Boxer Rocky Balboa si užívá bohatství, které jako mistr světa získal. Bojuje pouze proti snadným protivníkům. Pak je ale vyzván arogantním Clubberem Langem. Rocky výzvu přijímá, aby ještě jednou dokázal, že je jen jeden mistr. Jenže se stane nečekané: Lang vyhraje a stane se novým mistrem. V Rockyho už nikdo nevěří, kromě jednoho člověka: někdejšího mistra světa Apollo Creeda. A právě on se pokusí povzbudit Rockyho bojovného ducha a dostat jej zpět do vrcholné formy… (TV Prima)

ASSBURGER

Neviem ako ostatný ale podľa mňa najhoršia časť Rockyho, dva hviezdy po prvé za tréning ktorý bol dobrý, po druhé za dramatickú Mickeyho smrť ktorá bola svojím spôsobom smutná. A určite by som nedal hviezdu za to že tam bol Hulk Hogan ktorý mi tam vôbec nepasoval síce tam bol krátko ale aj to k ničomu nebolo,podľa mňa ho tam dali len kôli tomu aby nebol film krátky. ()

Bozvav

Můj nejoblíbenější Rocky. Krásná hudba, drama, slušná podívaná. Dokonce i jistá hloubka by se dala pohledat. vlastně stále aktuální téma o tom, jak je sláva pomíjivá záležitost. Za mne 100%. ()

Trancetino

Takto to má vyzerať. Jednoznačne lepšie a živšie ako jednotka. Výborný Mr.T. Smiešny Hulk Hogan. Je to oveľa filmovejšie. Ja to beriem ako film, lebo je to len a len film. Nie ako nejaký dokument alebo live zápasy. Pre mňa zatiaľ najlepšia časť. Tréning s Creedom bol super ako aj ich nakoniec kamarátstvo. Survivor - Eye of the tiger to skutočne oživil. ()

Aurus

Konečně jsem po dlouhé době měl čas kouknout se na film a jelikož jedu teď celou Rocky sérii tak sem se rozhodl že se pustím do 3 dílu který má za mě fakt velmi nízké hodnocení,tento film by si zasloužil minimálně 80% a ne 67%. Sylvester Stallone zas předvedl velký výkon jak v herectví tak i v režii. Příběh je velmi dobrý, povedený, zábavný a i smutný, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je úžasná, akce neboli box tu je skvělá, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Pro mě velké překvapení a velká zábava. Za mě 8/10 a jsem zvědav na čtvrtý díl. ()

Joll

Tohle píšu ke všem dílům stejně! Kašlu na to, že 1. díl byl originální a nejlepší a že Stallone tu opravdu hrál!!! Důležitá je jen jenda věc a tože tohle funuje velice dobře nejen jako jednotlivý díly, ale i jako celek a ro je to podstatný. sledujme Rockyho cestu vzhůru spolu, byl to a bude to můj hrdina mýho mládí a ať si kdo chce co chce říká je to serie u které vám vytrysknou slzy dojetí stejně tak i štěstí pomalu ve stejnou dobu a pokud ne tak promiňte není to vámi jen nejste děti 80. let a pokud jo, tak vás bohužel něco strašně důležitýho minulo a je mi to upřímně líto. Rocky je pojem, je to film, který stělesňuje všechno co lidi drží u u obrazovek je to příběh, který by neměl nikdy skončit. Nás nedrží člověk, nedrží nás napětí nedrží nás jiný soupeř! Drží nás Rocky je to člověk se kterým by jsme se chtěli znát, se kterým by jsme se chtěli byť jen vyfotit a věřit, že je opravdový šampión, je to člověk kterého byjsme chtěli mít za přítele, je to jenda z mála osobností stříbrného plátna zapsaná v mém srdci na věky.Vím většinou to není akční film film co vás zasáhne u srdce, a který si delší dobu poneste v sobě, ale vyjímka potvrzuje pravidlo!Navíc ta hudba!!!!IIkdyž jsou díly rozdílné urovně tak já lecsos odpustím ()

strikeman

Tak já teda zkusím bilancovat: 1. místo - prví díl ...... 2. místo - třetí a čtvrtý díl ...... 3. místo - druhý a šestý díl ...... pak dlouho, dlouho nic a někde v béčkových záležitostech se topí díl pátý... ()

Mike.mk1

Za skvělé hlášky před zápasem s H. Hoganem a samotný zápas, to byla vážně šou, ale jinak tento díl značně pokulhává, nebavilo mě to jako jednička nebo dvojka. ()

bery71

Bohužel jeden z jednoznačně horších ze série Rocky. Clubber Land sice celý film drží, ale nestačí to ani na konečnou bitku. ()

Heroine

Zase jednou se někdo rozhodl že to není dobrý, protože je to třetí pokračování? Blbý předsudky. Podle mne je to sice trošku jiný než předchozí díly, jako by se trochu změnil charakter, ale pořád dobrý. Mě se to líbilo. Adriana dala konečně pár užitečných slov, Creed a Rocky jako kámoši jsou taky super, a tentokrát je ten "záporák" fakt děsnej, takže člověk se prostě těší až to dopadne, jak to dopadne ;-) K tomu Eye Of The Tiger se vyloženě hodí, a taky velká přehlídka neskutečně vymakaných svalů, to všechno k tomu patří. Je to sranda :-D ()

Iwiiik

Rocky se stal nažehlenou hvězdičkou, zatímco Clubber je mladý, ambiciozní vrah neviňátek a jeho smyslem života je získat titul a zničit Rockyho. Kladný hrdina je hezký a vlídný, zatímco padouch je sprostý surovec. Hollywoodská klasa pro analfabetického diváka z Jižní Karoliny či Texasu! Třetí pokračování Rockyho ságy už je jen sportovním snímkem s poměrně předvídatelným scénářem a bez jakéhokoliv nového momentu. Snad jen smrt Mickeyho působí dramaticky a dojemně, ale jinak průměr po všech stránkách. ()

MickeyStuma

Třetí volné pokračování se mění ve své koncepci a zaměřuje se více na sportovní vyznění. Rocky si úspěšně drží titul mistra světa a zbohatl. Jeho žena už není uťáplá stydlivá puťka, ale změnila se v silnou nádhernou ženu. Sylvester Stallone, opět z režijní stoličky, tentokrát svoji roli pojal poněkud jinak. Rocky už není tak užvaněný, nechodí houpavým pohybem a vůbec se už chová jako člověk z vyšších vrstev. Filozofie života tu šla krapet stranou, i když na začátku ještě jeden takový zásah je. Snímek se pojetím stal téměř popkornovým filmem, což už není tak nějak ono, ale neurazí. A ústřední píseň od Survivor - Exe of the tiger? Z toho se stal hudební sportovní fenomén používající dodnes. ()

BeranSon

Rocky III není úpadkem této série jak se na první pohled podle procent zdá, jen si už nebere servítky a vrhá se do větší akce a ve větší míře kopíruje starou šablonu děje dvou předchozích dílů, ale ve výsledku to jako pohodový film na odreagování od těch dvou předchozích plně vystačí. Rocky Balboa proti sobě dostává velmi ambiciózního protivníka s tváří ranaře Mr. T který má sice plnou hubu keců a vypadá na oko fakt skvěle, ale stejně dostane ve finále do huby. Vedle něj Stallone vypadá ve své roli hodně přesvědčivě, řekl bych že na svém těle hodně zamakal a jeho musculatura vypadá přesvědčivěji něžli ve dvojce . Píseň Eye of the tiger neboli pohled tygra je skvělím osvěžením celého snímku. Přes všechnu chválu je tento díl o pár levlů horší než první, který mi vehnal slzy do očí a i přes smrt trenéra Mickeyho není nijak extra emocionálně vyčerpávající. - 8/10 - ()

GOREGASM

Trojka je rozhodně řidší látkou než první dva díly, dějově i duchem ale navazuje, přestože schéma je i do třetice beze změn. Na druhou stranu nejde o vaření z vody, vývoj Rockyho kariéry je zajímavý, a přestože právě tady začíná Sly nosit ty jeho oblíbené sáčka, nakonec se dokope k velkému výkonu a po celý film neústupně namachrovaného a správně nesympatického Mr. T vrátí natvrdo do A - Teamu. Povedený je i zápas se supernaštvaným Hulkem Hoganem, u kterého jsem si jako zarytý posměváček wrestlingu říkal: "No, to si děláte prdel", ale pozápasová fotka Rockyho s Hulkem můj pohled v danou chvíli o stoosmdesát stupňů otočila. Spolupráce Apollo Creeda s Rockym nabídne krom ultra nesexy boxerských tílek skvěle namotivovanou koncovku, která mě přesvědčila, že třetího Rockyho v dobrém slova smyslu osolím. 80% P.S. Jen toho "Eye of the Tiger" je tam zbytečně moc a kapánek to celý heroismus tohoto songu devalvuje. ()

Besyn

O dost akčnější,než jeho předchůdci,ale je to prostě pořád to samé dokola bez žádného momentu překvapení. ()

Jeand´Boa

Ono to není zas tak zlé, ale nutno říci, že po předchozích dílech to je něco jako: když v národním parku sejdete z vytyčené stezky - jste mimo schválenou trasu a je to špatně!!! Také se tudy sice dá jít, abyste viděli, co v parku je, ale nutno říci, že tudy cesta nevede :-D ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers