Epizody(22)
-
Honba za senzací (S03E01)
-
Vyměň si partnera a tanči (S03E02)
-
Zločin z vášně (S03E03)
-
Spojení s Castrem (S03E04)
-
Úplněk v L.A. (S03E05)
-
Pozdrav ze San Franciska (S03E06)
-
Upřímné doznání (S03E07)
-
Láska, nenávist a Sporty James (S03E08)
-
Dohoda (S03E09)
-
Rozhoupaná kolébka (S03E10)
-
Špatná společnost (S03E11)
-
U protinožců (S03E12)
-
Přímo do srdce (S03E13)
-
Requiem za seržanta McCalla (S03E14)
-
Dvojí nebezpečí (S03E15)
-
Dívka ze sousedství (S03E16)
-
Každým okamžikem (S03E17)
-
Zrození dítěte (S03E18)
-
Přestřelka (S03E19)
-
Honička 1/2 (S03E20)
-
Honička 2/2 (S03E21)
-
Stíny (S03E22)
Hrají
Claudia Christian
USA
Nejlepší seriály:
Machři a šprti (1999) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Marilyn Coleman
USA
Nejlepší seriály:
Starsky a Hutch (1975) (seriál)
The Love Boat (1977) (seriál)
Hunter (1984) (seriál)
John Lisbon Wood
Nejlepší seriály:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Nedotknutelní (1993) (seriál)
S.W.A.T. (1975) (seriál)
Danil Torppe
Norsko
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Konečně zazvonilo, nová třída (1993) (seriál)
Budge Threlkeld
USA
Nejlepší seriály:
Hunter (1984) (seriál)
Katherine Cannon
USA
Nejlepší seriály:
Columbo (1971) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Letka černých ovcí (1976) (seriál)
Brent Spiner
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Anna Navarro
USA
Nejlepší seriály:
Wanted: Dead or Alive (1958) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
John Durbin
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Měsíční svit (1985) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
Gil Serna
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Doogie Howser, M.D. (1989) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)
Peter Haskell
USA
Nejlepší seriály:
Longstreet (1971) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Katherine Moffat
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Kip Gilman
USA
Nejlepší seriály:
Columbo (1971) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Alf (1986) (seriál)
Eda Reiss Merin
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Chaka Khan
USA
Nejlepší seriály:
Phineas & Ferb (2007) (seriál)
Hunter (1984) (seriál)
John Hancock
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Taxi (1978) (seriál)
Ray Laska
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Nick Savage
Nejlepší seriály:
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Mike Hammer (1984) (seriál)
St. Elsewhere (1982) (seriál)
Jack Kehler
USA
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Zapadákov (1990) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Kim Lankford
USA
Nejlepší seriály:
Na zdraví (1982) (seriál)
Happy Days (1974) (seriál)
Stopař (1983) (seriál)