poster

Mušketýr

 • Česko

  Ve službách krále

 • Velká Británie

  The Musketeer

 • Německo

  The Musketeer

 • Německo

  The Musketeer – Einer für alle, alle für einen

 • Slovensko

  Mušketier

 • Slovensko

  V kráľových službách

Akční / Drama / Dobrodružný / Romantický

Velká Británie / Německo / Lucembursko, 2001, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  **

  Proboha, už žádné další zpracování Tří mušketýrů! Nemám páru, kolik verzí už existuje, ale kvalita jde s dobou dolů. Film není vyloženě špatný, ale aby se netočilo stále totéž, je Mušketýr pojatý opět trochu jinak a podle mě už nemá co nabídnout. Zaujaly mě akorát tak souboje a pak asi nejhezčí ze všech představitelek Constance (ačkoliv tady jí pojmenovali jinak), nějakou dobu jsem si lámal hlavu, kdo ji hraje, než mi docvakla Mena Suvari.(5.7.2008)

 • Haymar
  **

  Tři mušketýři ve stylu Jackieho Chana? Inu Proč ne - pokud se to umí a je to originální. Což bohužel není tento případ! Hyams se pokusil znovu oživit legendu a trochu ji zmodernizovat. Výsledkem je divná historicko-akčně-romantická slátanina, co je tak trochu vším a vlastně ničím. To je první hlavní zádrhel Mušketýra! Tím druhým jsou samotní herci! Obsadit do tohoto typu filmu T. Rotha, J. Chamberse, M. Suvari je asi jako psychologické komorní drama s Van Dammem! Jasným důkazem budiž finální souboj, kde délka jednoho záběru nepřesahuje 3 sekundy a přítomnost dablérů je více než zřejmá... a to mě osobně celkem dost vadí!(14.4.2009)

 • Jeanne
  **

  Opět mušketýrské téma, a tentokrát historicky ...trochu přesné! :-) Charles d´Artagnan byl malé dítě (6), když podle této verze byli jeho rodiče zabiti. Příběh pokračuje po 14 letech. Je mu 20 a je rok 1640. Anna Rakouská - španělská infantka (Catherine Deneuve) je tu pojata jako dobrotivá královna. Její stylizaci tmavé, nehezké, ne zrovna milé ženy respektují snad všechny filmy... Docela zvláštní. Ludvík XIII. tu má 30 let a už brzy umře. Vypadá tu dost nemocně, ale ta jeho velká paruka z bílých vlasů je jak z 18. století! :-) Co je však naprostá hloupost je smrt pana de Tréville, kapitána královských mušketýrů. Aby byl film více dramatický musí tu být i on zabit (přitom už tak je to jen jedna akce za druhou, stále se jen bojuje, šermuje, zabíjí a na děj se moc nedostává. Působí tolik americky...). Nemám data pana de Tréville, ale je známa jeho láska k Mme Elisabeth de Ludres (1647 – 1726) - též milenka Ludvíka XIV. v letech 1676/1677! Takže, narodila-li se ta dáma 1647, tak její starý obdivovatel nemohl zemřít v roce 1640!!!(8.10.2003)

 • choze
  **

  Po hvězdičce za oba za vlasy přitažené šermířské souboje (hospoda, žebříky) v hongkongském aranžmá, které jsou spolu se slibným obsazením (Deneuve, Rea, Roth) jedinými klady MUŠKETÝRA, zbytek je nudná vata. Řemeslníka Hyamse a jeho zábavná vysokorozpočtová béčka mám rád, ale tohle je jeho první film, na který se ani při nejlepší vůli nedá koukat jako na celek, ale pouze na zmíněné scény.(27.2.2006)

 • Skip
  ****

  Tento film vůbec není špatný, i když ho natanočil takový režisér, jakým je Peter Hyams, který je spíš břídil. Filmu jasně dominují souboje, které jsou v čínské choreografii poněkud zvláštní, nicméně se na to moc dobře kouká. Z herců je jasnou jedničkou Tim Roth, jakožto Febre alias Muž v černém. Už ve filmu Rob Roy dokázal, že sečné zbraně ovládat umí. Z trojice mušketýrů je nejvýraznější D´Artagnan Justina Chamberse, o němž ten film v podstatě je. Ostatní jsou poněkud upozadění. Velmi dobrou figurou je Planchet v podání Jean-Pierra Castaldiho. Mena Suvari jako Francesca je spíš jen takovou ozdobou, ale ozdobou, na kterou se moc dobře kouká. Největší hvězdou, i když s menším prostorem, je Catherine Deneuve, která zahrála, co se zahrát dalo. A v kostýmu prosté ženy jí to moc slušelo. Mnohem víc než jako královně.(15.4.2005)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 56. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace