poster

Lovec: Zimní válka

 • USA

  The Huntsman: Winter's War

 • USA

  The Huntsman

  (neoficiální název)
 • USA

  Snow White and the Huntsman 2

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Lovec: Zimná vojna

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2016, 114 min (SE: 120 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SaNcHeZ_cz
  **

  Pokračování moderní fantasy adaptace klasického příběhu, které se snaží vše dobré na jedničce použít proti samotnému divákovi. Nezábavné postavy, nelogický děj, příšerné díalogy a oproti předchůdci kvalitativní sestup do druhé ligy. Laciná nuda která je spíše než rozšířením parazitem na celkem slušném filmu, který nudí, až na minimum vyjímek nebaví a v celkovém pohledu je spíše ztrátou času. [35%](24.4.2016)

 • Gwaihir
  ***

  Svět pohádek může vyprávět mnoho různých příběhů odehrávajících se kolem těch, které známe. Osudové linky jsou tentokrát dvě, přičemž ta lovcova není překvapivě tou úplně hlavní, přestože je jí věnováno více prostoru. Po technické stránce je to opět velice zdařilá podívaná a z hlediska obsazení snad nemůže být co vytknout, protože dámské trio v čele s mrazivou Emily Blunt skutečně nemá chybu. Na druhou stranu, podobně, jako v případě Sněhurčina zápasu s temnotou, je i zde celek tak trochu rozštěpen do částí, jež jsou samy o sobě většinou velmi působivé, leč jejich propojení povážlivě skřípe, hlavně při střídání nálad a prostředí. 65 %(8.5.2016)

 • Enšpígl
  ***

  Klasickej blockbuster, kterej tě nějak zásadně nenasere, ale druhej den si budeš pamatovat spíš co jsi žral poslední víkend k obědu než že jsi viděl (a) nějakou zajebanou zimní válku. Samozřejmě osoby a obsazení mají co říct do našeho rozhodování zda jít či nejít. Děvčátka si navlčej trencle při pohledu na Chris Hemswortha a my kluci se zasníme, jaký by to bylo mít obrovskou povstel, aby se tam vešla Jessica, Charlize, Emily a basy plzňeskýho, protože lidský a chmelový holky, nikdy neomrzej.(20.4.2016)

 • POMO
  **

  Scény zo zámku boli ako z prvého dielu, scény z lesa pripomínali Řachandu. Iné scény v tom nie sú a ako celok je to scenáristicky nasilu vymasturbované a režijne buď odfláknuté, alebo proste sprasené pre režisérove patlalstvo. Zdrcujúci kontrast nízkej filmovej kvality k áčkovému hereckému obsadeniu.(25.4.2016)

 • mm13
  **

  V kancelárii producenta musel tento námet pôsobiť možno až veľkolepo. Aby to takto dopadlo aj s filmom, žiadalo sa jediné - aby ďalšie etapy pri jeho vývoji dostali na starosť ľudia s talentom a zápalom pre vec, nie protekční absolventi vysokej školy filmového umenia. A vyhodil by som aj toho producenta... Dráma dvoch sestier a dráma jednej tragickej a jednej nešťastnej lásky, zotročených detí, podmanených kráľovstiev a rasových konfliktov postavených na predsudkoch, to si žiadalo nekompromisný "sword & sorcery" epos povýšený na umenie, nie túto hybridnú žbrndu. Nehorázne premrhaný potenciál!(22.9.2016)

 • - Film měl původně režírovat Rupert Sanders, který měl vztah s Kristen Stewart, jež se měla původně objevit coby Sněhurka. Po Rupertu Sandersovi se měl režie ujmout Frank Darabont, ale kvůli tvůrčím neshodám projekt nakonec opustil i on. (fiLLthe3DD)

 • - Za záverečnými titulkami sa odohráva ešte jedna scéna. (powda)

 • - Jessica Chastain bola "nútená" objaviť sa v tomto filme, kvôli zmluve z predchádzajúceho filmu štúdia Universal, a to Crimson Peak (2015). (Da_reba)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace