Spolužáci ze střední jsou už rok mrtví. Julie Jamesová (Jennifer Love Hewittová), která jako zázrakem přežila vražedné běsnění rybáře, je pronásledována přízraky a paranoidním strachem. Dokonce se rozešla se svým přítelem Rayem. Aby přišla na jiné myšlenky a dala si dohromady oprávněně rozházenou psychiku, přijímá nabídku své spolužačky z vysoké školy Karly, aby společně s přáteli strávili víkend na Bahamách. Nikdo z nich neví, že v tropickém ráji právě začíná sezóna hurikánů. Nikdo z nich netuší, že ani tady nebude mít Julie chvilku klidu. Venku se začíná zvedat vítr, je nejvyšší čas na první efektně brutální vraždu. Tajemství loňského léta není zapomenuto a Julie dostává brzy druhou šanci zemřít... (oficiální text distributora)

kikakrystof

Pokud neberu v potaz závěrečnou scénu, která byla opravdu zbytečná, tak zůstávám u 3*, jinak bych šel mnohem níže s hodnocením. ()

Loki_Six

"Don't get her started all right. It's a long fucked up story and you probably won't believe it anyway. All I know is that this is the worst vacation of my life. I'm tired, I'm hungry, I'm fucking horny and I ain't seen one goddamn psycho killer." ()

LucLucky

Opravdu velmi slabý odvar z jedničky, až na pár vcelku zajímavých zabijáckých scén nenabízí zhola nic. Je lepší se na to dívat opilý, pak vám aspoň unikají do očí bijící nelogičnosti :D ()

Paity

Jak už to tak bývá, tyhle pokračování docela solidních snímků většinou nestojí za nic a bohužel dvojka "léta" je přesně tím filmem. ()

BuddyO odpad!

Co sem komu jenom udělal? Když už to vypadalo, že je konečně konec filmu a já můžu v klidu přepnout kanál, tvůrci vytáhli ještě "trumf" z rukávu. Aaaaaaaa!!! Pokračování poměrně povedeného "I Know What You Did Last Summer" jsem doslova protrpěl a jen s údivem jsem zjistil, že bylo natočeno i třetí pokračování. ()

Ondis

Debilní a trapnej teen horor, u kterýho se snad ani bát nejde. Aspoň, že tam dali pěknou babu do hlavní role. Obě hvězdičky za "přednosti" J.L.Hewitt :-)). Jinak fakt strašnej shit. ()

cmenda

Oproti prvnímu dílu to bylo totálně nezáživní , pořád se řešily vztahy mezi postavami a akce žádná. ()

Martin_W

Zpočátku hodně špatné, ke konci béčkový průměr. Velký zabiják filmu jsou hloupé a naprosto otravné postavy, které by jste normálně zabili sami. Oproti prvnímu dílu šla kvalita podstatně dolů, koukatelné to však ještě pořád bylo. 51% ()

Berry odpad!

Kdysi dávno jsem četla, že Scary Movie paroduje horory jako např. Vřískot a Tajemství loňského léta. Nejprve jsem zhlédla Vřískot a musím uznat, že blbější horor jsem zatím neviděla. Poté jsem zhlédla Tajemství loňského Léta 2 a opět jsem místo strachy, řvala smíchy. Tolik jsem se těšila, že alespoň jednou leknu, ale ono nic... Tajemsví by se snad dalo doporučit jen těm, kteří se hodně neradi bojí... A to přece nebyl účel Dannyho Cannona! ()

Časové pásmo bylo změněno