Reklama

Reklama

Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) tak dlouho utíkala před tichým vraždícím monstrem jménem Michael Myers, až se rozhodla změnit taktiku. Přestala utíkat, začala bojovat. Nalákala Michaela do dokonalé pasti. Ta sklapla, jenže… Příběh filmu Halloween zabíjí začíná v okamžiku, kdy předchozí film skončil. Těžce zraněná Laurie odjíždí v doprovodu dcery a vnučky do nemocnice a v protisměru se k jejímu hořícímu domu řítí hasiči. V jeho útrobách je v ohnivém pekle uvězněný zabiják, který ji pronásledoval celý život. Bohužel, nejen kočky mají sedm životů. Uběhne pár minut a Michael Myers už zase chodí ulicemi města, které se připravuje na halloweenskou noc, a úspěšně zvyšuje počet svých obětí. Zpráva o tom, že z její pasti unikl, se dostane i k Laurie, která si je jistá, že když Michaela porazila jednou, porazí ho i podruhé. Jen bude potřebovat pomoc. Bude ale nutné přesvědčit obyvatele městečka, aby se Myerse přestali bát. (CinemArt)

(více)

Videa (14)

Trailer 2

Recenze (338)

verbal 

všechny recenze uživatele

Helouvín zabíjí už nejen východoevropské kulturní tradice komerčním plagiátroským svinstvem pro slaboduché zaprodance a jiné retardéry, ale rovněž i globální divácký vkus neustálým furtdokolovým parazitickým oživováním Míši Majera a dost trapným vymýšlením, koho a jak by mohl ještě opíchat svým třiceticentimetrovým oceloušem. Nikoho a nijak, protože mistr Tesař je jen jeden a za těch milión ubohých a nudných pokračování už opíchal úplně všechny. I ta Džejmilí se ještě jakž tak dala tak před dvaceti lety a dvaceti kily, dokonce opakovaně, ovšem teď už je to dost úchylná gerontofílie. Tak se na to už konečně vyserte, nechte ho v klidu hnít a Džejmilí v klidu senilnět! A vy, kulturně nesvébytní kokoti, mějte nějakou hrdost a přestaňte se 31.10. převlíkat za debilní anglosaské mrtvoly a koledovat, protože si vykoledujete akorát to, že se u vás pak na Den díkuvzdání objeví strýček verbal, opíchá vám krocana, drobné hlodavce a všechny flexibilní a neplesnivějící členky zaprodané domácnosti! ()

T2 odpad!

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $20miliónov║ Tržby USA $92,002,155║ Tržby Celosvetovo $131,647,155▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,703,859║ Tržby za predaj DVD v USA $1,969,676  ║ Nový Halloween to teda riadne zabil! To ako takéto bezduché samoúčelné výplachovky "horor splašky" ešte niekoho bavia? Bez poriadne atmosféry bezducho naservírovaní splasch či slash hnoj. Nepomôžem si ale na čo je dobré takéto ako x-té pokračovanie, ktoré sa nevie pohnúť z jedného miesta. V tej nemocnici tá hystéria to úplne s prehľadom dala maximálne dole, to bola ale riadne primitívna tukačka na čelo, ten ako že príbeh, heh.  Čistá tragédia. Kedy tomu bude koniec? Normálne mi zhnusia pôvodný horor z 1978. /5%/ ()

Reklama

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Michael Myers uniká z ohnivého pekla a jde zase kosit lidi. Tentokrát proti němu však nestojí Jamie Lee Curtis, ale město plné lidí, kteří si náhle vzpomněli, že tenhle sériový vrah existuje a všem jim nějak ublížil. A tak Myers kosí jednoho anonymního člověka za druhým, aby to pak celé skončilo. A zanechalo dost nepříjemný pocit, že Green s McBridem to možná mysleli dobře, bohužel při realizaci popřeli celý předchozí díl a natočili přinejlepším průměrnou vyvražďovačku postavenou na ambiciózním, ale naprosto nezvládnutém nápadu. Tahle série má na víc. A tihle tvůrci taky. ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Film zbytečný jako Mynářova tiskovka. Do žánru nepřináší nic nového, dvanáctkrát vylouhovaný čajíček ždíme ještě tak mocně, že se to už nedá pít, a když už přijde s něčím neobvyklým, za což považuju to „lidové povstání“ obyvatel Haddonfieldu, je to stejně hloupé, jako Ovčáčkovy tweety. A Michael Myers mi tu připadá jako nesmrtelná kyber verze T-1000 z Terminátora, a ne jako bytost z masa a kostí. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Na nový Halloween jsem se těšil i po těch rozpačitých ohlasech z Benátek. Myslel jsem si, že návštěvníci tohoto festivalu prostě jen nedokázali ocenit jednoduchou, tupoučkou, ale zábavnou, brutální a atmosférickou slasherovou jízdu. Však se celou kampaň lákalo na to, že Halloween Kills bude mean and evil, nejrozmáchlejší Halloween ever s mohutným bodycountem. A i ty ohlasy zde tak vlastně dominantně působí - že masakr je to slušnej a vadí hlavně nelogické chování postav. Tak to je teda podle mne bullshit a papouškování toho, co nám vtloukla do hlavy kampaň. Halloween Kills je hlavně otřesná nuda, konceptuálně úplně blbě postavená. Snaží se psychologizovat jakési kolektivní trauma Haddonfieldu a neskutečný množství času otravuje postavama, který nikdy nikoho nezajímaly a zajímat nemohou. A Laurie je po celou stopáž odstavená ve špitále a nic nedělá. Jednotlivá zabití jsou sice fajn, ale čistýho času moc nezaberou a rozhodně mi nepřijde že by byl Myers na obrazovce víc než v jiných Halloweenech. Kéž by byl! Na úkor Tommyho, Lonnieho a těch dalších otravů. S každým dalším "Evil dies tonight!" se mi víc a víc chtělo vyhodit monitor z okna. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (16)

  • Postava Doktora Loomisa (Donald Pleasence) sa niekoľkokrát nanovo objaví vo flashbackoch a dokonca má tiež niekoľko riadkov dialógu. Zaujímavé je, že jeho vzhľad nebol dosiahnutý pomocou CGI ale prácou SFX make-upového tímu na inom hercovi. (Zupan_)
  • Když se Loomis (Donald Pleasence) ve flashbacku pokusí zabít Michaela, pronese pod vousy: „Čistě a jednoduše zlo,“ jako by chtěl ospravedlnit vraždu svou filozofií, kterou předtím v noci vysvětlil. (Takeshi666)

Související novinky

Novinka Ridleyho Scotta v kinech propadla

Novinka Ridleyho Scotta v kinech propadla

18.10.2021

Poslední souboj, nový film režiséra Ridleyho Scotta (Gladiátor, Vetřelec), měl minulý týden v zámoří premiéru a jestli se někdo těšil, že se v budoucnu dočká více podobných historických velkofilmů,…

O čem bude pokračování Halloweenu?

O čem bude pokračování Halloweenu?

30.07.2020

Režisér David Gordon Green nedávno poskytl rozhovoru serveru Total Film, ve kterém odhalil pár detailů týkajících se chystaného pokračování Halloweenu s podtitulem Kills. První zásadní informací je,…

PF 2020

PF 2020

31.12.2019

Tak Le Mans ’66 nakonec v celkovém hodnocení uživatelů ČSFD.cz porazil i oceňovaného Jokera. Není to zas až tak překvapivé, jedná se přeci jen o pozitivnější film, a to máme rádi. Což dokazuje i…

Reklama

Reklama