanek, konvicce

anglanek

anglanek (hodnocení, recenze)

konvicce

Taky rozhodně nepatrím k těm co ojedou všechno,ale jí bych vylízal i prdel ;-) Jinak si myslím,že tady pod Vikings jsou celkem fajn lidi co na tohle téma mají velký přehled. A nepříjde mi fér jim to tady nabourávat hádkou a provokováním. Jak už jsem psal- Ty rozhodně nejsi blbec,tak mi to nepříjde od Tebe vhodný to tady kazit. Rád si rýpnu na nesmyslných diskuzích i se pohádám,ale sem bych to ( kámo) netahal.

na příspěvěk reagoval vodnicka

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Bellamy

Za to Ragnar se rozkňoural psychicky zhroutil a jako statečný a odpovědný král utekl zkuhrat kam si do přírody :DDDD

Zatímco Rollo slavil svůj triumf.

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Ještě k Ragnarovi, podívejte se co je to za krále, jednou se mu nepodařil útok a sesypal se jak pytel hoven. Jen škoda, že ho před Rollem ochránili, ten by ho zabil jak nic.

na příspěvěk reagoval Bellamy

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

To že se Ragnarovi přátelé otáčí postupně proti němu(Loki, Rollo) je jen důkazem toho, že ho jako sobeckou a sebestřednou mrdku vnímají taky. Loki, z něj udělal čím Ragnar je, dal mu lodě. Rollo zase věrně bojoval a vyřešil řadu intrikt. Lagertha měla dobrou pověst, na níž Ragnar parazitoval. Jeho přátelství athelstanem, byla jen další jeho partie ve využívání lidí, díky jeho informacím, znalosti nepřítele, byl pro něj "přítelem". Jinak by o něj ani nezavadil, to že ho Loki po právu zabil, nebylo ze žárlivosti, ale následek Ragnarovo manipulace a využívání lidí ve svém okolí. Loki byl využit, dal mu loďstvo, už jej nepotřeboval. 

O tom že Ragnar mrdka, bylo i to jak se zachoval při prvním útoku na Paříž, věděl jak moc je to riskatní a by neutrpěla jeho narcistická "pověst". Pověřil zcela záměrně útokel Lokiho a proč? Protože ho začalo srát jaký má vliv a jakou má pověst, tu právě tím že obětoval stovky můžu na první útok na Paříš vedenou Lokim zničil a jak je vidět Ragnar se neštítil pro to obětovat vlastní lidi. No nic toliko o statečném králi.

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

anglanek

Kdo se mi hodně libí je Rolova žena. Ta má styl, odvahu a mimo jiné dokonce i názory. Zatímco zbytek ženského osazenstva se vleče za rozkazy Ragnara a jak jsem již psal v minulosti je to právě dějová linie s Rollem, která naprosto tu hlavní s ragnarem po právu zahanbuje. Ragnar je jen bez charakterní mrdka, která umí lidi jen využívat a pak nechat chcípnout( i když možná to jsou ty neocenitelné kvality každého krále). Zatímco Rollo se nijak nežene ani na trůn. Stačí mu pomsta za příkoří ze strany jeho bratra. Mimo jiné, než vůbec šel proti Ragnarovi, byl to právě Rollo a Lagertha kdo vybudovali jeho kariéru a lidi kolem něj. Rollo několikrát předstíral zradu a rozhodl řadu klíčových situací ve prospěch Ragnara. To že je Ragnar bez charakterní mrdka dosvědčuje i to, jak moc nenávidí Rolla, který si poprávu vzal kus "země" pro sebe. O tom co je ragnar za mrdku by se dalo psát hodiny.

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Vikingové míří do Valhally

Vikingové míří do Valhally

20.11.2019

Seriál Vikingové od History Channel odplouvá se svojí závěrečnou šestou řadou do věčných lovišť, streamovací služba Netflix má teď pro fanoušky drsných seveřanů ale dobré zprávy. Spolu s tvůrcem… (více)

Vikingové míří do finále, co je nahradí?

Vikingové míří do finále, co je nahradí?

04.01.2019

Největší hit stanice History seriál Vikingové se blíží do finále. Seriál bude zakončen šestou sérií pravděpodobně zkraje roku 2020 a jeho tvůrce Michael Hirst (Tudorovci) spolu se studiem MGM… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Jak je zvykem i letos došlo na seznam nejpirátěnějších (nelegálně stažených) seriálů za rok 2018 a díky absenci fantasy hitu Hra o trůny od HBO se žebříček tentokrát dočkal několika změn. Poprvé za… (více)

Reklama

Reklama