Jansuper

Tohle je podle mě určitě nejpovedenější a nejlepší díl pátku 13 a je to můj nejoblíbenější slasher vždyť  tak simpatickou partu sme už v žádném jiném díle neviděli fakt nezapomenutelna parta teenagerů, smysluplný dobrý děj kde jason tajemně někde Číhal na své oběti a nevěděli ste kde ho čekat, rozmanitý kemp kde každý dělal neco jiného jedni šli do krámu jedni dělali lumparny jedny byly v jedné chatce jedni v druhé atd. A killy jasonovi sou něco úžasného je vidět že měli zajímavé a sadistické nápady a nebáli se je použít a tak dobře udělané zabití no proč tak dobře natočené zabití nemohou mít i později natočené slashery ()

Gorefa

Velmi solidní díl, jeden z těch, co výrazněji vyčnívají ze série, Jason opět postoupil do dalšího levelu, nasadil konečně hokejovou masku a jeho řádění ve stodole nemá chybu. Nebýt toho, že hned na začátku sejmul tu "sympatickou" motorkářku, tak bych musel při hodnocení slevit. Ta baba byla tak příšerná, že jsem si přál, ať je na kill-listu mezi prvníma! :o) ()

Pattrick

Nechápu, proč ten začátek a už vůbec ne, proč Miner ten konec tak natahoval, byl úplně o ničem, místo toho si mohl víc pohrát s postavou Jasona .. ()

Monco

začátek filmu jako vždy pomalý, ale tak to u takovýchto hororů bývá zvykem. Ale potom v půlce to začne. Byl jsem opravdu nadšený tímhle dílem. Pro fanoušky hororu povinost se podívat na tento díl. doporučuji ()

baronGrga

Pokračování by se zkrátka v některých případech dělat neměla. Závěr filmu už opravdu ohrožuje divákovy dobré mravy. Pochválit lze snad pouze práci s uhlovým papírem. ()

lahvi

Dávam o jednu hvězdu víc než u dvojky, díky tomu zhulenýmu týpkovi ve žlutý košili. Ten mě bavil :) ()

balstar007

Pěkná atmosféra, pěkný děj a dobří herci kteří umnějá hrát. Dobrý střih. Sice stále stejná hudba. Výýýborné masky. Ale divný a ohraný konec filmu. Ale stejně nejlepší pátek který jsem vyděl. Prostě suprovej 80desátkovej hoor. Dávám 80%. ()

Rathe

Tak 3. díl je oproti dvojce značně vydařený. Ačkoliv je tu zajetý dějový monogram, tak tu máme spoustu zajímavých a originálních smrtí a náš Jason se konečně začíná vyvíjet. Jak sladké. Ale je pravda, že s těmi vraždami tu jel jak na běžícím pásu... šup.. šup šup a jsou mrtví. A Jason nesmrtelný. ()

SidVicious

Třetí díl je trochu horší než ty předchozí.Má nějak divnou kvalitu řekl bych že v prvních dvou dílech byla lepší.Herci nebyli moc sympatický.Hokejová maska v tomto díle moc potěšila.Vraždy byli otřepané ale vcelku dobré.A na konci se akce vyvedla.Tenhle díl není to co dva předchozí ale rozhodně se hodí podívat se.Protože i když má spoustu chyb tak je velmi dobrým slasherem. ()

tXtX

Trojka je super. Jeden z najlepších piatkov. Jednoznačne najsympatickejšia hlavná hrdinka z celej série Chris (Dana Kimmel), Jason v top forme a velmi dobrá atmosféra po celý čas. 80% ()

Chuckymaster

Opravdu skvělý film. Líbí se mi děj a návrat Jasona s hokejovou maskou je skvělý! !!!!!SPOILER!!!!!!! Ten konec kdy Jasonovi zabodli do hlavy sekeru... Dobrý. Z tohoto dílu mám figurku a kult je to dobrý a perfektě navazuje na druhý díl. ()

kavralajka

Hipíci, motorkáři a nadržená mládež...ti všichni dostali od Jasona něco do těla. Trochu podivný závěr nemůže zkazit dobrou zábavu. ()

SNCIS

Zatímco Jason ve dvojce běhal po campu s nějakým pytlem od mouky na hlavě, trojka mu konečně dopřála vizáž hokejového brankáře, vždycky s něčím ostrým po ruce. - 60%. ()

Aceboris

Pekne spracované z prvých troch častí jednoznačný víťaz. Jason masakruje všetko a všetkých , či už nahnevaných motorkárov, alebo partiu , ktorá si prišla oddýchnuť na chatu. Zaujímavosťou je jedna vec a to všetkých záhadným spôsobom priťahuje drevená stodola. Niektoré scény konečne dávali zmysel a logiku iné zase klasické utekanie a vriesaknie, čo na to povedať , ovalim ho vedľa mačeta namiesto pomsty, útek a kol dokola, jedno je však isté o zábavu sa dobre postaral Jason konečne aj zo svojou hokejovou maskou , za mňa 7/10 ()

MrdDoHrnce

Třetí díl pro mě nebylo tak bolestivé dildo v prdely jako druhý, díl, ale i tak se mi vůbec nelíbil. Miluju scénu Jason s vidlemi vs Gejové ale atmosféra tu byla jako nahnilé hovno prolezlé červi. Navýšil se ale počet gejů, takže za to aspoň 5z 7 ()

IamWerca

A mame späť Jasona a tento krát konečna po prvý krát jeho legendárna hokejová maska. Tento krát to však Jason nebude mať ľahké keďže tento krát stoji aj proti ostrým členom motocyklového gangu. Kvalitatívne sme sa zas posunuli o kúsok ďalej a to aj napriek stále slabým hereckým výkonom ale to je možno len dobou ktorá bola v časoch natočenia filmu. Okrem motorkárov samozrejme máme klasických táborníkov kto vyhrá tento krát táborníci, motorkári alebo opäť Jason. Skvela klasika pokračuje Steve Miner znova prekonal svoj predchádzajúci film Piatok trinásteho 2. ()